Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Podział lig młodzieżowych - III i IV liga

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN przestawia podział lig rozgrywek młodzieżowych regionu Bydgoszcz (III i IV liga) na sezon 2017/2018 - runda jesienna. Rozgrywki prowadzone będą według regulaminu dla drużyn młodzieżowych.

III liga junior starszy gr. 1 Bydgoszcz

Unia Gniewkowo

Noteć Łabiszyn

Golden Goal Bydgoszcz

Pałuczanka Żnin

Gopło Kruszwica

Unia Solec Kujawski

III liga junior starszy gr. 2 Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

LKS Dąbrowa Chełmińska

Czarni Nakło

Dąb Potulice

Rawys PEE-BUD Raciąż

TKP Tuchola

Rozgrywki w  kategorii juniora starszego rozpoczynają się 9/10 września 2017.

III liga junior młodszy gr. 1 Bydgoszcz

Pogoń Mogilno

Szubinianka Szubin

Gopło Kruszwica

Pałuczanka Żnin

Błękitni Inowrocław

BOSiR/LKS Dąb Barcin

III liga junior młodszy gr. 2 Bydgoszcz

Wda II Świecie

Wisła Nowe

Polonia II Bydgoszcz

Czarni Nakło

Grom Więcbork

Victoria Niemcz

III liga juniora młodszego rozgrywki rozpoczyna 9/10 września 2017.

IV liga junior młodszy gr. 1 Bydgoszcz

Kamionka Kamień Krajeński

Feniks Mrocza

Gwiazda Sypniewo

Spójnia Białe Błota

IV liga junior młodszy gr. 2 Bydgoszcz

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

MUKS Bielice

Goplania Inowrocław

Noteć Inowrocław

Zagłębie Piechcin

IV liga junior młodszy gr. 3 Bydgoszcz

Unia Solec Kujawski

Burza Nowa Wieś Wielka

KS Łochowo

Sparta Janowiec Wielkopolski

IV liga junior młodszy gr. 4 Bydgoszcz

Start Warlubie

Gryf Cekcyn

LKS Dąbrowa Chełmińska

Sparta Przysiersk

GLKS Dobrcz

IV liga juniora młodszego grupa 2 i 4 rozgrywki rozpoczyna 2/3 września 2017, grupa 1 i 3 rozpoczyna 23/24 września 2017.

III liga trampkarz gr. 1 Bydgoszcz

Tucholanka Wutkowski Tuchola

Wda II Świecie

Grom Osie

GLKS Osielsko

Gryf Cekcyn

UKS Fala Świekatowo

III liga trampkarz gr. 2 Bydgoszcz

 Unia Gniewkowo

Unia Janikowo

Dąb Barcin

Błękitni Inowrocław

Pogoń Mogilno

Cuiavia Inowrocław

III liga trampkarz gr. 3 Bydgoszcz

Gwiazda Bydgoszcz

Polonia Bydgoszcz

Czarni Nakło

Dąb Potulice

Wisełka Solec Kujawski

Pałuczanka Żnin

III liga trampkarza rozgrywki rozpoczyna 2/3 września 2017.

IV liga trampkarz gr 1 Bydgoszcz

Gwiazda II Bydgoszcz

Polonia II Bydgoszcz

Spójnia Białe Błota

BKS II Bydgoszcz

CWZS III Bydgoszcz

JAcademy Bydgoszcz

IV liga trampkarz gr. 2 Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

Kamionka Kamień Krajeński

Grom Więcbork

Feniks Mrocza

GLZS Sadki

IV liga trampkarz gr. 3 Bydgoszcz

Struga Drzycim

Sparta Przysiersk

Tęcza Wiąg

Tor Laskowice

Victoria Śliwice

IV liga trampkarz gr. 4 Bydgoszcz

Noteć Gębice

Błękitni II Inowrocław

Goplania Inowrocław

Noteć Inowrocław

Kujawianka Strzelno

Nasz Dom Racice

IV liga trampkarz gr. 5 Bydgoszcz

Notecianka Pakość

Szubinianka Szubin

Noteć Łabiszyn

Orzeł Kcynia

Noteć II Inowrocław

Sparta Janowiec Wielkopolski

IV liga trampkarza rozgrywki rozpoczyna 2/3 września 2017.

III liga młodzik 2005 gr 1 Bydgoszcz

Dąb Potulice

Skra Paterek

Jeziorak Żnin

Czarni Nakło

Szubinianka Szubin

MKS Łochowo

III liga młodzik 2005 gr. 2 Bydgoszcz

Zawisza II Bydgoszcz

Gwiazda Bydgoszcz

Wisełka Bydgoszcz/Fordon

Spójnia Białe Błota

Victoria Koronowo

Football Academy Bydgoszcz

III liga młodzik 2005 gr. 3 Bydgoszcz

Pogoń Mogilno

Notecianka Pakość

Noteć Gębice

Cuiavia Inowrocław

Noteć Inowrocław

Kujawianka Strzelno

III liga młodzik 2005 gr. 4 Bydgoszcz

Tucholanka Selenka Tuchola

Start Warlubie

UKS Fala Świekatowo

Sparta Przysiersk

JAcademy Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

III liga młodzika 2005 rozgrywki rozpoczyna 2/3 września 2017.

IV liga młodzik 2005 gr. 1 Bydgoszcz

Feniks Mrocza

Myśliwiec Gostycyn

Start Pruszcz

Tartak Wudzyn

Pomorzanin Serock

Grom Więcbork

IV liga młodzik 2005 gr. 2 Bydgoszcz

Grom Osie

AP Reissa Śliwice

Gryf Cekcyn

Wisła Nowe

IV liga młodzik 2005 gr. 3 Bydgoszcz

Gwiazda II Bydgoszcz

GLKS Osielsko

Chemik II Bydgoszcz

AP Brda Bydgoszcz

IV liga młodzik 2005 gr. 4 Bydgoszcz

KP Brzyskorzystewko

UKS Barcin

Zagłębie Piechcin

Piast Kołodziejewo

Unia II Janikowo

Goplania Inowrocław

IV liga młodzik 2005 gr. 5 Bydgoszcz

Błękitni Inowrocław

Unia Janikowo

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 

Fregata Polanowice

Galaxy Inowrocław

Zootechnik Kołuda Wielka

IV liga młodzik 2005 gr. 6 Bydgoszcz

KS Brzoza

LKS Dąbrowa Chełmińska

Burza Nowa Wieś Wielka

Unia Solec Kujawski

Piast Złotniki Kujawskie

Cukrownik Tuczno

IV liga młodzika 2005 grupy 1, 4, 5 i 6 rozgrywki rozpoczynają 2/3 września 2017, a grupy 2 i 3 rozpoczynają  23/24 września 2017.

Uwaga – III liga młodzika 2006 rozgrywki rozpoczyna 9/10 września 2017, a IV liga – 23/24 września.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version