Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

KP Starogard Gdański za KS Chwaszczyno w III lidze. Korekta terminarza

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej jako organ prowadzący rozgrywki III ligi gr. II informuje, że wskutek zbycia sekcji piłki nożnej, a tym samym prawa gry w III lidze KS Chwaszczyno na rzecz KP Starogard Gdański, nastąpiła korekta terminarza rozgrywek. Drużyny mające w danej kolejce rozgrywać mecze z KS Chwaszczyno grać będą z KP Starogard Gdański.

Terminarz rozgrywek ligi: TRZECIA LIGA "GRUPA 2"

Sezon 2017/2018 – RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017

1

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

2

Wierzyca Pelplin

- Wda Świecie

 

 

 

 

3

KP Starogard Gdański

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

4

Unia Solec Kujawski

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

5

Kotwica Kołobrzeg

- Elana Toruń

 

 

 

 

6

Świt Szczecin

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

7

SOKÓŁ Kleczew

- LECH II Poznań

 

 

 

 

8

Bałtyk Gdynia

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

9

POLONIA Środa Wlkp.

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 19-08-2017

10

Pogoń II Szczecin

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

11

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- POLONIA Środa Wlkp.

 

 

 

 

12

LECH II Poznań

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

13

GKS Przodkowo

- SOKÓŁ Kleczew

 

 

 

 

14

Elana Toruń

- Świt Szczecin

 

 

 

 

15

Energetyk Gryfino

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

16

GÓRNIK KONIN

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

17

Wda Świecie

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

18

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2017

19

Wierzyca Pelplin

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

20

KP Starogard Gdański

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

21

Unia Solec Kujawski

- Wda Świecie

 

 

 

 

22

Kotwica Kołobrzeg

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

23

Świt Szczecin

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

24

SOKÓŁ Kleczew

- Elana Toruń

 

 

 

 

25

Bałtyk Gdynia

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

26

POLONIA Środa Wlkp.

- LECH II Poznań

 

 

 

 

27

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 26-08-2017

28

Pogoń II Szczecin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

29

LECH II Poznań

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

30

GKS Przodkowo

- POLONIA Środa Wlkp.

 

 

 

 

31

Elana Toruń

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

32

Energetyk Gryfino

- SOKÓŁ Kleczew

 

 

 

 

33

GÓRNIK KONIN

- Świt Szczecin

 

 

 

 

34

Wda Świecie

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

35

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

36

Wierzyca Pelplin

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 02-09-2017

37

KP Starogard Gdański

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

38

Unia Solec Kujawski

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

39

Kotwica Kołobrzeg

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

40

Świt Szczecin

- Wda Świecie

 

 

 

 

41

SOKÓŁ Kleczew

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

42

Bałtyk Gdynia

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

43

POLONIA Środa Wlkp.

- Elana Toruń

 

 

 

 

44

JAROTA Jarocin

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

45

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- LECH II Poznań

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 09-09-2017

46

Pogoń II Szczecin

- LECH II Poznań

 

 

 

 

47

GKS Przodkowo

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

48

Elana Toruń

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

49

Energetyk Gryfino

- POLONIA Środa Wlkp.

 

 

 

 

50

GÓRNIK KONIN

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

51

Wda Świecie

- SOKÓŁ Kleczew

 

 

 

 

52

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Świt Szczecin

 

 

 

 

53

Wierzyca Pelplin

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

54

KP Starogard Gdański

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 16-09-2017

55

Unia Solec Kujawski

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

56

Kotwica Kołobrzeg

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

57

Świt Szczecin

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

58

SOKÓŁ Kleczew

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

59

Bałtyk Gdynia

- Wda Świecie

 

 

 

 

60

POLONIA Środa Wlkp.

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

61

JAROTA Jarocin

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

62

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Elana Toruń

 

 

 

 

63

LECH II Poznań

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 23-09-2017

64

Pogoń II Szczecin

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

65

Elana Toruń

- LECH II Poznań

 

 

 

 

66

Energetyk Gryfino

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

67

GÓRNIK KONIN

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

68

Wda Świecie

- POLONIA Środa Wlkp.

 

 

 

 

69

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

70

Wierzyca Pelplin

- SOKÓŁ Kleczew

 

 

 

 

71

KP Starogard Gdański

- Świt Szczecin

 

 

 

 

72

Unia Solec Kujawski

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 30-09-2017

73

Kotwica Kołobrzeg

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

74

Świt Szczecin

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

75

SOKÓŁ Kleczew

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

76

Bałtyk Gdynia

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

77

POLONIA Środa Wlkp.

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

78

JAROTA Jarocin

- Wda Świecie

 

 

 

 

79

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

80

LECH II Poznań

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

81

GKS Przodkowo

- Elana Toruń

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 07-10-2017

82

Pogoń II Szczecin

- Elana Toruń

 

 

 

 

83

Energetyk Gryfino

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

84

GÓRNIK KONIN

- LECH II Poznań

 

 

 

 

85

Wda Świecie

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

86

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

87

Wierzyca Pelplin

- POLONIA Środa Wlkp.

 

 

 

 

88

KP Starogard Gdański

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

89

Unia Solec Kujawski

- SOKÓŁ Kleczew

 

 

 

 

90

Kotwica Kołobrzeg

- Świt Szczecin

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 14-10-2017

91

Świt Szczecin

- Pogoń II Szczecin

 

     

92

SOKÓŁ Kleczew

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

93

Bałtyk Gdynia

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

94

POLONIA Środa Wlkp.

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

95

JAROTA Jarocin

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

96

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

97

LECH II Poznań

- Wda Świecie

 

 

 

 

98

GKS Przodkowo

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

99

Elana Toruń

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 21-10-2017

100

Pogoń II Szczecin

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

101

GÓRNIK KONIN

- Elana Toruń

 

 

 

 

102

Wda Świecie

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

103

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- LECH II Poznań

 

 

 

 

104

Wierzyca Pelplin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

105

KP Starogard Gdański

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

106

Unia Solec Kujawski

- POLONIA Środa Wlkp.

 

 

 

 

107

Kotwica Kołobrzeg

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

108

Świt Szczecin

- SOKÓŁ Kleczew

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 28-10-2017

109

SOKÓŁ Kleczew

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

110

Bałtyk Gdynia

- Świt Szczecin

 

 

 

 

111

POLONIA Środa Wlkp.

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

112

JAROTA Jarocin

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

113

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

114

LECH II Poznań

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

115

GKS Przodkowo

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

116

Elana Toruń

- Wda Świecie

 

 

 

 

117

Energetyk Gryfino

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 04-11-2017

118

Pogoń II Szczecin

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

119

Wda Świecie

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

120

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- Elana Toruń

 

 

 

 

121

Wierzyca Pelplin

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

122

KP Starogard Gdański

- LECH II Poznań

 

 

 

 

123

Unia Solec Kujawski

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

124

Kotwica Kołobrzeg

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

125

Świt Szczecin

- POLONIA Środa Wlkp.

 

 

 

 

126

SOKÓŁ Kleczew

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2017

127

Bałtyk Gdynia

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

128

POLONIA Środa Wlkp.

- SOKÓŁ Kleczew

 

 

 

 

129

JAROTA Jarocin

- Świt Szczecin

 

 

 

 

130

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

131

LECH II Poznań

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

132

GKS Przodkowo

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

133

Elana Toruń

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

134

Energetyk Gryfino

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

135

GÓRNIK KONIN

- Wda Świecie

 

 

 

 

Kolejka 16 w dniach 18-11-2017

136

Pogoń II Szczecin

- Wda Świecie

 

 

 

 

137

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

- GÓRNIK KONIN

 

 

 

 

138

Wierzyca Pelplin

- Energetyk Gryfino

 

 

 

 

139

KP Starogard Gdański

- Elana Toruń

 

 

 

 

140

Unia Solec Kujawski

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

141

Kotwica Kołobrzeg

- LECH II Poznań

 

 

 

 

142

Świt Szczecin

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

143

SOKÓŁ Kleczew

- JAROTA Jarocin

 

 

 

 

144

Bałtyk Gdynia

- POLONIA Środa Wlkp.

 

     

Kolejka 17 w dniach 25-11-2017

145

POLONIA Środa Wlkp.

- Pogoń II Szczecin

 

     

146

JAROTA Jarocin

- Bałtyk Gdynia

 

     

147

SOKÓŁ Kleczew

- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

 

 

 

 

148

LECH II Poznań

- Świt Szczecin

 

 

 

 

149

GKS Przodkowo

- Kotwica Kołobrzeg

 

 

 

 

150

Elana Toruń

- Unia Solec Kujawski

 

 

 

 

151

Energetyk Gryfino

- KP Starogard Gdański

 

 

 

 

152

GÓRNIK KONIN

- Wierzyca Pelplin

 

 

 

 

153

Wda Świecie

- CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

 

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version