Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Terminarze rozgrywek A klasy okręgu bydgoskiego

Przedstawiamy terminarze rozgrywek A klasy okręgu bydgoskiego na sezon 2017/2018.


Terminarz rozgrywek ligi: BYDGOSZCZ: KLASA A GRUPA 1

SEZON 2017/2018 RUNDA JESIENNA

 

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017

1

Rawys CEO Raciąż

- Gryf Piaseczno

 

     

2

Kamionka Kamień Krajeński

- Dąb Potulice

 

     

3

Tartak Wudzyn

- Victoria Niemcz

 

     

4

Fala Świekatowo

- Victoria Koronowo

 

     

5

GLKS Anmar Osielsko

- Myśliwiec Gostycyn

 

     

6

Zawisza Bydgoszcz

- GLKS Dobrcz

 

     

7

Krajna Sępólno Krajeńskie

- Tucholanka Hydrotor Tuchola

 

     

 

Kolejka 2 w dniach 26-08-2017

8

Gryf Piaseczno

- Tucholanka Hydrotor Tuchola

 

     

9

GLKS Dobrcz

- Krajna Sępólno Krajeńskie

 

     

10

Myśliwiec Gostycyn

- Zawisza Bydgoszcz

 

     

11

Victoria Koronowo

- GLKS Anmar Osielsko

 

     

12

Victoria Niemcz

- Fala Świekatowo

 

     

13

Dąb Potulice

- Tartak Wudzyn

 

     

14

Rawys CEO Raciąż

- Kamionka Kamień Krajeński

 

     

 

Kolejka 3 w dniach 02-09-2017

15

Kamionka Kamień Krajeński

- Gryf Piaseczno

 

     

16

Tartak Wudzyn

- Rawys CEO Raciąż

 

     

17

Fala Świekatowo

- Dąb Potulice

 

     

18

GLKS Anmar Osielsko

- Victoria Niemcz

 

     

19

Zawisza Bydgoszcz

- Victoria Koronowo

 

     

20

Krajna Sępólno Krajeńskie

- Myśliwiec Gostycyn

 

     

21

Tucholanka Hydrotor Tuchola

- GLKS Dobrcz

 

     

 

Kolejka 4 w dniach 09-09-2017

22

Gryf Piaseczno

- GLKS Dobrcz

 

     

23

Myśliwiec Gostycyn

- Tucholanka Hydrotor Tuchola

 

     

24

Victoria Koronowo

- Krajna Sępólno Krajeńskie

 

     

25

Victoria Niemcz

- Zawisza Bydgoszcz

 

     

26

Dąb Potulice

- GLKS Anmar Osielsko

 

     

27

Rawys CEO Raciąż

- Fala Świekatowo

 

     

28

Kamionka Kamień Krajeński

- Tartak Wudzyn

 

     

 

 

Kolejka 5 w dniach 16-09-2017

29

Tartak Wudzyn

- Gryf Piaseczno

 

     

30

Fala Świekatowo

- Kamionka Kamień Krajeński

 

     

31

GLKS Anmar Osielsko

- Rawys CEO Raciąż

 

     

32

Zawisza Bydgoszcz

- Dąb Potulice

 

     

33

Krajna Sępólno Krajeńskie

- Victoria Niemcz

 

     

34

Tucholanka Hydrotor Tuchola

- Victoria Koronowo

 

     

35

GLKS Dobrcz

- Myśliwiec Gostycyn

 

     

 

Kolejka 6 w dniach 23-09-2017

36

Gryf Piaseczno

- Myśliwiec Gostycyn

 

     

37

Victoria Koronowo

- GLKS Dobrcz

 

     

38

Victoria Niemcz

- Tucholanka Hydrotor Tuchola

 

     

39

Dąb Potulice

- Krajna Sępólno Krajeńskie

 

     

40

Rawys CEO Raciąż

- Zawisza Bydgoszcz

 

     

41

Kamionka Kamień Krajeński

- GLKS Anmar Osielsko

 

     

42

Tartak Wudzyn

- Fala Świekatowo

 

     

 

Kolejka 7 w dniach 30-09-2017

43

Fala Świekatowo

- Gryf Piaseczno

 

     

44

GLKS Anmar Osielsko

- Tartak Wudzyn

 

     

45

Zawisza Bydgoszcz

- Kamionka Kamień Krajeński

 

     

46

Krajna Sępólno Krajeńskie

- Rawys CEO Raciąż

 

     

47

Tucholanka Hydrotor Tuchola

- Dąb Potulice

 

     

48

GLKS Dobrcz

- Victoria Niemcz

 

     

49

Myśliwiec Gostycyn

- Victoria Koronowo

 

     

 

Kolejka 8 w dniach 07-10-2017

50

Gryf Piaseczno

- Victoria Koronowo

 

     

51

Victoria Niemcz

- Myśliwiec Gostycyn

 

     

52

Dąb Potulice

- GLKS Dobrcz

 

     

53

Rawys CEO Raciąż

- Tucholanka Hydrotor Tuchola

 

     

54

Kamionka Kamień Krajeński

- Krajna Sępólno Krajeńskie

 

     

55

Tartak Wudzyn

- Zawisza Bydgoszcz

 

     

56

Fala Świekatowo

- GLKS Anmar Osielsko

 

     

Kolejka 9 w dniach 14-10-2017

57

GLKS Anmar Osielsko

- Gryf Piaseczno

 

     

58

Zawisza Bydgoszcz

- Fala Świekatowo

 

     

59

Krajna Sępólno Krajeńskie

- Tartak Wudzyn

 

     

60

Tucholanka Hydrotor Tuchola

- Kamionka Kamień Krajeński

 

     

61

GLKS Dobrcz

- Rawys CEO Raciąż

 

     

62

Myśliwiec Gostycyn

- Dąb Potulice

 

     

63

Victoria Koronowo

- Victoria Niemcz

 

     

 

Kolejka 10 w dniach 21-10-2017

64

Gryf Piaseczno

- Victoria Niemcz

 

     

65

Dąb Potulice

- Victoria Koronowo

 

     

66

Rawys CEO Raciąż

- Myśliwiec Gostycyn

 

     

67

Kamionka Kamień Krajeński

- GLKS Dobrcz

 

     

68

Tartak Wudzyn

- Tucholanka Hydrotor Tuchola

 

     

69

Fala Świekatowo

- Krajna Sępólno Krajeńskie

 

     

70

GLKS Anmar Osielsko

- Zawisza Bydgoszcz

 

     

 

Kolejka 11 w dniach 28-10-2017

71

Zawisza Bydgoszcz

- Gryf Piaseczno

 

     

72

Krajna Sępólno Krajeńskie

- GLKS Anmar Osielsko

 

     

73

Tucholanka Hydrotor Tuchola

- Fala Świekatowo

 

     

74

GLKS Dobrcz

- Tartak Wudzyn

 

     

75

Myśliwiec Gostycyn

- Kamionka Kamień Krajeński

 

     

76

Victoria Koronowo

- Rawys CEO Raciąż

 

     

77

Victoria Niemcz

- Dąb Potulice

 

     

 

Kolejka 12 w dniach 04-11-2017

78

Gryf Piaseczno

- Dąb Potulice

 

     

79

Rawys CEO Raciąż

- Victoria Niemcz

 

     

80

Kamionka Kamień Krajeński

- Victoria Koronowo

 

     

81

Tartak Wudzyn

- Myśliwiec Gostycyn

 

     

82

Fala Świekatowo

- GLKS Dobrcz

 

     

83

GLKS Anmar Osielsko

- Tucholanka Hydrotor Tuchola

 

     

84

Zawisza Bydgoszcz

- Krajna Sępólno Krajeńskie

 

     

 

Kolejka 13 w dniach 11-11-2017

85

Krajna Sępólno Krajeńskie

- Gryf Piaseczno

 

     

86

Tucholanka Hydrotor Tuchola

- Zawisza Bydgoszcz

 

     

87

GLKS Dobrcz

- GLKS Anmar Osielsko

 

     

88

Myśliwiec Gostycyn

- Fala Świekatowo

 

     

89

Victoria Koronowo

- Tartak Wudzyn

 

     

90

Victoria Niemcz

- Kamionka Kamień Krajeński

 

     

91

Dąb Potulice

- Rawys CEO Raciąż

 

     

 

Terminarz rozgrywek ligi: BYDGOSZCZ: KLASA A GRUPA 2

SEZON 2017/2018 - RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017

1

Mikrus-Gesal Szadłowice

- Piast Kołodziejewo

 

     

2

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Zagłębie Piechcin

 

     

3

Goplania Inowrocław

- Znicz Rojewo

 

     

4

KS Brzoza

- Czarni Wierzchosławice

 

     

5

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Noteć Gębice

 

     

6

Kujawy Markowice

- pauzuje w kolejce

 

     

7

Zootechnik Kołuda Wielka

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

8

Pałuczanka Żnin

- BOSiR/LKS Dąb Barcin

 

     

Kolejka 2 w dniach 26-08-2017

9

Piast Kołodziejewo

- BOSiR/LKS Dąb Barcin

 

     

10

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

- Pałuczanka Żnin

 

     

11

Zootechnik Kołuda Wielka

- pauzuje w kolejce

 

     

12

Noteć Gębice

- Kujawy Markowice

 

     

13

Czarni Wierzchosławice

- Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

 

     

14

Znicz Rojewo

- KS Brzoza

 

     

15

Zagłębie Piechcin

- Goplania Inowrocław

 

     

16

Mikrus-Gesal Szadłowice

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

     

Kolejka 3 w dniach 02-09-2017

17

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Piast Kołodziejewo

 

     

18

Goplania Inowrocław

- Mikrus-Gesal Szadłowice

 

     

19

KS Brzoza

- Zagłębie Piechcin

 

     

20

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Znicz Rojewo

 

     

21

Kujawy Markowice

- Czarni Wierzchosławice

 

     

22

Zootechnik Kołuda Wielka

- Noteć Gębice

 

     

23

Pałuczanka Żnin

- pauzuje w kolejce

 

     

24

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

 

Kolejka 4 w dniach 09-09-2017

25

Piast Kołodziejewo

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

26

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- pauzuje w kolejce

 

     

27

Noteć Gębice

- Pałuczanka Żnin

 

     

28

Czarni Wierzchosławice

- Zootechnik Kołuda Wielka

 

     

29

Znicz Rojewo

- Kujawy Markowice

 

     

30

Zagłębie Piechcin

- Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

 

     

31

Mikrus-Gesal Szadłowice

- KS Brzoza

 

     

32

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Goplania Inowrocław

 

     

 

Kolejka 5 w dniach 16-09-2017

33

Goplania Inowrocław

- Piast Kołodziejewo

 

     

34

KS Brzoza

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

     

35

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Mikrus-Gesal Szadłowice

 

     

36

Kujawy Markowice

- Zagłębie Piechcin

 

     

37

Zootechnik Kołuda Wielka

- Znicz Rojewo

 

     

38

Pałuczanka Żnin

- Czarni Wierzchosławice

 

     

39

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- Noteć Gębice

 

     

40

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

- pauzuje w kolejce

 

     

 

Kolejka 6 w dniach 23-09-2017

41

Piast Kołodziejewo

- pauzuje w kolejce

 

     

42

Noteć Gębice

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

43

Czarni Wierzchosławice

- BOSiR/LKS Dąb Barcin

 

     

44

Znicz Rojewo

- Pałuczanka Żnin

 

     

45

Zagłębie Piechcin

- Zootechnik Kołuda Wielka

 

     

46

Mikrus-Gesal Szadłowice

- Kujawy Markowice

 

     

47

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

 

     

48

Goplania Inowrocław

- KS Brzoza

 

     

 

Kolejka 7 w dniach 30-09-2017

49

KS Brzoza

- Piast Kołodziejewo

 

     

50

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Goplania Inowrocław

 

     

51

Kujawy Markowice

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

     

52

Zootechnik Kołuda Wielka

- Mikrus-Gesal Szadłowice

 

     

53

Pałuczanka Żnin

- Zagłębie Piechcin

 

     

54

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- Znicz Rojewo

 

     

55

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

- Czarni Wierzchosławice

 

     

56

Noteć Gębice

- pauzuje w kolejce

 

     

 

Kolejka 8 w dniach 07-10-2017

57

Piast Kołodziejewo

- Noteć Gębice

 

     

58

Czarni Wierzchosławice

- pauzuje w kolejce

 

     

59

Znicz Rojewo

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

60

Zagłębie Piechcin

- BOSiR/LKS Dąb Barcin

 

     

61

Mikrus-Gesal Szadłowice

- Pałuczanka Żnin

 

     

62

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Zootechnik Kołuda Wielka

 

     

63

Goplania Inowrocław

- Kujawy Markowice

 

     

64

KS Brzoza

- Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

 

     

 

 

Kolejka 9 w dniach 14-10-2017

65

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Piast Kołodziejewo

 

     

66

Kujawy Markowice

- KS Brzoza

 

     

67

Zootechnik Kołuda Wielka

- Goplania Inowrocław

 

     

68

Pałuczanka Żnin

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

     

69

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- Mikrus-Gesal Szadłowice

 

     

70

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

- Zagłębie Piechcin

 

     

71

Znicz Rojewo

- pauzuje w kolejce

 

     

72

Noteć Gębice

- Czarni Wierzchosławice

 

     

 

Kolejka 10 w dniach 21-10-2017

73

Piast Kołodziejewo

- Czarni Wierzchosławice

 

     

74

Znicz Rojewo

- Noteć Gębice

 

     

75

Zagłębie Piechcin

- pauzuje w kolejce

 

     

76

Mikrus-Gesal Szadłowice

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

77

Sparta Janowiec Wielkopolski

- BOSiR/LKS Dąb Barcin

 

     

78

Goplania Inowrocław

- Pałuczanka Żnin

 

     

79

KS Brzoza

- Zootechnik Kołuda Wielka

 

     

80

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Kujawy Markowice

 

     

 

Kolejka 11 w dniach 28-10-2017

81

Kujawy Markowice

- Piast Kołodziejewo

 

     

82

Zootechnik Kołuda Wielka

- Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

 

     

83

Pałuczanka Żnin

- KS Brzoza

 

     

84

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- Goplania Inowrocław

 

     

85

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

     

86

Mikrus-Gesal Szadłowice

- pauzuje w kolejce

 

     

87

Noteć Gębice

- Zagłębie Piechcin

 

     

88

Czarni Wierzchosławice

- Znicz Rojewo

 

     

 

Kolejka 12 w dniach 04-11-2017

89

Piast Kołodziejewo

- Znicz Rojewo

 

     

90

Zagłębie Piechcin

- Czarni Wierzchosławice

 

     

91

Mikrus-Gesal Szadłowice

- Noteć Gębice

 

     

92

Sparta Janowiec Wielkopolski

- pauzuje w kolejce

 

     

93

Goplania Inowrocław

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

94

KS Brzoza

- BOSiR/LKS Dąb Barcin

 

     

95

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Pałuczanka Żnin

 

     

96

Kujawy Markowice

- Zootechnik Kołuda Wielka

 

     

 

 

Kolejka 13 w dniach 11-11-2017

97

Zootechnik Kołuda Wielka

- Piast Kołodziejewo

 

     

98

Pałuczanka Żnin

- Kujawy Markowice

 

     

99

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

 

     

100

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

- KS Brzoza

 

     

101

Goplania Inowrocław

- pauzuje w kolejce

 

     

102

Noteć Gębice

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

     

103

Czarni Wierzchosławice

- Mikrus-Gesal Szadłowice

 

     

104

Znicz Rojewo

- Zagłębie Piechcin

 

     

 

Kolejka 14 w dniach 18-11-2017

105

Piast Kołodziejewo

- Zagłębie Piechcin

 

     

106

Mikrus-Gesal Szadłowice

- Znicz Rojewo

 

     

107

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Czarni Wierzchosławice

 

     

108

Goplania Inowrocław

- Noteć Gębice

 

     

109

KS Brzoza

- pauzuje w kolejce

 

     

110

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

 

     

111

Kujawy Markowice

- BOSiR/LKS Dąb Barcin

 

     

112

Zootechnik Kołuda Wielka

- Pałuczanka Żnin

 

     

 

Kolejka 15 w dniach 25-11-2017

113

Pałuczanka Żnin

- Piast Kołodziejewo

 

     

114

BOSiR/LKS Dąb Barcin

- Zootechnik Kołuda Wielka

 

     

115

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka

- Kujawy Markowice

 

     

116

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

- pauzuje w kolejce

 

     

117

Noteć Gębice

- KS Brzoza

 

     

118

Czarni Wierzchosławice

- Goplania Inowrocław

 

     

119

Znicz Rojewo

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

     

120

Zagłębie Piechcin

- Mikrus-Gesal Szadłowice

 

     

 

 

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version