Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Terminarz klasy okręgowej na sezon 2017/2018

Przedstawiamy terminarz klasy okręgowej grupa I i II na sezon 2017/2018.

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 1

SEZON 2017/2018 - RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

1

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Flisak Złotoria

 

     

2

Sokół Radomin

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     

3

Grom Więcbork

- Pomorzanin Serock

 

     

4

Gryf Sicienko

- KS Łochowo

 

     

5

Pomorzanin Toruń

- Tor Laskowice

 

     

6

Start Eco-Pol Pruszcz

- Iskra Ciechocin

 

     

7

Victoria Lisewo

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     

8

Mustang Ostaszewo

- Wojownik Wabcz

 

     


Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

9

Flisak Złotoria

- Wojownik Wabcz

 

     

10

Budowlany KS Bydgoszcz

- Mustang Ostaszewo

 

     

11

Iskra Ciechocin

- Victoria Lisewo

 

     

12

Tor Laskowice

- Start Eco-Pol Pruszcz

 

     

13

KS Łochowo

- Pomorzanin Toruń

 

     

14

Pomorzanin Serock

- Gryf Sicienko

 

     

15

Promień Kowalewo Pomorskie

- Grom Więcbork

 

     

16

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Sokół Radomin

 

     


Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

17

Sokół Radomin

- Flisak Złotoria

 

     

18

Grom Więcbork

- Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

     

19

Gryf Sicienko

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     

20

Pomorzanin Toruń

- Pomorzanin Serock

 

     

21

Start Eco-Pol Pruszcz

- KS Łochowo

 

     

22

Victoria Lisewo

- Tor Laskowice

 

     

23

Mustang Ostaszewo

- Iskra Ciechocin

 

     

24

Wojownik Wabcz

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     


Kolejka 4 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

25

Flisak Złotoria

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     

26

Iskra Ciechocin

- Wojownik Wabcz

 

     

27

Tor Laskowice

- Mustang Ostaszewo

 

     

28

KS Łochowo

- Victoria Lisewo

 

     

29

Pomorzanin Serock

- Start Eco-Pol Pruszcz

 

     

30

Promień Kowalewo Pomorskie

- Pomorzanin Toruń

 

     

31

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Gryf Sicienko

 

     

32

Sokół Radomin

- Grom Więcbork

 

     


Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

33

Grom Więcbork

- Flisak Złotoria

 

     

34

Gryf Sicienko

- Sokół Radomin

 

     

35

Pomorzanin Toruń

- Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

     

36

Start Eco-Pol Pruszcz

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     

37

Victoria Lisewo

- Pomorzanin Serock

 

     

38

Mustang Ostaszewo

- KS Łochowo

 

     

39

Wojownik Wabcz

- Tor Laskowice

 

     

40

Budowlany KS Bydgoszcz

- Iskra Ciechocin

 

     


Kolejka 6 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

41

Flisak Złotoria

- Iskra Ciechocin

 

     

42

Tor Laskowice

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     

43

KS Łochowo

- Wojownik Wabcz

 

     

44

Pomorzanin Serock

- Mustang Ostaszewo

 

     

45

Promień Kowalewo Pomorskie

- Victoria Lisewo

 

     

46

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Start Eco-Pol Pruszcz

 

     

47

Sokół Radomin

- Pomorzanin Toruń

 

     

48

Grom Więcbork

- Gryf Sicienko

 

     


Kolejka 7 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

49

Gryf Sicienko

- Flisak Złotoria

 

     

50

Pomorzanin Toruń

- Grom Więcbork

 

     

51

Start Eco-Pol Pruszcz

- Sokół Radomin

 

     

52

Victoria Lisewo

- Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

     

53

Mustang Ostaszewo

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     

54

Wojownik Wabcz

- Pomorzanin Serock

 

     

55

Budowlany KS Bydgoszcz

- KS Łochowo

 

     

56

Iskra Ciechocin

- Tor Laskowice

 

     


Kolejka 8 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

57

Flisak Złotoria

- Tor Laskowice

 

     

58

KS Łochowo

- Iskra Ciechocin

 

     

59

Pomorzanin Serock

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     

60

Promień Kowalewo Pomorskie

- Wojownik Wabcz

 

     

61

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Mustang Ostaszewo

 

     

62

Sokół Radomin

- Victoria Lisewo

 

     

63

Grom Więcbork

- Start Eco-Pol Pruszcz

 

     

64

Gryf Sicienko

- Pomorzanin Toruń

 

     


Kolejka 9 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

65

Pomorzanin Toruń

- Flisak Złotoria

 

     

66

Start Eco-Pol Pruszcz

- Gryf Sicienko

 

     

67

Victoria Lisewo

- Grom Więcbork

 

     

68

Mustang Ostaszewo

- Sokół Radomin

 

     

69

Wojownik Wabcz

- Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

     

70

Budowlany KS Bydgoszcz

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     

71

Iskra Ciechocin

- Pomorzanin Serock

 

     

72

Tor Laskowice

- KS Łochowo

 

     


Kolejka 10 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

73

Flisak Złotoria

- KS Łochowo

 

     

74

Pomorzanin Serock

- Tor Laskowice

 

     

75

Promień Kowalewo Pomorskie

- Iskra Ciechocin

 

     

76

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     

77

Sokół Radomin

- Wojownik Wabcz

 

     

78

Grom Więcbork

- Mustang Ostaszewo

 

     

79

Gryf Sicienko

- Victoria Lisewo

 

     

80

Pomorzanin Toruń

- Start Eco-Pol Pruszcz

 

     


Kolejka 11 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

81

Start Eco-Pol Pruszcz

- Flisak Złotoria

 

     

82

Victoria Lisewo

- Pomorzanin Toruń

 

     

83

Mustang Ostaszewo

- Gryf Sicienko

 

     

84

Wojownik Wabcz

- Grom Więcbork

 

     

85

Budowlany KS Bydgoszcz

- Sokół Radomin

 

     

86

Iskra Ciechocin

- Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

     

87

Tor Laskowice

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     

88

KS Łochowo

- Pomorzanin Serock

 

     


Kolejka 12 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

89

Flisak Złotoria

- Pomorzanin Serock

 

     

90

Promień Kowalewo Pomorskie

- KS Łochowo

 

     

91

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Tor Laskowice

 

     

92

Sokół Radomin

- Iskra Ciechocin

 

     

93

Grom Więcbork

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     

94

Gryf Sicienko

- Wojownik Wabcz

 

     

95

Pomorzanin Toruń

- Mustang Ostaszewo

 

     

96

Start Eco-Pol Pruszcz

- Victoria Lisewo

 

     


Kolejka 13 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

97

Victoria Lisewo

- Flisak Złotoria

 

     

98

Mustang Ostaszewo

- Start Eco-Pol Pruszcz

 

     

99

Wojownik Wabcz

- Pomorzanin Toruń

 

     

100

Budowlany KS Bydgoszcz

- Gryf Sicienko

 

     

101

Iskra Ciechocin

- Grom Więcbork

 

     

102

Tor Laskowice

- Sokół Radomin

 

     

103

KS Łochowo

- Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

     

104

Pomorzanin Serock

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     


Kolejka 14 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

105

Flisak Złotoria

- Promień Kowalewo Pomorskie

 

     

106

Radzynianka Radzyń Chełmiński

- Pomorzanin Serock

 

     

107

Sokół Radomin

- KS Łochowo

 

     

108

Grom Więcbork

- Tor Laskowice

 

     

109

Gryf Sicienko

- Iskra Ciechocin

 

     

110

Pomorzanin Toruń

- Budowlany KS Bydgoszcz

 

     

111

Start Eco-Pol Pruszcz

- Wojownik Wabcz

 

     

112

Victoria Lisewo

- Mustang Ostaszewo

 

     


Kolejka 15 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

113

Mustang Ostaszewo

- Flisak Złotoria

 

     

114

Wojownik Wabcz

- Victoria Lisewo

 

     

115

Budowlany KS Bydgoszcz

- Start Eco-Pol Pruszcz

 

     

116

Iskra Ciechocin

- Pomorzanin Toruń

 

     

117

Tor Laskowice

- Gryf Sicienko

 

     

118

KS Łochowo

- Grom Więcbork

 

     

119

Pomorzanin Serock

- Sokół Radomin

 

     

120

Promień Kowalewo Pomorskie

- Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

     

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

SEZON 2017/2018 - RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

1

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- LTP Lubanie

 

     

2

Lubienianka Lubień Kujawski

- GKS Baruchowo

 

     

3

Łokietek Brześć Kujawski

- Zdrój Ciechocinek

 

     

4

Ziemowit Osięciny

- Kujawianka Strzelno

 

     

5

Gopło Kruszwica

- Szubinianka Szubin

 

     

6

Unia Gniewkowo

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

7

Start Radziejów

- Włocłavia Włocławek

 

     

8

Noteć Łabiszyn

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

 Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

9

LTP Lubanie

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

10

Włocłavia Włocławek

- Noteć Łabiszyn

 

     

11

Piast Złotniki Kujawskie

- Start Radziejów

 

     

12

Szubinianka Szubin

- Unia Gniewkowo

 

     

13

Kujawianka Strzelno

- Gopło Kruszwica

 

     

14

Zdrój Ciechocinek

- Ziemowit Osięciny

 

     

15

GKS Baruchowo

- Łokietek Brześć Kujawski

 

     

16

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- Lubienianka Lubień Kujawski

 

     

 Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

17

Lubienianka Lubień Kujawski

- LTP Lubanie

 

     

18

Łokietek Brześć Kujawski

- Wisła Dobrzyń n/Wisłą

 

     

19

Ziemowit Osięciny

- GKS Baruchowo

 

     

20

Gopło Kruszwica

- Zdrój Ciechocinek

 

     

21

Unia Gniewkowo

- Kujawianka Strzelno

 

     

22

Start Radziejów

- Szubinianka Szubin

 

     

23

Noteć Łabiszyn

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

24

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Włocłavia Włocławek

 

     

 Kolejka 4 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

25

LTP Lubanie

- Włocłavia Włocławek

 

     

26

Piast Złotniki Kujawskie

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

27

Szubinianka Szubin

- Noteć Łabiszyn

 

     

28

Kujawianka Strzelno

- Start Radziejów

 

     

29

Zdrój Ciechocinek

- Unia Gniewkowo

 

     

30

GKS Baruchowo

- Gopło Kruszwica

 

     

31

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- Ziemowit Osięciny

 

     

32

Lubienianka Lubień Kujawski

- Łokietek Brześć Kujawski

 

     

 Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

33

Łokietek Brześć Kujawski

- LTP Lubanie

 

     

34

Ziemowit Osięciny

- Lubienianka Lubień Kujawski

 

     

35

Gopło Kruszwica

- Wisła Dobrzyń n/Wisłą

 

     

36

Unia Gniewkowo

- GKS Baruchowo

 

     

37

Start Radziejów

- Zdrój Ciechocinek

 

     

38

Noteć Łabiszyn

- Kujawianka Strzelno

 

     

39

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Szubinianka Szubin

 

     

40

Włocłavia Włocławek

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

 Kolejka 6 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

41

LTP Lubanie

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

42

Szubinianka Szubin

- Włocłavia Włocławek

 

     

43

Kujawianka Strzelno

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

44

Zdrój Ciechocinek

- Noteć Łabiszyn

 

     

45

GKS Baruchowo

- Start Radziejów

 

     

46

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- Unia Gniewkowo

 

     

47

Lubienianka Lubień Kujawski

- Gopło Kruszwica

 

     

48

Łokietek Brześć Kujawski

- Ziemowit Osięciny

 

     

Kolejka 7 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

49

Ziemowit Osięciny

- LTP Lubanie

 

     

50

Gopło Kruszwica

- Łokietek Brześć Kujawski

 

     

51

Unia Gniewkowo

- Lubienianka Lubień Kujawski

 

     

52

Start Radziejów

- Wisła Dobrzyń n/Wisłą

 

     

53

Noteć Łabiszyn

- GKS Baruchowo

 

     

54

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Zdrój Ciechocinek

 

     

55

Włocłavia Włocławek

- Kujawianka Strzelno

 

     

56

Piast Złotniki Kujawskie

- Szubinianka Szubin

 

     

 Kolejka 8 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

57

LTP Lubanie

- Szubinianka Szubin

 

     

58

Kujawianka Strzelno

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

59

Zdrój Ciechocinek

- Włocłavia Włocławek

 

     

60

GKS Baruchowo

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

61

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- Noteć Łabiszyn

 

     

62

Lubienianka Lubień Kujawski

- Start Radziejów

 

     

63

Łokietek Brześć Kujawski

- Unia Gniewkowo

 

     

64

Ziemowit Osięciny

- Gopło Kruszwica

 

     

 Kolejka 9 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

65

Gopło Kruszwica

- LTP Lubanie

 

     

66

Unia Gniewkowo

- Ziemowit Osięciny

 

     

67

Start Radziejów

- Łokietek Brześć Kujawski

 

     

68

Noteć Łabiszyn

- Lubienianka Lubień Kujawski

 

     

69

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Wisła Dobrzyń n/Wisłą

 

     

70

Włocłavia Włocławek

- GKS Baruchowo

 

     

71

Piast Złotniki Kujawskie

- Zdrój Ciechocinek

 

     

72

Szubinianka Szubin

- Kujawianka Strzelno

 

     

 Kolejka 10 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

73

LTP Lubanie

- Kujawianka Strzelno

 

     

74

Zdrój Ciechocinek

- Szubinianka Szubin

 

     

75

GKS Baruchowo

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

76

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- Włocłavia Włocławek

 

     

77

Lubienianka Lubień Kujawski

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

78

Łokietek Brześć Kujawski

- Noteć Łabiszyn

 

     

79

Ziemowit Osięciny

- Start Radziejów

 

     

80

Gopło Kruszwica

- Unia Gniewkowo

 

     

 Kolejka 11 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

81

Unia Gniewkowo

- LTP Lubanie

 

     

82

Start Radziejów

- Gopło Kruszwica

 

     

83

Noteć Łabiszyn

- Ziemowit Osięciny

 

     

84

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Łokietek Brześć Kujawski

 

     

85

Włocłavia Włocławek

- Lubienianka Lubień Kujawski

 

     

86

Piast Złotniki Kujawskie

- Wisła Dobrzyń n/Wisłą

 

     

87

Szubinianka Szubin

- GKS Baruchowo

 

     

88

Kujawianka Strzelno

- Zdrój Ciechocinek

 

     

 Kolejka 12 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

89

LTP Lubanie

- Zdrój Ciechocinek

 

     

90

GKS Baruchowo

- Kujawianka Strzelno

 

     

91

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- Szubinianka Szubin

 

     

92

Lubienianka Lubień Kujawski

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

93

Łokietek Brześć Kujawski

- Włocłavia Włocławek

 

     

94

Ziemowit Osięciny

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

95

Gopło Kruszwica

- Noteć Łabiszyn

 

     

96

Unia Gniewkowo

- Start Radziejów

 

     

 Kolejka 13 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

97

Start Radziejów

- LTP Lubanie

 

     

98

Noteć Łabiszyn

- Unia Gniewkowo

 

     

99

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Gopło Kruszwica

 

     

100

Włocłavia Włocławek

- Ziemowit Osięciny

 

     

101

Piast Złotniki Kujawskie

- Łokietek Brześć Kujawski

 

     

102

Szubinianka Szubin

- Lubienianka Lubień Kujawski

 

     

103

Kujawianka Strzelno

- Wisła Dobrzyń n/Wisłą

 

     

104

Zdrój Ciechocinek

- GKS Baruchowo

 

     

 Kolejka 14 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

105

LTP Lubanie

- GKS Baruchowo

 

     

106

Wisła Dobrzyń n/Wisłą

- Zdrój Ciechocinek

 

     

107

Lubienianka Lubień Kujawski

- Kujawianka Strzelno

 

     

108

Łokietek Brześć Kujawski

- Szubinianka Szubin

 

     

109

Ziemowit Osięciny

- Piast Złotniki Kujawskie

 

     

110

Gopło Kruszwica

- Włocłavia Włocławek

 

     

111

Unia Gniewkowo

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

     

112

Start Radziejów

- Noteć Łabiszyn

 

     

 Kolejka 15 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

113

Noteć Łabiszyn

- LTP Lubanie

 

     

114

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Start Radziejów

 

     

115

Włocłavia Włocławek

- Unia Gniewkowo

 

     

116

Piast Złotniki Kujawskie

- Gopło Kruszwica

 

     

117

Szubinianka Szubin

- Ziemowit Osięciny

 

     

118

Kujawianka Strzelno

- Łokietek Brześć Kujawski

 

     

119

Zdrój Ciechocinek

- Lubienianka Lubień Kujawski

 

     

120

GKS Baruchowo

- Wisła Dobrzyń n/Wisłą

 

     

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version