Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Terminarze A klasy Podokręgu Toruń i Podokręgu Włocławek

Przedstawiamy terminarze rozgrywek A klasy Podokręgu Toruń i Podokręgu Włocławek na sezon 2017/2018.

Terminarz rozgrywek ligi: Toruń: Klasa A

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19

1

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

Cyklon Kończewice

2

LZS Bobrowo

 - 

Unislavia Unisław

3

Gwiazda Starogród

 - 

Zamek Bierzgłowski

4

Stal Grudziądz

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

5

Unia Wąbrzeźno

 - 

Victoria Czernikowo

6

Kasztelan Papowo Biskupie

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

7

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 - 

Olimpia II Grudziądz SA

8

LZS Świedziebnia

 - 

Węgrowianka Węgrowo

 Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26

9

Cyklon Kończewice

 - 

Węgrowianka Węgrowo

10

LZS Świedziebnia

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

11

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

12

Victoria Czernikowo

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

13

Unia Wąbrzeźno

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

14

Zamek Bierzgłowski

 - 

Stal Grudziądz

15

Unislavia Unisław

 - 

Gwiazda Starogród

16

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

LZS Bobrowo

 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02

17

Cyklon Kończewice

 - 

LZS Bobrowo

18

Gwiazda Starogród

 - 

GKS Błękitni Podwiesk

19

Stal Grudziądz

 - 

Unislavia Unisław

20

Unia Wąbrzeźno

 - 

Zamek Bierzgłowski

21

Drwęca Golub-Dobrzyń

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

22

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

Victoria Czernikowo

23

LZS Świedziebnia

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

24

Węgrowianka Węgrowo

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09

25

Cyklon Kończewice

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

26

Kasztelan Papowo Biskupie

 - 

Węgrowianka Węgrowo

27

Victoria Czernikowo

 - 

LZS Świedziebnia

28

GKS POGROM ZBÓJNO

 - 

Olimpia II Grudziądz SA

29

Zamek Bierzgłowski

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

30

Unislavia Unisław

 - 

Unia Wąbrzeźno

31

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

Stal Grudziądz

32

LZS Bobrowo

 - 

Gwiazda Starogród

 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16

33

Gwiazda Starogród

 - 

Cyklon Kończewice

34

Stal Grudziądz

 - 

LZS Bobrowo

35

Unia Wąbrzeźno

 - 

GKS Błękitni Podwiesk

36

Drwęca Golub-Dobrzyń

 - 

Unislavia Unisław

37

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

Zamek Bierzgłowski

38

LZS Świedziebnia

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

39

Węgrowianka Węgrowo

 - 

Victoria Czernikowo

40

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

 Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23

41

Cyklon Kończewice

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

42

Victoria Czernikowo

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

43

GKS POGROM ZBÓJNO

 - 

Węgrowianka Węgrowo

44

Zamek Bierzgłowski

 - 

LZS Świedziebnia

45

Unislavia Unisław

 - 

Olimpia II Grudziądz SA

46

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

47

LZS Bobrowo

 - 

Unia Wąbrzeźno

48

Gwiazda Starogród

 - 

Stal Grudziądz

 Kolejka: 7 w dniach 2017-09-27

49

Stal Grudziądz

 - 

Cyklon Kończewice

50

Unia Wąbrzeźno

 - 

Gwiazda Starogród

51

Drwęca Golub-Dobrzyń

 - 

LZS Bobrowo

52

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

GKS Błękitni Podwiesk

53

LZS Świedziebnia

 - 

Unislavia Unisław

54

Węgrowianka Węgrowo

 - 

Zamek Bierzgłowski

55

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

56

Kasztelan Papowo Biskupie

 - 

Victoria Czernikowo

 Kolejka: 8 w dniach 2017-09-30

57

Cyklon Kończewice

 - 

Victoria Czernikowo

58

GKS POGROM ZBÓJNO

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

59

Zamek Bierzgłowski

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

60

Unislavia Unisław

 - 

Węgrowianka Węgrowo

61

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

LZS Świedziebnia

62

LZS Bobrowo

 - 

Olimpia II Grudziądz SA

63

Gwiazda Starogród

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

64

Stal Grudziądz

 - 

Unia Wąbrzeźno

 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-07

65

Unia Wąbrzeźno

 - 

Cyklon Kończewice

66

Drwęca Golub-Dobrzyń

 - 

Stal Grudziądz

67

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

Gwiazda Starogród

68

LZS Świedziebnia

 - 

LZS Bobrowo

69

Węgrowianka Węgrowo

 - 

GKS Błękitni Podwiesk

70

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 - 

Unislavia Unisław

71

Kasztelan Papowo Biskupie

 - 

Zamek Bierzgłowski

72

Victoria Czernikowo

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-14

73

Cyklon Kończewice

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

74

Zamek Bierzgłowski

 - 

Victoria Czernikowo

75

Unislavia Unisław

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

76

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

77

LZS Bobrowo

 - 

Węgrowianka Węgrowo

78

Gwiazda Starogród

 - 

LZS Świedziebnia

79

Stal Grudziądz

 - 

Olimpia II Grudziądz SA

80

Unia Wąbrzeźno

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

 Kolejka: 11 w dniach 2017-10-21

81

Drwęca Golub-Dobrzyń

 - 

Cyklon Kończewice

82

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

Unia Wąbrzeźno

83

LZS Świedziebnia

 - 

Stal Grudziądz

84

Węgrowianka Węgrowo

 - 

Gwiazda Starogród

85

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 - 

LZS Bobrowo

86

Kasztelan Papowo Biskupie

 - 

GKS Błękitni Podwiesk

87

Victoria Czernikowo

 - 

Unislavia Unisław

88

GKS POGROM ZBÓJNO

 - 

Zamek Bierzgłowski

 Kolejka: 12 w dniach 2017-10-28

89

Cyklon Kończewice

 - 

Zamek Bierzgłowski

90

Unislavia Unisław

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

91

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

Victoria Czernikowo

92

LZS Bobrowo

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

93

Gwiazda Starogród

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

94

Stal Grudziądz

 - 

Węgrowianka Węgrowo

95

Unia Wąbrzeźno

 - 

LZS Świedziebnia

96

Drwęca Golub-Dobrzyń

 - 

Olimpia II Grudziądz SA

 Kolejka: 13 w dniach 2017-11-04

97

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

Cyklon Kończewice

98

LZS Świedziebnia

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

99

Węgrowianka Węgrowo

 - 

Unia Wąbrzeźno

100

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 - 

Stal Grudziądz

101

Kasztelan Papowo Biskupie

 - 

Gwiazda Starogród

102

Victoria Czernikowo

 - 

LZS Bobrowo

103

GKS POGROM ZBÓJNO

 - 

GKS Błękitni Podwiesk

104

Zamek Bierzgłowski

 - 

Unislavia Unisław

 Kolejka: 14 w dniach 2017-11-11

105

Cyklon Kończewice

 - 

Unislavia Unisław

106

GKS Błękitni Podwiesk

 - 

Zamek Bierzgłowski

107

LZS Bobrowo

 - 

GKS POGROM ZBÓJNO

108

Gwiazda Starogród

 - 

Victoria Czernikowo

109

Stal Grudziądz

 - 

Kasztelan Papowo Biskupie

110

Unia Wąbrzeźno

 - 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

111

Drwęca Golub-Dobrzyń

 - 

Węgrowianka Węgrowo

112

Olimpia II Grudziądz SA

 - 

LZS Świedziebnia

 Kolejka: 15 w dniach 2017-11-18

113

LZS Świedziebnia

 - 

Cyklon Kończewice

114

Węgrowianka Węgrowo

 - 

Olimpia II Grudziądz SA

115

LKS Pomowiec Kijewo Królewski

 - 

Drwęca Golub-Dobrzyń

116

Kasztelan Papowo Biskupie

 - 

Unia Wąbrzeźno

117

Victoria Czernikowo

 - 

Stal Grudziądz

118

GKS POGROM ZBÓJNO

 - 

Gwiazda Starogród

119

Zamek Bierzgłowski

 - 

LZS Bobrowo

120

Unislavia Unisław

 - 

GKS Błękitni Podwiesk

 

Terminarz rozgrywek ligi: Włocławek: Klasa A Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19

1

Wzgórze Raciążek

 - 

Zgoda Chodecz

2

UNIA LESZCZE

 - 

Piast Bądkowo

3

Unia Choceń

 - 

Orzeł Służewo

4

Tęcza Topólka

 - 

MGKS Lubraniec

5

Start Stawki

 - 

Sadownik Waganiec

 Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26

6

MGKS Lubraniec

 - 

Start Stawki

7

Orzeł Służewo

 - 

Tęcza Topólka

8

Piast Bądkowo

 - 

Unia Choceń

9

Zgoda Chodecz

 - 

UNIA LESZCZE

10

Kujawy Kozy

 - 

Wzgórze Raciążek

 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02

11

UNIA LESZCZE

 - 

Kujawy Kozy

12

Unia Choceń

 - 

Zgoda Chodecz

13

Tęcza Topólka

 - 

Piast Bądkowo

14

Start Stawki

 - 

Orzeł Służewo

15

Sadownik Waganiec

 - 

MGKS Lubraniec

 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09

16

Orzeł Służewo

 - 

Sadownik Waganiec

17

Piast Bądkowo

 - 

Start Stawki

18

Zgoda Chodecz

 - 

Tęcza Topólka

19

Kujawy Kozy

 - 

Unia Choceń

20

Wzgórze Raciążek

 - 

UNIA LESZCZE

 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16

21

Unia Choceń

 - 

Wzgórze Raciążek

22

Tęcza Topólka

 - 

Kujawy Kozy

23

Start Stawki

 - 

Zgoda Chodecz

24

Sadownik Waganiec

 - 

Piast Bądkowo

25

MGKS Lubraniec

 - 

Orzeł Służewo

 Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23

26

Piast Bądkowo

 - 

MGKS Lubraniec

27

Zgoda Chodecz

 - 

Sadownik Waganiec

28

Kujawy Kozy

 - 

Start Stawki

29

Wzgórze Raciążek

 - 

Tęcza Topólka

30

UNIA LESZCZE

 - 

Unia Choceń

 Kolejka: 7 w dniach 2017-09-30

31

Tęcza Topólka

 - 

UNIA LESZCZE

32

Start Stawki

 - 

Wzgórze Raciążek

33

Sadownik Waganiec

 - 

Kujawy Kozy

34

MGKS Lubraniec

 - 

Zgoda Chodecz

35

Orzeł Służewo

 - 

Piast Bądkowo

 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-07

36

Zgoda Chodecz

 - 

Orzeł Służewo

37

Kujawy Kozy

 - 

MGKS Lubraniec

38

Wzgórze Raciążek

 - 

Sadownik Waganiec

39

UNIA LESZCZE

 - 

Start Stawki

40

Unia Choceń

 - 

Tęcza Topólka

 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-14

41

Start Stawki

 - 

Unia Choceń

42

Sadownik Waganiec

 - 

UNIA LESZCZE

43

MGKS Lubraniec

 - 

Wzgórze Raciążek

44

Orzeł Służewo

 - 

Kujawy Kozy

45

Piast Bądkowo

 - 

Zgoda Chodecz

 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-21

46

Kujawy Kozy

 - 

Piast Bądkowo

47

Wzgórze Raciążek

 - 

Orzeł Służewo

48

UNIA LESZCZE

 - 

MGKS Lubraniec

49

Unia Choceń

 - 

Sadownik Waganiec

50

Tęcza Topólka

 - 

Start Stawki

 Kolejka: 11 w dniach 2017-10-28

51

Sadownik Waganiec

 - 

Tęcza Topólka

52

MGKS Lubraniec

 - 

Unia Choceń

53

Orzeł Służewo

 - 

UNIA LESZCZE

54

Piast Bądkowo

 - 

Wzgórze Raciążek

55

Zgoda Chodecz

 - 

Kujawy Kozy

 

Terminarz rozgrywek ligi: Włocławek: Klasa A Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19

1

LKS Grot Kowalki

 - 

Skrwa Skrwilno

2

Mień Lipno

 - 

Lech Rypin II

3

Orion Popowo

 - 

Victoria Smólnik

4

GKS Fabianki

 - 

Wicher Wielgie

5

Tłuchowia Tłuchowo

 - 

Wiślanin Bobrowniki

 Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26

6

Wicher Wielgie

 - 

Tłuchowia Tłuchowo

7

Victoria Smólnik

 - 

GKS Fabianki

8

Lech Rypin II

 - 

Orion Popowo

9

Skrwa Skrwilno

 - 

Mień Lipno

10

Kujawiak Kruszyn

 - 

LKS Grot Kowalki

 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02

11

Mień Lipno

 - 

Kujawiak Kruszyn

12

Orion Popowo

 - 

Skrwa Skrwilno

13

GKS Fabianki

 - 

Lech Rypin II

14

Tłuchowia Tłuchowo

 - 

Victoria Smólnik

15

Wiślanin Bobrowniki

 - 

Wicher Wielgie

 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09

16

Victoria Smólnik

 - 

Wiślanin Bobrowniki

17

Lech Rypin II

 - 

Tłuchowia Tłuchowo

18

Skrwa Skrwilno

 - 

GKS Fabianki

19

Kujawiak Kruszyn

 - 

Orion Popowo

20

LKS Grot Kowalki

 - 

Mień Lipno

 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16

21

Orion Popowo

 - 

LKS Grot Kowalki

22

GKS Fabianki

 - 

Kujawiak Kruszyn

23

Tłuchowia Tłuchowo

 - 

Skrwa Skrwilno

24

Wiślanin Bobrowniki

 - 

Lech Rypin II

25

Wicher Wielgie

 - 

Victoria Smólnik

 Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23

26

Lech Rypin II

 - 

Wicher Wielgie

27

Skrwa Skrwilno

 - 

Wiślanin Bobrowniki

28

Kujawiak Kruszyn

 - 

Tłuchowia Tłuchowo

29

LKS Grot Kowalki

 - 

GKS Fabianki

30

Mień Lipno

 - 

Orion Popowo

 Kolejka: 7 w dniach 2017-09-30

31

GKS Fabianki

 - 

Mień Lipno

32

Tłuchowia Tłuchowo

 - 

LKS Grot Kowalki

33

Wiślanin Bobrowniki

 - 

Kujawiak Kruszyn

34

Wicher Wielgie

 - 

Skrwa Skrwilno

35

Victoria Smólnik

 - 

Lech Rypin II

 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-07

36

Skrwa Skrwilno

 - 

Victoria Smólnik

37

Kujawiak Kruszyn

 - 

Wicher Wielgie

38

LKS Grot Kowalki

 - 

Wiślanin Bobrowniki

39

Mień Lipno

 - 

Tłuchowia Tłuchowo

40

Orion Popowo

 - 

GKS Fabianki

 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-14

41

Tłuchowia Tłuchowo

 - 

Orion Popowo

42

Wiślanin Bobrowniki

 - 

Mień Lipno

43

Wicher Wielgie

 - 

LKS Grot Kowalki

44

Victoria Smólnik

 - 

Kujawiak Kruszyn

45

Lech Rypin II

 - 

Skrwa Skrwilno

 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-21

46

Kujawiak Kruszyn

 - 

Lech Rypin II

47

LKS Grot Kowalki

 - 

Victoria Smólnik

48

Mień Lipno

 - 

Wicher Wielgie

49

Orion Popowo

 - 

Wiślanin Bobrowniki

50

GKS Fabianki

 - 

Tłuchowia Tłuchowo


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-28

51

Wiślanin Bobrowniki

 - 

GKS Fabianki

52

Wicher Wielgie

 - 

Orion Popowo

53

Victoria Smólnik

 - 

Mień Lipno

54

Lech Rypin II

 - 

LKS Grot Kowalki

55

Skrwa Skrwilno

 - 

Kujawiak Kruszyn

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version