Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Kary przechodzące na sezon 2017/2018

Wydział Dyscypliny K-PZPN w Bydgoszczy przedstawia wykaz  zawodników z karami dyskwalifikacji i karami  pieniężnymi  za sezon 2016 /2017 przechodzącymi na rundę  jesienną sezonu 2017 /2018. Kara za 4, 8, 12 żółtą kartkę zostaje zamieniona na karę pieniężną.                      

                                   IV Liga

1. Łokietek Brześć Kujawski – Szadłowski Kacper - 3 ż.k – 50 zł 

                                       Matusiak Rafał – 8 ż.k – opłata 200 zł                                              

2. Piast Złotniki Kujawskie – Wożniak Piotr – 6 ż.k – 100 zł / 26.11.2016/                                  

3. Unia Janikowo –Plewa Mikołaj - 12 ż.k – opłata 400 zł

                               Deresiewicz Dawid – 9 ż.k – 200 zł

         Oczkowski Tomasz – cz.k – kara dyskwalifikacji 3 mecze                             

4. Gopło Kruszwica – Ruta Mikołaj – 9ż.k – 200 zł                       

                                    Rzewucki Jakub – 9 ż.k – 200 zł

5. Pogoń Mogilno – Urtnowski Krzysztof – 6 ż.k – 100 zł

6. Unia Solec Kuj. – Plakhtyr Dmytro – cz.k - dyskwalifikacja 1 mecz

                                  Kruszczyński Michał – 3 ż.k – 50 zł

7. Wisła Nowe – Kopiński Jarosław – 8 ż.k – opłata 200 zł

                            Górski Dawid – 9 ż.k – 200 zł

                            Piórek Radosław – 6 ż.k – 100 zł

8. Notecianka Pakość – Zdrojewski Jacek – cz.k – dyskwalifikacja 2 mecze

9. Sadownik Waganiec – Kaźmierczak Konrad – cz.k dyskwalifikacja 4 mecze / 28.10.2016 r./

10. Orlęta Aleksandrów Kujawski – Czułkowski Radosław – cz.k – dyskwalifikacja 1 mecz

11. Sparta Brodnica – Ciechowski Szymon – 3 ż.k – 50 zł

12. Legia Chełmża – Dormowicz Łukasz – 8 ż.k – opłata 200 zł

                                   Mańka Jarosław – 4 ż.k – opłata 100 zł

13. Cuiavia Inowrocław – Kucharski Mateusz – 12 ż.k – opłata 400 zł                                        

                        Liga Okręgowa I gr.

1. Budowlany KS Bydgoszcz – Włodarczyk Sebastian - 8 ż.k – opłata 120 zł

2. Victoria Lisewo – Rybacki Krystian – 3 ż.k –  30 zł / 19.11.2016 r/         

3. Gryf Sicienko – Sikora Bartosz –4 ż.k – opłata 60 zł

4. Pomorzanin Serock – Górski Arkadiusz – 12 ż.k – opłata 240 zł

                                       Pawłowski Marek – 4 ż.k – opłata 60 zł

                                       Kaszyński Krystian – cz.k – dyskwalifikacja 1 mecz

5. Iskra Ciechocin – Marcinkowski Bartosz – 3 ż.k – 30 zł

6. Promień Kowalewo Pomorskie – Stankiewicz Tomasz – 6 ż.k – 60 zł

7.  KS Łochowo – Silecki Mikołaj – 3 ż.k – 30 zł

                              Kowalczyk Paweł – 4 ż.k – opłata 60 zł

8. Wojownik Wabcz – Pawlicki Andrzej – 6 ż.k – 60 zł                             

                        Liga Okręgowa II gr.

1. Wisła Dobrzyń n/ Wisłą – Habasiński Juliusz – 8 ż.k – opłata 120 zł

                                               Kleczkowski Bartosz – 4 żk – opłata – 60 zł

                                               Olewiński Patryk – 6 ż.k – 60 zł                  

2. Noteć Gębice– Szymczak Patryk – 6 ż.k – 60 zł

                              Koziej Jakub – 6 ż.k – 60 zł

                              Marczewski Wojciech – 4 ż.k – opłata 60 zł

3. Sparta Janowiec Wlkp. – Głowski Mateusz – 8 ż.k – opłata 120 zł

4. Włocłavia Włocławek – Behlke Paweł- 6 ż.k – 60 zł

                                           Kujawa Paweł – 4 ż.k – opłata 60 zł                                                 

5. Noteć Łabiszyn – Mucha Piotr – 9 ż.k – 120 zł

                                  Gryglewicz Mateusz – 6 ż.k – 60 zł + 8ż.k opłata 120 zł

                                  Gryglewicz Łukasz – 4 ż.k – opłata 60 zł

                                   Słowiński Marcin – cz.k – dyskwalifikacja 2 mecze            

6. GKS Baruchowo– Tomaszewski Jędrzej – 3 ż.k – 30 zł

                                   Janik Krzysztof – 8 ż.k – opłata 120 zł

7. Zjednoczeni Piotrków Kujawski – Stawicki Kacper – 6 ż.k – 60 zł

                                                            Kozłowski Patryk – 9 ż.k – 120 zł

                                                            Kowalski Patryk – 8 ż.k – opłata 120 zł

8. Szubinianka Szubin – Kłosowski Kacper – 3 ż.k – 30 zł

                                       Staszak Szymon – 4 ż.k – opłata 60 zł

9. Lider Włocławek – Szablewski Piotr – 6 ż.k – 60 zł       

                                A Klasa I gr.

1. Dąb Potulice – Wisiorek Kamil – 4 ż.k – opłata 40 zł                             

2. Kamionka Kamień Kraj. – Czapiewski Bartosz – 4 ż.k – opłata 40 zł

3. GLKS Dobrcz – Gawron Szymon – 3 ż.k  - 20 zł                               

4. Pluks Victoria Niemcz – Bogusławski Piotr – cz.k – dyskwalifikacja 1 mecz

5. Tartak Wudzyn – Filarecki Dariusz – 13 ż.k – opłata 160 zł

6. Fala Świekatowo – Węgierski Michał – 3 ż.k – 20 zł

                                    Schroeder Wojciech – 8 ż.k – opłata 80 zł

7. Grom Więcbork – Nowak Łukasz – 4 ż.k – opłata 40 zł / baraż A kl. /  

Trampkarz – Facht Dawid – cz.k – dyskwalifikacja 3 mecze

 Świnka Krystian – cz.k – dyskwalifikacja 3 mecze – karę winien odbyć w wyższej kategorii wiekowej.

                            A Klasa II gr.

1. KS Brzoza – Koronowski Kamil – 8 ż.k – opłata 80 zł

                          Maciejewski Albert – 6 ż.k – 40 zł                                                   

2. Czarni Wierzchosławice – Kaźmierczak Damian – 4 ż.k – opłata 40 zł / baraż A kl. /

                                    Brzustowicz Kamil – 4 ż.k – opłata 40 zł / baraż A kl. /

3. Kujawy Markowice – Gajkowski Krzysztof – 3 ż.k – 20 zł

                                      Matuszak Marcin – 8 ż.k – opłata 80 zł                              

4. Orłowianka Orłowo – Kaczmarek Sebastian – 3 ż.k – 20 zł

5. Zootechnik Kołuda Wielka – Hulisz Mateusz – 6 ż.k – 40 zł

6. GLKS Burza Nowa Wieś Wielka – Rutyna Przemysław – 4 ż.k – opłata – 40 zł

7. Cukrownik Tuczno – Niewiadomski Michał – cz.k – dyskwalifikacja 4 mecze

                                       Niewiadomski Piotr – cz.k – dyskwalifikacja 3 mecze

                                        Kaszubski Tomasz – cz.k – dyskwalifikacja 4 mecze

                            Patyna Dariusz – 6 ż.k – 40 zł  + cz.k - dyskwalifikacja- 1 mecz

                                       Patyk Adam – 6 ż.k – 40 zł

                                  B Klasa I gr.

1. LZS Skarpa – Murawski Kamil– cz.k - dyskwalifikacja 2  mecze

                            Szydeł Marcin – cz.k – dyskwalifikacja 2 mecze + 3 ż.k – 20 zł

                            Hernik Łukasz – 3 ż.k – 20 zł

2. Łokietek Wierzchucin Król. – Lazarek Maciej – 8 ż.k – opłata 80 zł

3. Victoria Mąkowarsko – Buczkowski Patryk – 4 ż.k – opłata 40 zł

4. Sokół Nowy Dwór – Chodur Zbigniew – 4 ż.k – opłata 40 zł

5. Gryf Piaseczno – Bogdanowicz Robert – cz.k – dyskwalifikacja 2 mecze + 4 ż.k – opłata 40 zł

6. Tucholski KP Tuchola – Dończyk Mariusz – 4 ż.k – opłata 40 zł

7. Fuks Wielowicz – Głowacki Adam – 3 ż.k – 20 zł                                  

                                   B Klasa II gr.

1. Cis Cekcyn – Wiśniewski Wiktor – 3 ż.k – 20 zł

2. LKS Dąbrowa Chełmińska– Sadurski Mateusz – 3 ż.k – 20 zł

3. Czarni Lniano – Lar Krystian – 3 ż.k – 30 zł                   

4. Gwiazda Bukowiec – Wełniak Mateusz – 3 ż.k – 20 zł

5. Struga Drzycim – Przestrzelski Maciej– 9 ż.k – 80 zł

                                  Juszczak Bartłomiej – 3 ż.k 20 zł

6. Victoria Śliwice – Różek Dawid – 3 ż.k – 20 zł

                                   Grzywacz Adrian – 4 ż.k – opłata 40 zł

7. Zryw Wielki Lubień – Kawczyński Daniel – 6 ż.k – 40 zł

                                    B klasa III gr.

1. Victoria Kołaczkowo – Stefanowicz Krzysztof – 4 ż.k – opłata 40 zł                                   

2. Skra Paterek –Koliński Dawid - 4 ż.k – opłata 40 zł

3. Iskra Zamość- Rynarzewo – Mazur Łukasz – cz.k – dyskwalifikacja 2 mecze

                                                  Kowalski Artur – 3 ż.k – 20 zł

4. Wisła Fordon – Pobudkiewicz Mateusz – cz.k – dyskwalifikacja – 3 mecze

                               Marek Krzysztof – 3 ż.k – 20 zł

5. Zorza Ślesin – Łoboda Maciej – 6 ż.k - 40 zł

6. Olimpia Wtelno – Duszyński Krystian – 3 ż.k – 20 zł                      

                                  B Klasa IV gr.

1. LZS Wielowieś – Reinke Łukasz – 4 ż.k – opłata – 40 zł

2. KP Brzyskorzystewko – Janicki Łukasz – 6 ż.k – 40 zł +  cz.k – dyskwalifikacja 3 mecze

               Witkowski Tomasz – 6 ż.k – 40 zł + cz.k – dyskwalifikacja 2 mecze      

3. Promień Szczepanowo – Eckert Marek – 9 ż.k – 80 zł

4. Hermes Radłowo – Majchrzak Marcin – 3 ż.k – 20 zł

                                    Prokop Dariusz – 6 ż.k – 40 zl

5. Olimpia Dąbrowa – Peizert Łukasz – 3 ż.k – 20 zł

                                    Wirbicki Bartosz – 4 ż.k – opłata 40 zł

6. Pałuczanka Żnin – Piórkowski Damian – 4 ż.k – opłata 40 zł

                                  Kulik Błażej – 4 ż.k – opłata 40 zł

Jun. Młodszy – Polaczek Paweł – cz.k – dyskwalifikacja 1 mecz. Karę winien odbyć w wyższej kategorii wiekowej.

                                   B Klasa V gr.

1. Noteć Inowrocław – Kowalski Dawid – 3 ż.k –20 zł

2. Kujawy Kozy – Kasiorek Adam – cz.k – dyskwalifikacja 1 mecz

                               Lewandowski Paweł – cz.k – dyskwalifikacja 4 mecze           

3. Zjednoczeni Szarlej – Krawczykowski Cezary – 3 ż.k -20 zł

                                        Redmann Rafał – 3 ż.k – 20 zł

                                        Hulisz Patryk – cz.k – dyskwalifikacja 6 meczów + 4 ż.k – opłata 40 zł

4. Kolorowi Krusza Zamkowa – Gołaszewski Łukasz – cz.k – dyskwalifikacja – 1 mecz

5. Fregata Polanowice – Nowak Dawid -  3 ż.k – 20 zł

                                     Trampkarz

1. Sparta Przysiersk – Potkaj Kamil – cz.k – dyskwalifikacja 2 mecze – karę winien odbyć w wyższej kategorii wiekowej.                                                                                        Puchar Polski

            Kary dyskwalifikacji przechodzące na sezon 2017/ 2018

1. Cuiavia Inowrocław – Jastrzembski Ariel – 1 mecz- z sezonu 2014/2015

2. Orłowianka Orłowo – Wyrkowski Sebastian – 2 mecze – z sezonu 2014/2015

3. Zieloni Zalesie – Wesół Krzysztof – 2 mecze – z sezonu 2015/ 2016

4. Gopło Kruszwica – Marczyński Dawid – 1 mecz – z sezonu 2015/2016

5. Myśliwiec Gostycyn – Fortuński Paweł – 1 mecz – z sezonu 2015/ 2016

                                          Młodzik Karol – 1 mecz – z sezonu 2015/ 2016

                                   Kary dyskwalifikacji z sezonu 2016/2017

1. Unia Solec Kujawski – Nytko Kamil – 2 ż.k – 1 mecz

2. Wda II Świecie – Błaszczak Wojciech – 2 ż.k – 1 mecz

3. Naprzód Jabłonowo – Hanzek Szymon – 2 ż.k – 1 mecz

4. Zjednoczeni Piotrków Kuj. – Kuciński Marcin – 2 ż.k – 1 mecz

5. LTP Lubanie – Kowalski Arkadiusz – cz.k – 2 mecze

6. Elana Toruń – Tomaszewski Aleksander – 2 ż.k – 1 mecz

7. Lider Włocławek – Olach Janusz – 2 ż.k – 1 mecz

                                    Łazarski Michał – 2 ż.k – 1mecz

8. Unia Janikowo – Plewa Mikołaj – 2 ż.k – 1 mecz

                                 Brończyk Damian – 2 ż.k – 1 mecz

9. Kujawianka Izbica Kuj. – Tabaka Oleg – 2 ż.k – 1 mecz

10. Gryf Sicienko- Domeracki Cyprian- cz.k – 1 mecz

11. Piast Złotniki Kuj. – Gawłowski Norbert – cz.k – 1 mecz

12. Tor Laskowice – Kotala Patryk – cz.k – 4 mecze

13. Noteć Łabiszyn – Mucha Piotr – cz.k – 2 mecze

14. Start Pruszcz – Krukowski Piotr – 2 ż.k – 1 mecz

Przewodniczący

Wydziału Dyscypliny K-PZPN w Bydgoszczy

Tadeusz Pietrzyk

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version