Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Kary przechodzące - wykaz

Wydział Dyscypliny K-PZPN w Bydgoszczy przedstawia wykaz zawodników z karami dyskwalifikacji i karami  pieniężnymi przechodzącymi na rundę  wiosenną sezonu 2016/2017.

Lista będzie aktualizowana na podstawie wpłat dokonywanych przez kluby.

Stan na 17.03.2017 r.

 IV liga

1. Łokietek Brześć Kujawski – Popieliński Radosław - 3 ż.k – 50 zł 

2. Piast Złotniki Kujawskie – Woźniak Piotr – 6 ż.k – 100 zł

3. Gopło Kruszwica – Ruta Mikołaj – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k  

  Kotecki Krystian – dyskwalifikacja 1 mecz- cz.k

4. Naprzód Jabłonowo Pom. – Urbański Kamil - 1 mecz dyskwalifikacji- 4 ż.k

5. Unia Solec Kuj. – Kacprzak Adam – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

6. Wisła Nowe – Horna Michał – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

7. Notecianka Pakość – Swojnóg Dariusz – 3 ż.k – 50 zł

8. Sadownik Waganiec – Kaźmierczak Konrad – dyskwalifikacja 4 mecze- cz.k   

 Klasa Okręgowa I gr.

1. Polonia Bydgoszcz – Koźbiał Jakub – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

     Świetlik Piotr – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k 

2. Budowlany KS Bydgoszcz – Bołzan Mateusz - 3 ż.k – 30 zł

                             Leśny Mateusz – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k 

3. Victoria Lisewo – Rybacki Krystian – 3 ż.k –  30 zł

            Kurek Piotr – 3 ż.k – 30 zł

4. Flisak Złotoria– Wieczorkowski Kamil – 6 ż.k – 60 zł

         Smętek Dawid – 3 ż.k – 30 zł

         Romanowski Radosław – 6 ż.k – 60 zł

         Wierzchowski Łukasz – 3 ż.k – 30 zł 

5. Pomorzanin Serock – Górski Arkadiusz – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

6. Sokół Radomin – Jachowski Waldemar – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

           Stefański Rafał – 3 ż.k – 30 zł

7. Tor Laskowice – Łytkowski Michał – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

         Żurek Piotr – dyskwalifikacja 1 mecz – 8 ż.k

         Sobierajski Adam – 3 ż.k – 30 zł

8. Wda II Świecie -  Brzeziński Adrian – dyskwalifikacja do 17.10.2017 r     

Klasa okręgowa II gr.

1. Wisła Dobrzyń n/ Wisłą – Rzęsiewicz Paweł –dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k           

2. Noteć Gębice– Ignaszak Daniel – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

       Jankowiak Marcin – 3 ż.k – 30 zł

3. Sparta Janowiec Wlkp. – Roszkowiak Kamil – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

4. Włocłavia Włocławek – Behlke Paweł- dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k 

5. Noteć Łabiszyn – Mucha Piotr – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

6. Start Radziejów – Kiciński Marcin – dyskwalifikacja 1 mecz – 8 ż.k 

 A Klasa I gr.

1. Kamionka Kamień Kraj. – Bukowski Artur – 3 ż.k – 20 zł

2. Sparta Przysiersk – Gerke Przemysław – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

3. Tartak Wudzyn – Brzeziński Artur– dyskwalifikacja 3 mecze – 8 ż.k + cz.k

           Filarecki Dariusz – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

           Mouhayouss Karim – 3 ż.k – 20 zł

4. Krajna Sępólno Kraj. – Mrugalski Rafał – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k 

A Klasa II gr.

1. Piast Kołodziejewo – Kędziora Piotr – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k 

2. KS Brzoza – Smerliński Maciej – 3 ż.k – 20 zł

   Grundkowski Kacper– 3 ż.k – 20 zł

    Maciejewski Albert – 3 ż.k – 20 zł              

3. Goplania Inowrocław – Szubarga Szymon– 3 ż.k – 20 zł 

        Bochat Kamil – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k 

4. Kujawy Markowice – Wegner Kajetan – dyskwalifikacja 1 mecz- 4 ż.k     

5. Zagłębie Piechcin – Sobek Bartosz- dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

   Napierała Mariusz - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

   Pawlak Dawid - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

   Juszczyk Jakub – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

6. Orłowianka Orłowo – Pawlak Dawid – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

7. Znicz Rojewo – Bednarek Bartłomiej – dyskwalifikacja 1 mecz – 8 ż.k

        Kuczyński Paweł – 3 ż.k – 20 zł

 B Klasa I gr.

1. LZS Skarpa – Walaszek Karol– dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

2. LKS Kęsowo – Buczkowski Damian – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

3. Tucholski KP Tuchola– Czaja Tomasz – dyskwalifikacja do 02.07.2017 r

B Klasa II gr.

1. Cis Cekcyn – Włoch Krzysztof – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k 

2. LKS Dąbrowa Chełmińska– Bereza Dawid – 3 ż.k – 20 zł

    Wesołowski Bartłomiej – 3 ż.k – 20 zł

3. Wisła Gruczno –   Flinik Szymon – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

            Waśkowski Dawid – 3 ż.k – 20 zł 

4. Grom Osie – Kontny Oskar -  dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

5. Struga Drzycim – Przestrzelski Maciej– dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

           Rakowski Stanisław – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

  B klasa III gr.

1. Victoria Kołaczkowo – Górny Przemysław – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k           

2. Skra Paterek –Hyży Marcin – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

3. Zieloni Zalesie – Mikołajczyk Damian – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

4. Iskra Zamość- Rynarzewo – Hałas Tomasz – 3 ż.k – 20 zł  + 4 ż.k – opłata 40 zł

 + dyskwalifikacja do 26.06.2017 r.          

B Klasa IV gr.

1. LZS Jadowniki –  Krygier Przemysław – 3 ż.k – 20 zł

2. LZS Wielowieś – Nawrocki Norbert – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

           Reinke Sławomir – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

           Mordacz Jacek – 3 ż.k – 20 zł 

3. KP Brzyskorzystewko – Janicki Łukasz – 3 ż.k – 20 zł        

4. Promień Szczepanowo – Kuczak Mirosław – dyskwalifikacja 1 mecz – 8 ż.k

          Dworek Michał – 3 ż.k – 20 zł

          Kaźmierczak Ryszard – 3 ż.k – 20 zł

          Orzechowski Michał- 3 ż.k – 20 zł

          Wożniak Krzysztof – 3 ż.k – 20 zł

5. Hermes Radłowo – Wójcik Dariusz – 3 ż.k – 20 zł

6. Olimpia Dąbrowa – Gwiazda Dawid – 3 ż.k – 20 zł

7. Orion Dziewierzewo – Hałas Janusz – 3 ż.k – 20 zł

B Klasa V gr.

1. Noteć Inowrocław – Moraczyński Paweł– 3 ż.k –20 zł

2. Tarant Wójcin – Szeląg Maciej– dyskwalifikacja do 02.07.2017

3. Iskra Sikorowo – Kujawa Bartosz – 3 ż.k – 20 zł

4. Kujawiak Sukowy– Rosiński Dawid– dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

5. Fregata Polanowice – Rogowski Kamil – 3 ż.k – 20 zł

      Jóźwiak Patryk- 3 ż.k – 20 zł

      Dziedziul Szymon – 3 ż.k – 20 zł

ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE

 Liga Wojewódzka Junior Starszy

1. Budowlany KS Bydgoszcz – Doliński Adrian   dyskwalifikacja 2 mecze- cz.k

2. CWZS Bydgoszcz – Głuszkowski Maciej – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

3. Elana Toruń – Hartwich Filip – dyskwalifikacja 4 mecze – cz.k

4. Lider Włocławek – Lipka Oskar – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

  Zagajewski Norbert – dyskwalifikacja do 01.06.2017 

5. Olimpia Grudziądz – Trzepacz Oskar – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

6. Pogoń Mogilno – Frandzelski Maciej – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

7. Włocłavia Włocławek – Wiśniewski Daniel – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

Klasa Junior Starszy  

1. Fala Głogówiec – Karasiewicz Wiktor – dyskwalifikacja 3 mecz3 – cz.k

2. Unia Gniewkowo – Maza Damian – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

 Liga Woj. Junior Młodszy

1. Pogoń Mogilno – Kaszyński Mikołaj – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

2. Unia Janikowo – Jobczyk Mikołaj – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

3. Włókniarz Toruń – Marchelak Mateusz – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k 

Klasa Junior Młodszy II grupa 

1. Szubinianka Szubin – Pałecki Jakub – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

2. Wisła Nowe –Binerowski Kacper – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

Klasa Junior Młodszy III grupa

1. Notecianka Pakość – Pluciński Mateusz –  dyskwalifikacja 1 mecz- 4 ż.k 

 Puchar Polski

 Kary dyskwalifikacji przechodzące na sezon 2017/ 2018

1. Cuiavia Inowrocław – Jastrzembski Ariel – 1 mecz- z sezonu 2014/2015

2. Orłowianka Orłowo – Wyrkowski Sebastian – 2 mecze – z sezonu 2014/2015

3. Zieloni Zalesie – Wesół Krzysztof – 2 mecze – z sezonu 2015/ 2016

4. Gopło Kruszwica – Marczyński Dawid – 1 mecz – z sezonu 2015/2016

5. Myśliwiec Gostycyn – Fortuński Paweł – 1 mecz – z sezonu 2015/ 2016

       Młodzik Karol – 1 mecz – z sezonu 2015/ 2016

6. Gryf Sicienko – Domeracki Cyprian – 1 mecz – cz.k – z sezonu 2016/2017

7. Piast Złotniki Kujawskie – Gawłowski Norbert – 1 mecz – cz.k – z sezonu 2016/ 2017

8. Tor Laskowice – Kotala Patryk – 4 mecze – cz.k – z sezonu 2016/2017

 Kary przechodzące na rundę wiosenną PP sezonu 2016/2017

1. Wda II Świecie – Konopczyński Jakub – 1 mecz – cz.k

2. Mustang Ostaszewo – Goszka Bartosz – 1 mecz – 2 ż.k

3. Lider Włocławek – Szablewski Tomasz – 1 mecz – 2 ż.k

4. Start Radziejów – Kiciński Marcin – 1 mecz – 2 ż.k

                                                                              Przewodniczący

                                                                                Wydziału Dyscypliny K-PZPN

                                                                              Tadeusz Pietrzyk

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version