Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Informacja dla zawodników AMO wyprowadzających drużyny podczas UEFA EURO U-21

Akademia Młodych Orłów K-PZPN przedstawia listy zawodników przewidzianych do wyprowadzania drużyn na boisko podczas meczów UEFA EURO U-21 rozgrywanych w Bydgoszczy.

Mecz Portugalia – Serbia (17 czerwca), godzina rozpoczęcia meczu 18.00. Zbiórka zawodników i opiekunów godz. 13.45 przy kasach od ulicy Gdańskiej.

LISTA ZAWODNIKÓW

L.p.

Nazwisko i Imię

1

Bączkowski Kamil

2

Boliński Bartosz

3

Kociński Tomasz

4

Kosecki Alex

5

Kowalski Bartosz

6

Pelczarski Aleks

7

Paradowski Szymon

8

Przewoźny Mikołaj

9

Rychcik Szymon

10

Sitek Mateusz

11

Ciarkowski Adam

12

Wilczyński Damian

13

Winiecki Mateusz

14

Zieniewicz Jarema

15

Falkowski Daniel

16

Baj Kamil

17

Stankiewicz Igor

18

Wawrzyniak Kacper

19

Perka Wiktor

20

Maciejewski Wojciech

21

Kowalski Patryk

22

Bączkowski Emil


Mecz Macedonia – Serbia (20 czerwca), godzina rozpoczęcia meczu 18.00. Zbiórka zawodników i opiekunów godz. 13.45 przy kasach od ulicy Gdańskiej.

LISTA ZAWODNIKÓW

L.p.

Nazwisko i Imię

1

Jodkowski Paweł

2

Kaczorowski Wiktor

3

Kluczyński Eryk

4

Kotlęga Stanisław

5

Łaznowski Wiktor

6

Topoliński Marcel

7

Mizikowski Tomasz

8

Pączek Szymon

9

Rogóż Aleks

10

Sikorski Igor

11

Tracz Aleksander

12

Weber Adam

13

Bajor Mikołaj

14

Kuczkowski Antoni

15

Kurek Ignacy

16

Marut Makary

17

Nadolski Artur

18

Sowa- Rymer Filip

19

Syka Bartosz

20

Szubert Tomasz

21

Szymaniak Aureliusz

22

Wilczoch Aleks


Mecz Hiszpania – Serbia (23 czerwca)
, godzina rozpoczęcia meczu 20.45. Zbiórka zawodników i opiekunów godz. 16.30 przy kasach od ulicy Gdańskiej.

LISTA ZAWODNIKÓW

L.p.

Nazwisko i Imię

1

Engel Michał

2

Michalski Marcel

3

Nagorzycki Mikołaj

4

Piątek Mateusz

5

Stalkowski Marcel

6

Stanisławski Hubert

7

Poliwodziński Mateusz

8

Wawrzyniak Kacper

9

Stankiewicz Igor

10

Falkowski Daniel

11

Baj Kamil

12

Tracz Aleksander

13

Jodkowski Paweł

14

Heigelmann Michał

15

Gapski Antoni

16

Tubisz Mikołaj

17

Kowalkowski Kacper

18

Nowak Szymon

19

Cholewczyński Dominik

20

Stpiczyński Witold

21

Winiecki Matusz

22

Szczepaniak Dominik


Informujemy że:

1. Każdy zawodnik wraz z opiekunem otrzymają po jednym bilecie wstępu.

2. Zawodnicy dostaną sprzęt sportowy tzn: koszulka, spodenki i getry.

3.  Zawodnicy zobowiązani są mieć buty sportowe marki „Adidas” lub bez innego znaku firmowego.

4.  Po zakończonej ceremonii zawodnicy wracają na trybuny do opiekunów. 

5.  Dla każdego zawodnika przewidziany jest posiłek.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version