Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Terminarze CLJ U-17 i U-15

Poniżej przedstawiamy terminarze CLJ U-17 gr. B oraz CLJ U-15 gr. B na sezon 2017/2018.

Terminarz rozgrywek ligi: CLJ U-17 "GRUPA B"

Sezon 2017/2018

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017

1

AP Pogoń Szczecin

- WARTA POZNAŃ SA

2017-08-19

     

2

Arka Gdynia SSA

- KKS LECH Poznań

2017-08-19

     

3

CWZS Bydgoszcz

- Lechia Gdańsk SA

2017-08-19

     

4

Wda Świecie

- Pogoń Szczecin

2017-08-19

     

Kolejka 2 w dniach 26-08-2017

5

WARTA POZNAŃ SA

- Pogoń Szczecin

2017-08-26

     

6

Lechia Gdańsk SA

- Wda Świecie

2017-08-26

     

7

KKS LECH Poznań

- CWZS Bydgoszcz

2017-08-26

     

8

AP Pogoń Szczecin

- Arka Gdynia SSA

2017-08-26

     

Kolejka 3 w dniach 02-09-2017

9

Arka Gdynia SSA

- WARTA POZNAŃ SA

2017-09-02

     

10

CWZS Bydgoszcz

- AP Pogoń Szczecin

2017-09-02

     

11

Wda Świecie

- KKS LECH Poznań

2017-09-02

     

12

Pogoń Szczecin

- Lechia Gdańsk SA

2017-09-02

     

Kolejka 4 w dniach 09-09-2017

13

WARTA POZNAŃ SA

- Lechia Gdańsk SA

2017-09-09

     

14

KKS LECH Poznań

- Pogoń Szczecin

2017-09-09

     

15

AP Pogoń Szczecin

- Wda Świecie

2017-09-09

     

16

Arka Gdynia SSA

- CWZS Bydgoszcz

2017-09-09

     

Kolejka 5 w dniach 16-09-2017

17

CWZS Bydgoszcz

- WARTA POZNAŃ SA

2017-09-16

     

18

Wda Świecie

- Arka Gdynia SSA

2017-09-16

     

19

Pogoń Szczecin

- AP Pogoń Szczecin

2017-09-16

     

20

Lechia Gdańsk SA

- KKS LECH Poznań

2017-09-16

     

Kolejka 6 w dniach 23-09-2017

21

WARTA POZNAŃ SA

- KKS LECH Poznań

2017-09-23

     

22

AP Pogoń Szczecin

- Lechia Gdańsk SA

2017-09-23

     

23

Arka Gdynia SSA

- Pogoń Szczecin

2017-09-23

     

24

CWZS Bydgoszcz

- Wda Świecie

2017-09-23

     

Kolejka 7 w dniach 30-09-2017

25

Wda Świecie

- WARTA POZNAŃ SA

2017-09-30

     

26

Pogoń Szczecin

- CWZS Bydgoszcz

2017-09-30

     

27

Lechia Gdańsk SA

- Arka Gdynia SSA

2017-09-30

     

28

KKS LECH Poznań

- AP Pogoń Szczecin

2017-09-30

     

Kolejka 8 w dniach 07-10-2017

29

WARTA POZNAŃ SA

- AP Pogoń Szczecin

2017-10-07

     

30

KKS LECH Poznań

- Arka Gdynia SSA

2017-10-07

     

31

Lechia Gdańsk SA

- CWZS Bydgoszcz

2017-10-07

     

32

Pogoń Szczecin

- Wda Świecie

2017-10-07

     

Kolejka 9 w dniach 14-10-2017

33

Pogoń Szczecin

- WARTA POZNAŃ SA

2017-10-14

     

34

Wda Świecie

- Lechia Gdańsk SA

2017-10-14

     

35

CWZS Bydgoszcz

- KKS LECH Poznań

2017-10-14

     

36

Arka Gdynia SSA

- AP Pogoń Szczecin

2017-10-14

     

Kolejka 10 w dniach 21-10-2017

37

WARTA POZNAŃ SA

- Arka Gdynia SSA

2017-10-21

     

38

AP Pogoń Szczecin

- CWZS Bydgoszcz

2017-10-21

     

39

KKS LECH Poznań

- Wda Świecie

2017-10-21

     

40

Lechia Gdańsk SA

- Pogoń Szczecin

2017-10-21

     

Kolejka 11 w dniach 28-10-2017

41

Lechia Gdańsk SA

- WARTA POZNAŃ SA

2017-10-28

     

42

Pogoń Szczecin

- KKS LECH Poznań

2017-10-28

     

43

Wda Świecie

- AP Pogoń Szczecin

2017-10-28

     

44

CWZS Bydgoszcz

- Arka Gdynia SSA

2017-10-28

     

Kolejka 12 w dniach 04-11-2017

45

WARTA POZNAŃ SA

- CWZS Bydgoszcz

2017-11-04

     

46

Arka Gdynia SSA

- Wda Świecie

2017-11-04

     

47

AP Pogoń Szczecin

- Pogoń Szczecin

2017-11-04

     

48

KKS LECH Poznań

- Lechia Gdańsk SA

2017-11-04

     

Kolejka 13 w dniach 11-11-2017

49

KKS LECH Poznań

- WARTA POZNAŃ SA

2017-11-11

     

50

Lechia Gdańsk SA

- AP Pogoń Szczecin

2017-11-11

     

51

Pogoń Szczecin

- Arka Gdynia SSA

2017-11-11

     

52

Wda Świecie

- CWZS Bydgoszcz

2017-11-11

     

Kolejka 14 w dniach 18-11-2017

53

WARTA POZNAŃ SA

- Wda Świecie

2017-11-18

     

54

CWZS Bydgoszcz

- Pogoń Szczecin

2017-11-18

     

55

Arka Gdynia SSA

- Lechia Gdańsk SA

2017-11-18

     

56

AP Pogoń Szczecin

- KKS LECH Poznań

2017-11-18

     


Terminarz rozgrywek ligi: CLJ U-15 "GRUPA B"

Sezon 2017/2018

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

1

Gryf Wejherowo WKS

- AP Pogoń Szczecin

       

2

KKS LECH Poznań

- Lechia Gdańsk SA

       

3

Chemik Bydgoszcz

- Football Academy Szczecin

       

4

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- CWZS Bydgoszcz

       

Kolejka 2 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

5

AP Pogoń Szczecin

- CWZS Bydgoszcz

       

6

Football Academy Szczecin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

       

7

Lechia Gdańsk SA

- Chemik Bydgoszcz

       

8

Gryf Wejherowo WKS

- KKS LECH Poznań

       

Kolejka 3 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

9

KKS LECH Poznań

- AP Pogoń Szczecin

       

10

Chemik Bydgoszcz

- Gryf Wejherowo WKS

       

11

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Lechia Gdańsk SA

       

12

CWZS Bydgoszcz

- Football Academy Szczecin

       

Kolejka 4 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

13

AP Pogoń Szczecin

- Football Academy Szczecin

       

14

Lechia Gdańsk SA

- CWZS Bydgoszcz

       

15

Gryf Wejherowo WKS

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

       

16

KKS LECH Poznań

- Chemik Bydgoszcz

       

Kolejka 5 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

17

Chemik Bydgoszcz

- AP Pogoń Szczecin

       

18

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- KKS LECH Poznań

       

19

CWZS Bydgoszcz

- Gryf Wejherowo WKS

       

20

Football Academy Szczecin

- Lechia Gdańsk SA

       

Kolejka 6 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

21

AP Pogoń Szczecin

- Lechia Gdańsk SA

       

22

Gryf Wejherowo WKS

- Football Academy Szczecin

       

23

KKS LECH Poznań

- CWZS Bydgoszcz

       

24

Chemik Bydgoszcz

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

       

Kolejka 7 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

25

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- AP Pogoń Szczecin

       

26

CWZS Bydgoszcz

- Chemik Bydgoszcz

       

27

Football Academy Szczecin

- KKS LECH Poznań

       

28

Lechia Gdańsk SA

- Gryf Wejherowo WKS

       

Kolejka 8 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

29

AP Pogoń Szczecin

- Gryf Wejherowo WKS

       

30

Lechia Gdańsk SA

- KKS LECH Poznań

       

31

Football Academy Szczecin

- Chemik Bydgoszcz

       

32

CWZS Bydgoszcz

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

       

Kolejka 9 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

33

CWZS Bydgoszcz

- AP Pogoń Szczecin

       

34

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Football Academy Szczecin

       

35

Chemik Bydgoszcz

- Lechia Gdańsk SA

       

36

KKS LECH Poznań

- Gryf Wejherowo WKS

       

Kolejka 10 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

37

AP Pogoń Szczecin

- KKS LECH Poznań

       

38

Gryf Wejherowo WKS

- Chemik Bydgoszcz

       

39

Lechia Gdańsk SA

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

       

40

Football Academy Szczecin

- CWZS Bydgoszcz

       

Kolejka 11 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

41

Football Academy Szczecin

- AP Pogoń Szczecin

       

42

CWZS Bydgoszcz

- Lechia Gdańsk SA

       

43

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Gryf Wejherowo WKS

       

44

Chemik Bydgoszcz

- KKS LECH Poznań

       

Kolejka 12 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

45

AP Pogoń Szczecin

- Chemik Bydgoszcz

       

46

KKS LECH Poznań

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

       

47

Gryf Wejherowo WKS

- CWZS Bydgoszcz

       

48

Lechia Gdańsk SA

- Football Academy Szczecin

       

Kolejka 13 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

49

Lechia Gdańsk SA

- AP Pogoń Szczecin

       

50

Football Academy Szczecin

- Gryf Wejherowo WKS

       

51

CWZS Bydgoszcz

- KKS LECH Poznań

       

52

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Chemik Bydgoszcz

       

Kolejka 14 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

53

AP Pogoń Szczecin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

       

54

Chemik Bydgoszcz

- CWZS Bydgoszcz

       

55

KKS LECH Poznań

- Football Academy Szczecin

       

56

Gryf Wejherowo WKS

- Lechia Gdańsk SA

       

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version