Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Rozgrywki młodziczek U-13. Są jeszcze wolne miejsca

Kujawsko-Pomorski ZPN informuje, że po analizie opinii klubów i konsultacjach, w miejsce proponowanej Młodzieżowej Ligi Dziewcząt i istniejącej już Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczek, od sezonu 2017/2018 powstanie Kujawsko-Pomorska Liga Młodziczek dla zawodniczek do 13 roku życia.

Rozgrywki prowadzone będą w formie ligi na boiskach trawiastych w składach 9-osobowych na boiskach zmniejszonych (długość od 65 m do 73 m, szerokość od 55 m do 68 m). Są jeszcze wolne miejsca do udziału w rozgrywkach. Zainteresowane kluby proszone są o dokonywanie zgłoszeń drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Należy podać nazwę klubu oraz dane osoby do kontaktu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 sierpnia 2017 roku.

Szczegóły dotyczące nowej ligi zostaną ustalone podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się 24 sierpnia 2017 roku (czwartek) o godz. 17.00 w siedzibie Podokręgu Toruń przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1/3. Wówczas omówiony zostanie regulamin rozgrywek, kwestie formalne i organizacyjne.

Drużyny, które wcześniej dokonały zgłoszeń do tych rozgrywek są do nich przyjęte.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version