Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

„Bramka dla Żaka”. PZPN wyposaży kluby

Bardzo dobra informacja dla klubów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej uczestniczących w rozgrywkach klasy żaków. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na swoim posiedzeniu w dniu 27 października 2016 r. przyjął Uchwałę nr IX/98 i tym samym uruchomił program „Bramka dla Żaka”, w ramach którego kluby biorące udział w rozgrywkach tej kategorii wiekowej będą uprawnione do jednorazowego otrzymania jednego kompletu bramek (2 bramki) zgodnie ze standardem wynikającym z Unifikacji Organizacji Współzawodnictwa i Szkolenia Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej.

Zgodnie z unifikacją systemu od sezonu 2016/2017 w rozgrywkach żaków wprowadzono nowe bramki o wymiarach 3m x 1,55m. Dla większości klubów wydatek związany z zakupem odpowiedniego sprzętu w krótkim czasie stanowił spory problem. W tej sytuacji z propozycją pomocy wyszedł PZPN, który opracował program „Bramka dla Żaka”. W ramach programu każdy klub będący członkiem Kujawsko-Pomorskiego ZPN, posiadający w sezonie 2016/2017 drużynę w rozgrywkach klasy żaka i mający zarejestrowanych w systemie Extranet w tej kategorii wiekowej co najmniej 10 zawodników może otrzymać wspomniany sprzęt.

Innym warunkiem skorzystania z programu jest posiadanie konta na portalu Łączy Nas Piłka, poprzez który generowane będą wnioski o przyznanie bramek (strona logowania: https://kluby.pzpn.pl/#/LoginDetails). Po wydrukowaniu wniosku i podpisaniu przez przedstawiciela klubu, należy przekazać jego oryginał do Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej (pocztą tradycyjną bądź osobiście w biurze Związku). Wnioski przyjmowane będą do 22 grudnia 2016 roku.

Warunkiem przyznania bramek jest prawidłowe wypełnienie dokumentacji i dotrzymanie wskazanego wyżej terminu. Aby ułatwić klubom przygotowanie wniosków Polski Związek Piłki Nożnej opracował instrukcję „krok po kroku”, którą pobrać można z naszej strony internetowej (dział pliki). Kliknij --> TUTAJ.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version