Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Terminarz III ligi gr. II [uwaga - zmiany]

Przedstawiamy terminarz III ligi gr. II na sezon 2017/2018. Rozgrywki prowadzić będzie Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Aktualizacja z godz. 14:50. W pierwotnie opublikowanym terminarzu wkradł się błąd. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Poniższy kształt terminarza jest ostateczny.

Terminarz rozgrywek ligi: TRZECIA LIGA "GRUPA 2"

SEZON 2017/2018 - RUNDA JESIENNA 

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

1

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Pogoń II Szczecin

 

     

2

Wierzyca Pelplin

- Wda Świecie

 

     

3

KS Chwaszczyno

- GÓRNIK KONIN

 

     

4

Unia Solec Kujawski

- Energetyk Gryfino

 

     

5

Kotwica Kołobrzeg

- Elana Toruń

 

     

6

Świt Szczecin

- GKS Przodkowo

 

     

7

SOKÓŁ Kleczew

- LECH II Poznań

 

     

8

Bałtyk Gdynia

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

9

POLONIA Środa Wlkp.

- JAROTA Jarocin

 

     

Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

10

Pogoń II Szczecin

- JAROTA Jarocin

 

     

11

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

12

LECH II Poznań

- Bałtyk Gdynia

 

     

13

GKS Przodkowo

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

14

Elana Toruń

- Świt Szczecin

 

     

15

Energetyk Gryfino

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

16

GÓRNIK KONIN

- Unia Solec Kujawski

 

     

17

Wda Świecie

- KS Chwaszczyno

 

     

18

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Wierzyca Pelplin

 

     

Kolejka 3 w dniach 23-08-2017

19

Wierzyca Pelplin

- Pogoń II Szczecin

 

     

20

KS Chwaszczyno

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

21

Unia Solec Kujawski

- Wda Świecie

 

     

22

Kotwica Kołobrzeg

- GÓRNIK KONIN

 

     

23

Świt Szczecin

- Energetyk Gryfino

 

     

24

SOKÓŁ Kleczew

- Elana Toruń

 

     

25

Bałtyk Gdynia

- GKS Przodkowo

 

     

26

POLONIA Środa Wlkp.

- LECH II Poznań

 

     

27

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- JAROTA Jarocin

 

     

Kolejka 4 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

28

Pogoń II Szczecin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

29

LECH II Poznań

- JAROTA Jarocin

 

     

30

GKS Przodkowo

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

31

Elana Toruń

- Bałtyk Gdynia

 

     

32

Energetyk Gryfino

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

33

GÓRNIK KONIN

- Świt Szczecin

 

     

34

Wda Świecie

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

35

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Unia Solec Kujawski

 

     

36

Wierzyca Pelplin

- KS Chwaszczyno

 

     

 Kolejka 5 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

37

KS Chwaszczyno

- Pogoń II Szczecin

 

     

38

Unia Solec Kujawski

- Wierzyca Pelplin

 

     

39

Kotwica Kołobrzeg

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

40

Świt Szczecin

- Wda Świecie

 

     

41

SOKÓŁ Kleczew

- GÓRNIK KONIN

 

     

42

Bałtyk Gdynia

- Energetyk Gryfino

 

     

43

POLONIA Środa Wlkp.

- Elana Toruń

 

     

44

JAROTA Jarocin

- GKS Przodkowo

 

     

45

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- LECH II Poznań

 

     

 Kolejka 6 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

46

Pogoń II Szczecin

- LECH II Poznań

 

     

47

GKS Przodkowo

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

48

Elana Toruń

- JAROTA Jarocin

 

     

49

Energetyk Gryfino

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

50

GÓRNIK KONIN

- Bałtyk Gdynia

 

     

51

Wda Świecie

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

52

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Świt Szczecin

 

     

53

Wierzyca Pelplin

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

54

KS Chwaszczyno

- Unia Solec Kujawski

 

     

 Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

55

Unia Solec Kujawski

- Pogoń II Szczecin

 

     

56

Kotwica Kołobrzeg

- KS Chwaszczyno

 

     

57

Świt Szczecin

- Wierzyca Pelplin

 

     

58

SOKÓŁ Kleczew

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

59

Bałtyk Gdynia

- Wda Świecie

 

     

60

POLONIA Środa Wlkp.

- GÓRNIK KONIN

 

     

61

JAROTA Jarocin

- Energetyk Gryfino

 

     

62

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Elana Toruń

 

     

63

LECH II Poznań

- GKS Przodkowo

 

     

 Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

64

Pogoń II Szczecin

- GKS Przodkowo

 

     

65

Elana Toruń

- LECH II Poznań

 

     

66

Energetyk Gryfino

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

67

GÓRNIK KONIN

- JAROTA Jarocin

 

     

68

Wda Świecie

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

69

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Bałtyk Gdynia

 

     

70

Wierzyca Pelplin

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

71

KS Chwaszczyno

- Świt Szczecin

 

     

72

Unia Solec Kujawski

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

 Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

73

Kotwica Kołobrzeg

- Pogoń II Szczecin

 

     

74

Świt Szczecin

- Unia Solec Kujawski

 

     

75

SOKÓŁ Kleczew

- KS Chwaszczyno

 

     

76

Bałtyk Gdynia

- Wierzyca Pelplin

 

     

77

POLONIA Środa Wlkp.

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

78

JAROTA Jarocin

- Wda Świecie

 

     

79

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- GÓRNIK KONIN

 

     

80

LECH II Poznań

- Energetyk Gryfino

 

     

81

GKS Przodkowo

- Elana Toruń

 

     

 Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

82

Pogoń II Szczecin

- Elana Toruń

 

     

83

Energetyk Gryfino

- GKS Przodkowo

 

     

84

GÓRNIK KONIN

- LECH II Poznań

 

     

85

Wda Świecie

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

86

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- JAROTA Jarocin

 

     

87

Wierzyca Pelplin

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

88

KS Chwaszczyno

- Bałtyk Gdynia

 

     

89

Unia Solec Kujawski

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

90

Kotwica Kołobrzeg

- Świt Szczecin

 

     

 Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

91

Świt Szczecin

- Pogoń II Szczecin

 

     

92

SOKÓŁ Kleczew

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

93

Bałtyk Gdynia

- Unia Solec Kujawski

 

     

94

POLONIA Środa Wlkp.

- KS Chwaszczyno

 

     

95

JAROTA Jarocin

- Wierzyca Pelplin

 

     

96

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

97

LECH II Poznań

- Wda Świecie

 

     

98

GKS Przodkowo

- GÓRNIK KONIN

 

     

99

Elana Toruń

- Energetyk Gryfino

 

     

 Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

100

Pogoń II Szczecin

- Energetyk Gryfino

 

     

101

GÓRNIK KONIN

- Elana Toruń

 

     

102

Wda Świecie

- GKS Przodkowo

 

     

103

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- LECH II Poznań

 

     

104

Wierzyca Pelplin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

105

KS Chwaszczyno

- JAROTA Jarocin

 

     

106

Unia Solec Kujawski

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

107

Kotwica Kołobrzeg

- Bałtyk Gdynia

 

     

108

Świt Szczecin

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

 Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

109

SOKÓŁ Kleczew

- Pogoń II Szczecin

 

     

110

Bałtyk Gdynia

- Świt Szczecin

 

     

111

POLONIA Środa Wlkp.

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

112

JAROTA Jarocin

- Unia Solec Kujawski

 

     

113

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- KS Chwaszczyno

 

     

114

LECH II Poznań

- Wierzyca Pelplin

 

     

115

GKS Przodkowo

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

116

Elana Toruń

- Wda Świecie

 

     

117

Energetyk Gryfino

- GÓRNIK KONIN

 

     

 Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

118

Pogoń II Szczecin

- GÓRNIK KONIN

 

     

119

Wda Świecie

- Energetyk Gryfino

 

     

120

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Elana Toruń

 

     

121

Wierzyca Pelplin

- GKS Przodkowo

 

     

122

KS Chwaszczyno

- LECH II Poznań

 

     

123

Unia Solec Kujawski

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

124

Kotwica Kołobrzeg

- JAROTA Jarocin

 

     

125

Świt Szczecin

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

126

SOKÓŁ Kleczew

- Bałtyk Gdynia

 

     

 Kolejka 15 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

127

Bałtyk Gdynia

- Pogoń II Szczecin

 

     

128

POLONIA Środa Wlkp.

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

129

JAROTA Jarocin

- Świt Szczecin

 

     

130

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

131

LECH II Poznań

- Unia Solec Kujawski

 

     

132

GKS Przodkowo

- KS Chwaszczyno

 

     

133

Elana Toruń

- Wierzyca Pelplin

 

     

134

Energetyk Gryfino

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

135

GÓRNIK KONIN

- Wda Świecie

 

     

 Kolejka 16 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

136

Pogoń II Szczecin

- Wda Świecie

 

     

137

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- GÓRNIK KONIN

 

     

138

Wierzyca Pelplin

- Energetyk Gryfino

 

     

139

KS Chwaszczyno

- Elana Toruń

 

     

140

Unia Solec Kujawski

- GKS Przodkowo

 

     

141

Kotwica Kołobrzeg

- LECH II Poznań

 

     

142

Świt Szczecin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

     

143

SOKÓŁ Kleczew

- JAROTA Jarocin

 

     

144

Bałtyk Gdynia

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

 Kolejka 17 w dniach 25-11-2017/26-11-2017

145

POLONIA Środa Wlkp.

- Pogoń II Szczecin

 

     

146

JAROTA Jarocin

- Bałtyk Gdynia

 

     

147

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- SOKÓŁ Kleczew

 

     

148

LECH II Poznań

- Świt Szczecin

 

     

149

GKS Przodkowo

- Kotwica Kołobrzeg

 

     

150

Elana Toruń

- Unia Solec Kujawski

 

     

151

Energetyk Gryfino

- KS Chwaszczyno

 

     

152

GÓRNIK KONIN

- Wierzyca Pelplin

 

     

153

Wda Świecie

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

     

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version