Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Klasyfikacja końcowa rozgrywek Orlika

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN przedstawia klasyfikację końcową w rozgrywkach klasy orlików w sezonie 2016/2017.

Klasyfikacja w klasie Orlik Bydgoszcz za sezon 2016/2017

1. MUKS CWZS Bydgoszcz

2.     Wisełka II Bydgoszcz/ Fordon

3.     Krajna Sępólno Krajeńskie

4.     Chemik Bydgoszcz

5.     MKS Łochowo

6.     Pogoń II Mogilno

7.     Victoria Niemcz

8.     Victoria Śliwice

9.     Chemik III Bydgoszcz

10. Unia Janikowo

11. Gryf Cekcyn

12. Burza Nowa Wieś Wielka

13. GLKS Osielsko

14. Wisełka Bydgoszcz/Fordon

15. Gryf Sicienko

16. UKS Barcin

17. Wda Świecie

18. Bzyki Żnin

19. Dąb Potulice

20. Zawisza Bydgoszcz

21. Noteć Mały Piłkarz II Inowrocław

22. UKS Fala Świekatowo

23. Wisła Nowe

24. Piast II Złotniki Kujawskie

25. Gwiazda III Bydgoszcz

26. CWZS III Bydgoszcz

27. Victoria Koronowo

28. AP Brda Bydgoszcz

29. Gwiazda II Bydgoszcz

30. JSS Bydgoszcz

31. Jeziorak Żnin

32. Cuiavia Inowrocław

33. Tucholanka Tuchola

34. Wisełka Solec Kujawski

35. Tucholanka II Tuchola

36. Pomorzanin Serock

37. LKS Dąbrowa Chełmińska

38. CWZS II Bydgoszcz

39. Skra Paterek

40. Piast Kołodziejewo

41. Kujawy Markowice

42. Unia Gniewkowo

43. Struga Drzycim

44. LKS II Dąbrowa Chełmińska

45. Wda IV Świecie

46. Goplania Inowrocław

47. Mezar Nakło

48. Pelikan Szubin

49. BKS II Bydgoszcz

50. Polonia II Bydgoszcz

51. Piast Złotniki Kujawskie

52. Feniks Mrocza

53. Gwiazda Bydgoszcz

54. Cis Cekcyn

55. Gopło Kruszwica

56. Czarni Lniano

57. Football Ac Bydgoszcz

58. AMP Sępólno Krajeńskie

59. Wda III Świecie

60. Noteć Gębice

61. Start Warlubie

62. Szubinianka Szubin

63. Grom Więcbork

64. Chemik II Bydgoszcz

65. Wisełka II Solec Kujawski

66. Pogoń Mogilno

67. Wda II Świecie

68. KS Łochowo

69. Galaxy Inowrocław

70. BKS Bydgoszcz

71. Błękitni Inowrocław

72. Czarni Wierzchosławice

73. Spójnia Białe Błota

74. JSS II Bydgoszcz

75. Czarni Nakło

76. Cukrownik Tuczno

77. GLKS II Osielsko

78. Polonia Bydgoszcz

79. Grom Osie

80. Noteć Mały Piłkarz Inowrocław

81. Wda/Strażak Świecie

82. AP Reissa Śliwice

83. Unia Solec Kujawski

84. Wisła Fordon

85. Sparta Janowiec Wielkopolski

86. Gryf II Sicienko

87. Tor Laskowice

88. KP Brzyskorzystewko

89. Mikrus Szadłowice 

90. KKP Bydgoszcz (dziewczęta)

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version