Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Podział grup klasy orlika na czwarty wiosenny etap rozgrywek

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN przedstawia podział grup na czwarty wiosenny etap rozgrywek w kategorii orlika. Zespoły wymienione na 1. miejscu organizują pierwszy turniej, na 2. miejscu – drugi turniej, na 3. miejscu – trzeci turniej, na 4. miejscu – czwarty turniej.

Terminy turniejów dla grup 1, 2, 3

1/ 20 – 21 maja 2017

2/ 27 – 28 maja 2017

3/ 03 – 04 czerwca 2017

4/ 10 – 11 czerwca 2017

 dla pozostałych grup od 4 do 23:

1/ 27 – 28 maja 2017

2/ 03 – 04 czerwca 2017

3/ 10 – 11 czerwca 2017

4/ 18 czerwca 2017

                            IV etap Wiosenny ORLIK 2016/2017

o miejsca 1 – 12

Gr.  1 o miejsca 1 – 4

CWZS Bydgoszcz

Wisełka II Bydgoszcz/Fordon

Chemik Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

Gr.  2 o miejsca 5 – 8

MKS Łochowo

Victoria Niemcz

Victoria Śliwice

Pogoń II Mogilno

Gr.  3 o miejsca 9 – 12

Chemik III Bydgoszcz

Burza Nowa Wieś Wielka

Gryf Cekcyn

Unia Janikowo

O miejsca 13 - 24

Gr.  4  o miejsca 13 – 16

Wisełka Bydgoszcz/Fordon

UKS Barcin

Gryf Sicienko

GLKS Osielsko

Gr. 5 o miejsca 17 – 20

Bzyki Żnin

Zawisza Bydgoszcz

Dąb Potulice

Wda Świecie

Gr. 6 o miejsca 21 – 24

Piast II Złotniki Kujawskie

Wisła Nowe

UKS Fala Świekatowo

Noteć Mały Piłkarz II Inowrocław

o miejsca 25 – 36

Gr. 7  o miejsca 25 - 28 

AP Brda Bydgoszcz

CWZS III Bydgoszcz

Gwiazda III Bydgoszcz

Victoria Koronowo

Gr. 8 o miejsca  29 – 32

Cuiavia Inowrocław

Jeziorak Żnin

Gwiazda II Bydgoszcz

JSS Juventus Bydgoszcz

Gr. 9 o miejsca  33 – 36

Tucholanka II Tuchola

Pomorzanin Serock

Tucholanka Tuchola

Wisełka Solec Kujawski

o miejsca 37 - 48

Gr. 10  o miejsca  37 – 40

CWZS II Bydgoszcz

Piast Kołodziejewo

Skra Paterek

LKS  Dąbrowa Chełmińska

Gr. 11 o miejsca  41 – 44

Unia Gniewkowo

LKS II Dąbrowa Chełmińska

Kujawy Markowice

Struga Drzycim

Gr. 12 o miejsca  45 – 48

Wda IV Świecie

Mezar Nakło

Goplania Inowrocław

Pelikan Szubin wycofał się z rozgrywek przed III etapem i zajął 48. miejsce

o miejsca 49 – 60

Gr. 13 o miejsca 49 – 52

Feniks Mrocza

Polonia II Bydgoszcz

BKS II Bydgoszcz

Piast Złotniki Kujawskie

Gr. 14 o miejsca  53 – 56

Cis Cekcyn

Gwiazda Bydgoszcz

Gopło Kruszwica

Czarni Lniano

Gr. 15 o miejsca 57 – 60

Football Ac Bydgoszcz

Wda III Świecie

AMP Sępólno Krajeńskie

Noteć Gębice

o miejsca 61 - 72

Gr. 16 o miejsca 61 – 64

Szubinianka Szubin

Start Warlubie

Grom Więcbork

Chemik II Bydgoszcz

Gr. 17 o miejsca  65 - 68

KS Łochowo

Wisełka II Solec Kujawski

Pogoń Mogilno

Wda II Świecie

Gr. 18 o miejsca 69 – 72

Galaxy Inowrocław

BKS Bydgoszcz

Czarni Wierzchosławice

Błękitni Inowrocław

o miejsca 73 – 84

Gr. 19 o miejsca 73 – 76

Czarni Nakło

Spójnia Białe Błota

JSS Juventus II Bydgoszcz

Cukrownik Tuczno

Gr. 20 o miejsca 77 – 80

Grom Osie

Noteć MP Inowrocław

Polonia Bydgoszcz

GLKS II Osielsko

Gr. 21 o miejsca 81 – 84

Wisła Fordon

Wda/Strażak Świecie

Unia Solec Kujawski

AP Reissa Śliwice

O miejsca 85 - 90

Gr. 22 o miejsca  85 – 87

Gryf II Sicienko

Tor Laskowice

Sparta Janowiec Wlkp

Gr. 23  o miejsca  88 – 90

KP Brzyskorzystewko

Mikrus Szadłowice

KKP Bydgoszcz   - organizuje turniej 18 czerwca br.

TERMINARZE ROZGRYWEK ORLIK E2 DOSTĘPNE SĄ NA PORTALU ŁĄCZY NAS PIŁKA.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version