Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Terminarz IV ligi na sezon 2017/2018

Przedstawiamy terminarz IV ligi K-PZPN na sezon 2017/2018.

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA

SEZON 2017/2018 - RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 05-08-2017/06-08-2017

1

Chełminianka Chełmno

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

2

Sparta Brodnica

- Legia Chełmża

 

     

3

Kujawiak Kowal

- Chemik Bydgoszcz

 

     

4

Pogoń Mogilno

- Cuiavia Inowrocław

 

     

5

Wisła Nowe

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

6

Polonia Bydgoszcz

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

7

Start Warlubie

- Lech Rypin

 

     

8

Unia Janikowo

- Lider Włocławek

 

     

9

Wda II Świecie

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

Kolejka 2 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

10

Notecianka Pacio Pakość

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

11

Lider Włocławek

- Wda II Świecie

 

     

12

Lech Rypin

- Unia Janikowo

 

     

13

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Start Warlubie

 

     

14

Kujawianka Izbica Kujawska

- Polonia Bydgoszcz

 

     

15

Cuiavia Inowrocław

- Wisła Nowe

 

     

16

Chemik Bydgoszcz

- Pogoń Mogilno

 

     

17

Legia Chełmża

- Kujawiak Kowal

 

     

18

Chełminianka Chełmno

- Sparta Brodnica

 

     

Kolejka 3 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

19

Sparta Brodnica

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

20

Kujawiak Kowal

- Chełminianka Chełmno

 

     

21

Pogoń Mogilno

- Legia Chełmża

 

     

22

Wisła Nowe

- Chemik Bydgoszcz

 

     

23

Polonia Bydgoszcz

- Cuiavia Inowrocław

 

     

24

Start Warlubie

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

25

Unia Janikowo

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

26

Wda II Świecie

- Lech Rypin

 

     

27

Lider Włocławek

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

Kolejka 4 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

28

Notecianka Pacio Pakość

- Lider Włocławek

 

     

29

Lech Rypin

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

30

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Wda II Świecie

 

     

31

Kujawianka Izbica Kujawska

- Unia Janikowo

 

     

32

Cuiavia Inowrocław

- Start Warlubie

 

     

33

Chemik Bydgoszcz

- Polonia Bydgoszcz

 

     

34

Legia Chełmża

- Wisła Nowe

 

     

35

Chełminianka Chełmno

- Pogoń Mogilno

 

     

36

Sparta Brodnica

- Kujawiak Kowal

 

     

 Kolejka 5 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

37

Kujawiak Kowal

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

38

Pogoń Mogilno

- Sparta Brodnica

 

     

39

Wisła Nowe

- Chełminianka Chełmno

 

     

40

Polonia Bydgoszcz

- Legia Chełmża

 

     

41

Start Warlubie

- Chemik Bydgoszcz

 

     

42

Unia Janikowo

- Cuiavia Inowrocław

 

     

43

Wda II Świecie

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

44

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

45

Lider Włocławek

- Lech Rypin

 

     

 Kolejka 6 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

46

Notecianka Pacio Pakość

- Lech Rypin

 

     

47

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Lider Włocławek

 

     

48

Kujawianka Izbica Kujawska

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

49

Cuiavia Inowrocław

- Wda II Świecie

 

     

50

Chemik Bydgoszcz

- Unia Janikowo

 

     

51

Legia Chełmża

- Start Warlubie

 

     

52

Chełminianka Chełmno

- Polonia Bydgoszcz

 

     

53

Sparta Brodnica

- Wisła Nowe

 

     

54

Kujawiak Kowal

- Pogoń Mogilno

 

     

 Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

55

Pogoń Mogilno

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

56

Wisła Nowe

- Kujawiak Kowal

 

     

57

Polonia Bydgoszcz

- Sparta Brodnica

 

     

58

Start Warlubie

- Chełminianka Chełmno

 

     

59

Unia Janikowo

- Legia Chełmża

 

     

60

Wda II Świecie

- Chemik Bydgoszcz

 

     

61

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Cuiavia Inowrocław

 

     

62

Lider Włocławek

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

63

Lech Rypin

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

 Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

64

Notecianka Pacio Pakość

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

65

Kujawianka Izbica Kujawska

- Lech Rypin

 

     

66

Cuiavia Inowrocław

- Lider Włocławek

 

     

67

Chemik Bydgoszcz

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

68

Legia Chełmża

- Wda II Świecie

 

     

69

Chełminianka Chełmno

- Unia Janikowo

 

     

70

Sparta Brodnica

- Start Warlubie

 

     

71

Kujawiak Kowal

- Polonia Bydgoszcz

 

     

72

Pogoń Mogilno

- Wisła Nowe

 

     

Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

73

Wisła Nowe

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

74

Polonia Bydgoszcz

- Pogoń Mogilno

 

     

75

Start Warlubie

- Kujawiak Kowal

 

     

76

Unia Janikowo

- Sparta Brodnica

 

     

77

Wda II Świecie

- Chełminianka Chełmno

 

     

78

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Legia Chełmża

 

     

79

Lider Włocławek

- Chemik Bydgoszcz

 

     

80

Lech Rypin

- Cuiavia Inowrocław

 

     

81

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

 Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

82

Notecianka Pacio Pakość

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

83

Cuiavia Inowrocław

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

84

Chemik Bydgoszcz

- Lech Rypin

 

     

85

Legia Chełmża

- Lider Włocławek

 

     

86

Chełminianka Chełmno

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

87

Sparta Brodnica

- Wda II Świecie

 

     

88

Kujawiak Kowal

- Unia Janikowo

 

     

89

Pogoń Mogilno

- Start Warlubie

 

     

90

Wisła Nowe

- Polonia Bydgoszcz

 

     

 Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

91

Polonia Bydgoszcz

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

92

Start Warlubie

- Wisła Nowe

 

     

93

Unia Janikowo

- Pogoń Mogilno

 

     

94

Wda II Świecie

- Kujawiak Kowal

 

     

95

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Sparta Brodnica

 

     

96

Lider Włocławek

- Chełminianka Chełmno

 

     

97

Lech Rypin

- Legia Chełmża

 

     

98

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Chemik Bydgoszcz

 

     

99

Kujawianka Izbica Kujawska

- Cuiavia Inowrocław

 

     

 Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

100

Notecianka Pacio Pakość

- Cuiavia Inowrocław

 

     

101

Chemik Bydgoszcz

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

102

Legia Chełmża

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

103

Chełminianka Chełmno

- Lech Rypin

 

     

104

Sparta Brodnica

- Lider Włocławek

 

     

105

Kujawiak Kowal

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

106

Pogoń Mogilno

- Wda II Świecie

 

     

107

Wisła Nowe

- Unia Janikowo

 

     

108

Polonia Bydgoszcz

- Start Warlubie

 

     

 Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

109

Start Warlubie

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

110

Unia Janikowo

- Polonia Bydgoszcz

 

     

111

Wda II Świecie

- Wisła Nowe

 

     

112

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Pogoń Mogilno

 

     

113

Lider Włocławek

- Kujawiak Kowal

 

     

114

Lech Rypin

- Sparta Brodnica

 

     

115

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Chełminianka Chełmno

 

     

116

Kujawianka Izbica Kujawska

- Legia Chełmża

 

     

117

Cuiavia Inowrocław

- Chemik Bydgoszcz

 

     

 Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

118

Notecianka Pacio Pakość

- Chemik Bydgoszcz

 

     

119

Legia Chełmża

- Cuiavia Inowrocław

 

     

120

Chełminianka Chełmno

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

121

Sparta Brodnica

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

122

Kujawiak Kowal

- Lech Rypin

 

     

123

Pogoń Mogilno

- Lider Włocławek

 

     

124

Wisła Nowe

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

125

Polonia Bydgoszcz

- Wda II Świecie

 

     

126

Start Warlubie

- Unia Janikowo

 

     

Kolejka 15 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

127

Unia Janikowo

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

128

Wda II Świecie

- Start Warlubie

 

     

129

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Polonia Bydgoszcz

 

     

130

Lider Włocławek

- Wisła Nowe

 

     

131

Lech Rypin

- Pogoń Mogilno

 

     

132

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Kujawiak Kowal

 

     

133

Kujawianka Izbica Kujawska

- Sparta Brodnica

 

     

134

Cuiavia Inowrocław

- Chełminianka Chełmno

 

     

135

Chemik Bydgoszcz

- Legia Chełmża

 

     

 Kolejka 16 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

136

Notecianka Pacio Pakość

- Legia Chełmża

 

     

137

Chełminianka Chełmno

- Chemik Bydgoszcz

 

     

138

Sparta Brodnica

- Cuiavia Inowrocław

 

     

139

Kujawiak Kowal

- Kujawianka Izbica Kujawska

 

     

140

Pogoń Mogilno

- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

 

     

141

Wisła Nowe

- Lech Rypin

 

     

142

Polonia Bydgoszcz

- Lider Włocławek

 

     

143

Start Warlubie

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

     

144

Unia Janikowo

- Wda II Świecie

 

     

 Kolejka 17 w dniach 25-11-2017/26-11-2017

145

Wda II Świecie

- Notecianka Pacio Pakość

 

     

146

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Unia Janikowo

 

     

147

Lider Włocławek

- Start Warlubie

 

     

148

Lech Rypin

- Polonia Bydgoszcz

 

     

149

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

- Wisła Nowe

 

     

150

Kujawianka Izbica Kujawska

- Pogoń Mogilno

 

     

151

Cuiavia Inowrocław

- Kujawiak Kowal

 

     

152

Chemik Bydgoszcz

- Sparta Brodnica

 

     

153

Legia Chełmża

- Chełminianka Chełmno

 

     

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version