Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Szkolenie dla przedstawicieli klubów Kujawsko-Pomorskiego ZPN z zakresu transferów zawodników zagranicznych

Kujawsko-Pomorski ZPN przypomina, że związku z Uchwałą Zarządu PZPN nr XI/300 z dnia 22.11.2013 na boisku może występować jeden zawodnik cudzoziemiec spoza obszaru UE, przy czym w klubie może być uprawnionych dowolna ich ilość. Ta sama uchwała dopuszcza uprawnienie do klubu IV ligi i niższych klas jednego zawodnika cudzoziemca spoza UE o statusie amatora. Pozostali zawodnicy cudzoziemcy spoza obszaru UE mogą zostać uprawnieni jedynie jako zawodnicy o statusie profesjonalisty. Transfer takich zawodników może odbyć się wyłącznie za pośrednictwem systemu FIFA TMS, który jest internetową platformą do przeprowadzenia międzynarodowych transferów zawodników, którzy w klubie będą posiadać status zawodnika profesjonalnego. Aby uzyskać dostęp do systemu FIFA TMS należy przejść szkolenie organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Na szkoleniu poruszane będą również kwestie transferów zagranicznych zawodników niepełnoletnich.

Kujawsko-Pomorski ZPN pragnie zorganizować takie szkolenie w siedzibie Związku w Bydgoszczy ul. Gdańska 163 dnia 5 czerwca 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 17.00.

Zainteresowane kluby proszone są o potwierdzenie udziału swoich przedstawicieli w szkoleniu do dnia 31 maja 2017 r. e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub faxem: 52 341 72 08.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version