Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Obsługa sędziowska w rundzie wiosennej 2016/2017

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę klubów które zadeklarowały rozliczanie obsługi sędziowskiej w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017

1. MZKS ORLĘTA Aleksandrów Kuj.

2. ASPN VIKING Aleksandrów Kuj.

3. UKS  Jedynka Aleksandrów Kuj.

4. LKS Dąb Barcin

5.  UKS Barcin

6. GLKS PIAST Bądkowo

7. GKS Spójnia Białe Błota

8. UKS GOL Brodnica

9. GKS Łokietek Brześć Kuj.

10.  KS Brzoza

11.  KP Brzyskorzystewko

12. KWTS Gwiazda Bukowiec

13. FKP AP JSS Bydgoszcz Bydgoszcz

14. BKS Chemik Bydgoszcz

15. MUKS CWZS BYDGOSZCZ Bydgoszcz

16. KS FA Bydgoszcz

17. KP Golden Goal Bydgoszcz

18. KS Gwiazda Bydgoszcz

19. KKP Bydgoszcz

20. KP Polonia Bydgoszcz

21. KS WISEŁKA BYDGOSZCZ

22. FKS Wisła Fordon Bydgoszcz

23. SP Zawisza Bydgoszcz

24. GLKS Cis Cekcyn

25. KS Gryf Cekcyn

26. UKS Szkółka Piłkarska  Chełmno

27. GTS Unia Choceń

28. LZS ISKRA Ciechocin

29. LZS Viktoria Czernikowo

30. GLZS OLIMPIA Dąbrowa

31.  LKS Dąbrowa Chełmińska

32. GLKS GLKS Dobrcz

33. MGKS LECH Dobre

34. UKS Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą

35. MLKS Wisła Dobrzyń nad Wisłą

36. GKS Struga Drzycim

37. LZS Orion Dziewierzewo

38. MLKS Unia Gniewkowo

39. MKS Drwęca Golub-Dobrzyń

40. KS Piłkarz Golub-Dobrzyń

41. GKS Myśliwiec Gotycyn

42.  LZS Grochowiska Księże

43. LZS Wisła Gruczno

44.  OLIMPIA Grudziądz

45. KP Wisła Grudziądz

46. AP Błękitni Inowrocław

47. KS GALAXY INOWROCŁAW

48. IKKP NOTEĆ Inowrocław

49. MGKS Kujawianka Izbica Kujawska

50. LKS Sparta Janowiec Wlkp

51. St. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

52. LKS KAMIONKA Kamień Kraj.

53. MLKS Orzeł Kcynia

54.  LKS Kęsowo

55. LKS Pomowiec Kijewo Król.

56. GKS Kikolanka Kikół

57. LZS TARTAK Klamry

58. LZS Victoria Kołaczkowo

59. LZS Piast Kołodziejewo

60. LZS Taxus Komierowo

61. KS Gminy Chełmża Cyklon Kończewice

62. MGLKS Victoria Koronowo

63.  LZS Kościelec

64. MGKS Kujawiak Kowal

65. LKS Grot Kowalki

66. KP Gopło Kruszwica

67. LZS Kujawiak Kruszyn

68. GKS ZRYW KSIĄŻKI

69. GLKS TOR LASKOWICE

70.  UKS Lipno

71. LZS Czarni Lniano

72. MGKS MGKS Lubraniec

73. MLKS NOTEĆ ŁABISZYN

74. LKS Piast Łasin

75.  MKS Łochowo

76. GKS SPARTA Łubianka

77. LZS Kujawy Markowice

78. LZS Victoria Mąkowarsko

79. LUKS Feniks Mrocza

80. FA MEZAR Nakło

81. PLUKS Victoria Niemcz

82. GLKS BURZA NOWA WIEŚ WIELKA

83. MLKS Wisła Nowe

84. LKS Orłowianka Orłowo

85. KS Legia Osiek

86. LZS Mustang Ostaszewo

87. UKS SATURN OSTROWITE

88. LKS KASZTELAN PAPOWO BISKUPIE

89. LZS Skra Paterek

90. LZS Gryf Piaseczno

91. KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN

92. LZS Fregata Polanowice

93. TS Orion Popowo

94. LZS Dąb Potulice

95. SLKS Start Pruszcz

96. LKS Sparta Przysiersk

97. LKS Rawys Raciąż

98. RKS Wzgórze Raciążek

99. SKO Nasz Dom Racice

100. LZS Hermes Radłowo

101. KS Sokół Radomin

102. LGKS Radzynianka Radzyń Chełm.

103. LZS Znicz Rojewo

104.  GLZS Sadki

105. LKS Pomorzanin Serock

106. AMP Sępólno Krajeńskie

107. MLKS Krajna Sępólno Kraj.

108. GKS Gryf Sicienko

109. LKS Iskra Sikorowo

110.  KS SKARPA

111. UKS Skrwa Skrwilno

112. LZS Victoria Smólnik

113. GLKS Gwiazda Starogród

114. GKS Start Stawki

115. LZS Kujawiak Sukowy

116. LZS Zjednoczeni Szarlej

117. UKS Pelikan Szubin

118. LKS Szubinianka Szubin

119.  LZS Świedziebnia

120. KS LZS Fala Świekatowo

121. UKS Fala Świekatowo

122. FKP AP JSS Toruń Toruń

123. TKP Elana Toruń

124. TS Opatrunki Toruń

125. KS Pomorzanin Toruń

126. KP START TORUŃ

127.  TAF Toruń

128. KS Wisła Toruń

129. MKS Włókniarz Toruń

130. KS Unislavia Unisław

131. KS Wojownik Wabcz

132. LKS Węgrowianka Węgrowo

133, UKS Mustang Wielgie

134. GLKS Wicher Wielgie

135. LZS ZRYW Wielki Lubień

136. GKS FUKS Wielowicz

137. LZS Łokietek Wierzchucin Król.

138. GLKS Grom Więcbork

139. KS LIDER WŁOCŁAWEK

140. WKS Włocłavia Włocławek

141. LZS Tarant Wójcin

142. WKS Olimpia Wtelno

143. LZS Tartak Wudzyn

144. LZS Zieloni Zalesie

145. LZS ISKRA Zamość-Rynarzewo

146. GKS Pogrom Zbójno

147. GLKS PIAST ZŁOTNIKI KUJ.

148. KS Flisak Złotoria

149. MKS Pałuczanka Żnin

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version