Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Lista przyjętych do AMO na sezon 2017/2018

Akademia Młodych Orłów K-PZPN przedstawia listy zawodników przyjętych do AMO na sezon 2017/2018 w kolejności alfabetycznej.

Orlik 1 – rocznik 2007

1

Baj Kamil

2

Engel Michał

3

Falkowski Daniel

4

Heigelman Michał

5

Kowalski Patryk

6

Maciejewski_Wojciech

7

Matyjasek Szymon

8

Michalski Marcel

9

Nagorzycki Mikołaj

10

Olszewski Bartosz

11

Perka Wiktor

12

Piątek Mateusz

13

Stalkowski Marcel

14

Stanisławski Hubert

15

Stankiewicz Igor

16

Wawrzyniak Kacper

17 Bartol Paweł – rezerwowy

Orlik 2 – rocznik 2008

1

Ciarkowski Adam

2

Jodkowski Paweł

3

Kaczorowski Wiktor

4

Klimek Jan

5

Kluczyński Eryk

6

Kotlęga Stanisław

7

Łaznowski Wiktor

8

Modrak Patryk

9

Nowak Szymon

10

Pączek Szymon

11

Rogóż Aleksander

12

Sikorski Igor

13

Stempski Patryk

14

Tracz Aleksander

15

Wasik Nadia

16

Weber Adam

 17 Topoliński Marcel – rezerwowy

Żak 1 – rocznik 2009

 1

Andrulewicz Aleksander

2

Bajor Mikołaj

3

Chmara Kamil

4

Cholewczyński_Dominik

5

Damski Nikodem

6

Jendzrzejczak Ignacy

7

Kuczkowski Antoni

8

Kurek Ignacy

9

Marut Makary

10

Nadolski Artur

11

Rein Tymon

12

Syka Bartosz

13

Szubert Tomasz

14

Szymaniak Aureliusz

15

Waszkowski Aleksander

16

Wilczoch Alex

17 Mrozik Wojciech - rezerwowy

Żak 2 – rocznik 2010

1

Borczykowski Filip

2

Cerajewski Jakub

3

Chyliński Stanisław

4

Garczewski Karol

5

Grzębowski Gabriel

6

Jastrzębski Igor

7

Klecha Nikodem

8

Kupczyk Jakub

9

Ludkowski Filip

10

Nowak Tymon

11

Rudolf Adam

12

Rydzewski Jan

13

Stelmaszyk Jakub

14

Szeremet Adam

15

Włodarczyk Mikołaj

16

Żebrowski Oliwier

 

17 Piasecka Nina – rezerwowa

Skrzat 1 – rocznik 2011

 

1

Dziubich Wojciech

2

Eckardt Franciszek

3

Eckardt Ignacy

4

Golimowski Julian

5

Jonas Leon

6

Kaczmarek Adam

7

Kiciński Emil

8

Kotyński Kamil

9

Kurowski Jakub

10

Lesiński Alan

11

Lewicki Franciszek

12

Marciński Damian

13

Pabianek Aleksander

14

Smeja Mateusz

15

Szymanowski Patryk

 

16 Zgórka Aaron

17 Rościszewski Alan - rezerwowy

     
Skrzat 2 – rocznik 2012

 

1

Grzelak Jakub

2

Kozicki Oliwier

3

Kremblewski Bruno

4

Kuźniewski Oliwier

5

Malak Kacper

6

Malinowski Jan

7

Pawlikowski Seweryn

8

Pyrz Norbert

9

Topoliński Kornel

10

Wojciechowski Oskar

11

Wrona Szymon

12

Zając Marcel

W roczniku 2012 nabór uzupełniający odbywać się będzie na zajęciach AMO w miesiącu wrześniu.

Zajęcia AMO w sezonie 2017/2018 rozpoczną się dnia 4 września 2017 na orliku ZS nr 15 MS, ul. Czerkaska 8.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w AMO prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . W razie rezygnacji zwolnione miejsce uzupełni zawodnik z listy rezerwowych.

GRAFIK TRENINGÓW AMO 

 OD MIESIĄCA WRZEŚNIA 2017 r.

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA ORLIKU

PRZY ZESPOLE SZKÓŁ NR 15 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

PRZY UL. CZERKASKIEJ 8 W BYDGOSZCZY  

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

17.00-18.30 -

Orlik I (2007)

17.00-18.00 – Skrzat (2011-2012)

17.00-18.30 – Orlik I (2007)

17.00-18.30 – Orlik II (2008)

17.00–18.00 – Skrzat (2011-2012)

18.35-19.50

– Żak I (2009)

18.05 – 19.35 – Orlik II (2008)

18.35-19.50 –

Żak II (2010)

18.35-19.50 – Żak I (2009)

18.05-19.20 –

Żak II (2010)

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version