Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Podział grup w klasie orlika na drugi jesienny etap rozgrywek

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN przedstawia podział grup w klasie orlika na drugi jesienny etap rozgrywek.

Zespoły wymienione na 1 miejscu organizują pierwszy turniej, na 2 miejscu – drugi turniej, na 3 miejscu – trzeci turniej, na 4 miejscu – czwarty turniej.

Terminy turniejów:

 1) - 7/8 października 2017

2)   - 14/15 października 2017

3)    - 21/22 października 2017

4)    - 28/29 października 2017

II etap jesienny ORLIK 2017/2018

13 grup o miejsca od 1 do 52

Gr.   26

Cuiavia Inowrocław

Olimp Stzrelno

Piast  Złotniki Kujawskie

Błękitni II Inowrocław

Gr.  27

Czarni Wierzchosławice

Unia Gniewkowo

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

Gopło Kruszwica

Gr.  28

Notecianka Pakość

BOSiR/UKS Barcin

Pogoń Mogilno

Piast Kołodziejewo

Gr.  29

Bzyki II Żnin

Jeziorak Żnin

Unia Janikowo

Spójnia Białe Błota

Gr.   30

Myśliwiec Gostycyn

Grom Więcbork

Krajna Sępólno Krajeńskie

Tucholanka Bank Spółdzielczy Tuchola

Gr.   31

Cis Cekcyn

Wda Świecie

Wda II Świecie

Tor Laskowice

Gr.  32

Wda III Świecie

Wisła Nowe

Start Warlubie

UKS Fala Świekatowo

Gr.  33

Gryf Sicienko

Mezar II Nakło

Czarni Nakło

Mezar Nakło

Gr.  34

CWZS II Bydgoszcz

Chemik Bydgoszcz

GLKS II Anmar Osielsko

Polonia Bydgoszcz

Gr.  35

CWZS Bydgoszcz

Skra Paterek

JAcademy  Bydgoszcz

Wisełka II Bydgoszcz/Fordon

Gr.  36

Victoria Niemcz

BKS Bydgoszcz

AP Brda Bydgoszcz

Pomorzanin Serock

Gr.  37

Chemik III Bydgoszcz

Wisełka III Bydgoszcz/Fordon

Zawisza Bydgoszcz

Wisełka Solec Kujawski

Gr.  38

Polonia II Bydgoszcz

LKS  Dąbrowa Chełmińska

Wisełka Bydgoszcz/Fordon

JAcademy II Bydgoszcz

II etap jesienny ORLIK 2017/2018

11 grup o miejsca od 53 - 94

Gr.  39

Znicz Rojewo

Nasz Dom Racice

Mikrus Szadłowice

Gopło II Kruszwica

Gr.  40

Goplania Inowrocław

Galaxy Inowrocław

Błękitni Inowrocław

Unia II Janikowo

Gr.  41

BOSiR II/UKS Barcin

Bzyki Żnin

Pogoń II Mogilno

Noteć Gębice

Gr.  42

Szubinianka Szubin

Pelikan II Szubin

KP Brzyskorzystewko

Gwiazda Bydgoszcz

Gr.  43

Kamionka Kamień Krajeński

AMP Sępólno Krajeńskie

Victoria Koronowo

Gwiazda Sypniewo

Gr. 44

Tucholanka II ARKO Tuchola

wOlej Tuchola

Start Pruszcz

Gr. 45

Wda IV/Strażak Świecie

Struga Drzycim

AP Reissa Śliwice

Zryw Wielki Lubień

Gr.  46

Spójnia II Białe Błota

Pelikan Szubin

KS Łochowo

Dąb Potulice

Gr.  47

BKS II Bydgoszcz

Unia Solec Kujawski

Wisełka II Solec Kujawski

Gr.  48

GLKS Anmar Osielsko

Gwiazda II Bydgoszcz

Wisła Strzelce Górne

Polonia III Bydgoszcz

Gr. 49

Gwiazda III Bydgoszcz

Zawisza II Bydgoszcz

Chemik II Bydgoszcz

KKP Bydgoszcz

WAŻNE!

Gospodarze pierwszego i drugiego turnieju proszeni są o natychmiastowe przekazywanie informacji o dacie, godzinie i miejscu turnieju drogą e-mailową do przeciwnika oraz Wydziału Gier i Ewidencji – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version