Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Podział grup i terminy turniejów w rozgrywkach orlików

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN informuje, że rozgrywki w klasie Orlików odbywać się będą turniejowo w grupach w dwóch etapach tj. I etap cztery turnieje i II etap również cztery turnieje (od 9 września do 29 października 2017 r.).

WGiE przedstawia podział grup na pierwszy jesienny etap.

Zespoły wymienione na 1 miejscu organizują pierwszy turniej, na 2 miejscu – drugi turniej, na 3 miejscu – trzeci turniej, na 4 miejscu – czwarty turniej.

Terminy turniejów:

1./   09 – 10 września 2017

2./   16 – 17 września 2017

3./    23 – 24 września 2017

4./    30 września – 01 października 2017

I etap Jesienny ORLIK 2017/2018

Gr.   1

Goplania Inowrocław

Czarni Wierzchosławice

Unia Gniewkowo

Znicz Rojewo

Gr.  2

Cuiavia Inowrocław

Olimp Stzrelno

Kujawy Markowice

Gr.  3

Nasz Dom Racice

Błękitni II Inowrocław

Galaxy Inowrocław

Piast  Złotniki Kujawskie

Gr.  4

Błękitni Inowrocław

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

Gopło Kruszwica

Noteć Inowrocław

Gr.   5

Piast II Złotniki Kujawskie

Notecianka Pakość

Unia II Janikowo

BOSiR/UKS Barcin

Gr.   6

BOSiR II/UKS Barcin

Bzyki Żnin

Pogoń Mogilno

Piast Kołodziejewo

Gr.  7

Bzyki II Żnin

Jeziorak Żnin

KP Brzyskorzystewko

Pogoń II Mogilno

Gr.  8

Unia Janikowo

Szubinianka Szubin

Pelikan II Szubin

Spójnia Białe Błota

Gr.  9

Myśliwiec Gostycyn

Victoria Koronowo

Grom Więcbork

Gwiazda Sypniewo

Gr.  10

Kamionka Kamień Krajeński

AMP Sępólno Krajeńskie

Krajna Sępólno Krajeńskie

Tucholanka Bank Spółdzielczy Tuchola

Gr.  11

Wda Świecie

Tucholanka II ARKO Tuchola

wOlej Tuchola

Cis Cekcyn

Gr.  12

Struga Drzycim

Wda III Świecie

Tor Laskowice

AP Reissa Śliwice

Gr.  13

Wisła Nowe

Start Warlubie

Wda II Świecie

Zryw Wielki Lubień

Gr.  14

Start Pruszcz

Pomorzanin Serock

UKS Fala Świekatowo

Wda IV/Strażak Świecie

Gr.  15

Wisełka Bydgoszcz/Fordon

Zawisza II Bydgoszcz

JSS Juventus II Bydgoszcz

Gwiazda Bydgoszcz

Gr.  16

Pelikan Szubin

Gryf Sicienko

KS II Łochowo

Mezar II Nakło

Gr. 17

Skra Paterek

Dąb Potulice

Czarni Nakło

Mezar Nakło

Gr.  18

Spójnia II Białe Błota

KS Łochowo

BKS Bydgoszcz

AP Brda Bydgoszcz

Gr. 19

CWZS II Bydgoszcz

Chemik Bydgoszcz

BKS II Bydgoszcz

Gr.  20

Victoria Niemcz

GLKS Anmar Osielsko

Gwiazda II Bydgoszcz

CWZS Bydgoszcz

Gr . 21

GLKS II Anmar Osielsko

Wisła Strzelce Górne

Polonia Bydgoszcz

Chemik II Bydgoszcz

Gr.  22

Unia Solec Kujawski

Wisełka II Solec Kujawski

Polonia II Bydgoszcz

Chemik III Bydgoszcz

Gr.  23

Wisełka Solec Kujawski

Polonia III Bydgoszcz

JSS Juventus Bydgoszcz

Gwiazda III Bydgoszcz

Gr. 24

LKS  Dąbrowa Chełmińska

Wisełka III Bydgoszcz/Fordon

KKP Bydgoszcz

Gr. 25

Wisełka II Bydgoszcz/Fordon

Zawisza Bydgoszcz

AP Brda II Bydgoszcz

W II etapie rozgrywki będą odbywać się w 25 grupach w terminach:

- 7/8 października 2017

- 14/15 października 2017

- 21/22 października 2017

- 28/29 października 2017

Gospodarze turniejów proszeni są o natychmiastowe przekazywanie informacji o dacie, godzinie i miejscu turnieju drogą e-mailową do Wydziału Gier i Ewidencji – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version