Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Zgłoszenia na kurs pomocy przedmedycznej

Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Nożnej w odpowiedzi na zapotrzebowanie klubów po raz kolejny organizuje dla przedstawicieli klubów biorących udział w rozgrywkach K-PZPN kurs pierwszej pomocy przedmedycznej akredytowany przez Kuratorium Oświaty.

Kurs prowadzony przez Studium Kształcenia Kadr planowany jest na dzień 7 października 2017 r. (sobota) w godz. 9.00-15.00. Po szkoleniu uczestnicy uzyskają zaświadczenie ukończenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kurs odbędzie się w Bydgoszczy.

Zgłoszenia na kurs przyjmowane będą do dnia 1 października 2017 r. na adres mailowy związku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ,

w temacie prosimy wpisać „pomoc przedmedyczna”. Zgłoszenie musi zawierać: imię (imiona), nazwisko, datę urodzenia i numer PESEL delegowanego uczestnika. W celu ewentualnego kontaktu prosimy podać również numer jego telefonu. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt kursu w całości ponosi K-PZPN.

UWAGA

W przypadku zgłoszenia przez klub większej liczby osób, Związek zastrzega sobie prawo do stosowania zasady kwalifikacji: jedna osoba z jednego klubu.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version