Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Komunikaty WGiE dot. spadków i awansów w ligach młodzieżowych

Wydział Gier i Ewidencji zawiadamia, że po rundzie jesiennej 2017/2018 w  I i II lidze wojewódzkiej (rozgrywek młodzieżowych) status drużyny spadkowej otrzymują:

1/ w I lidze A 1 junior starszy – Unia Janikowo;  Włocłavia Włocławek

2/ w II lidze A 1 junior starszy – Pogoń Mogilno; BKS Bydgoszcz; Drwęca Golub Dobrzyń

3/ w I lidze B 1 junior młodszy – Sparta Brodnica; Gwiazda Bydgoszcz; BKS Bydgoszcz; Victoria Koronowo (w związku ze spadkiem 2 drużyn z CLJ U 17 i brakiem awansu do tej ligi)

4/ w II lidze B 1 junior młodszy – Cuiavia Inowrocław; Polonia Bydgoszcz; Lech Rypin; Pomorzanin  Toruń; Notecianka Pakość; Chemik II Bydgoszcz

5/ w I lidze C 1 trampkarz – (Włókniarz Toruń o ile Wda Świecie nie awansuje do CLJ U - 15); Lider Włocławek; Pomorzanin Toruń

6/ w II lidze C 1 trampkarz – (Elana II Toruń o ile spadnie Włókniarz Toruń); Orzeł Służewo; UKS Lipno; Zawisza Bydgoszcz; Gopło  Kruszwica

7/ w I lidze D 1 młodzik 2005 r – Unia Gniewkowo

8/ w II lidze D 1 młodzik 2005 r –  BKS Bydgoszcz; Włókniarz Toruń; Włocłavia    Włocławek

9/ w I lidze D 2 młodzik 2006 r – Dwunastka Włocławek; Jedynka Akademia Aleksandrów Kujawski

10/ w II lidze D 2 młodzik 2006 r – Polonia Bydgoszcz; Gryf Cekcyn; Dwunastka II Włocławek w  związku ze spadkiem Dwunastki z I ligi do II ligi

Wydział Gier i Ewidencji zawiadamia, że po rundzie jesiennej 2017/2018 w III lidze okręgowej   Bydgoszcz (rozgrywek młodzieżowych) status drużyny spadkowej otrzymują:

1/ w III lidze B 1 junior młodszy gr 1 – Pogoń Mogilno; BOSiR Barcin; Pałuczanka Żnin

2/ w III lidze B 1 junior młodszy gr 2 – Czarni Nakło; Wisła Nowe; Victoria Niemcz

w związku ze spadkiem większej liczby drużyn z II ligi wojewódzkiej

3/ w III lidze C 1 trampkarz gr 1 – Grom Osie

4/ w III lidze C 1 trampkarz gr 2 – Cuiavia Inowrocław; BOSiR Barcin

5/ w III lidze C 1 trampkarz gr 3 – Wisełka Solec Kujawski

6/ w III lidze D 1 młodzik gr 1/ 2005 r – Szubinianka Szubin

7/ w III lidze D 1 młodzik gr 2/2005 r –  Victoria Koronowo

8/ w III lidze D 1 młodzik gr 3/2005 r – Noteć Inowrocław

9/ w III lidze D 1 młodzik gr 4/2005 r – Sparta Przysiersk

10/ w III lidze D 2 młodzik  gr 1/2006 r – Victoria Koronowo

11/ w III lidze D 2 młodzik gr 2/2006 r – Noteć Mały Piłkarz Inowrocław

Wydział Gier i Ewidencji zawiadamia, że po rundzie jesiennej 2017/2018 z  II ligi wojewódzkiej (rozgrywek młodzieżowych)  oraz z III ligi okręgowej status drużyny awansującej otrzymują:

1/  do I ligi A 1 junior starszy – Lider Włocławek; Cuiavia Inowrocław

2/ do II ligi A 1 junior starszy – Unia Gniewkowo; Krajna Sępólno Krajeńskie; Lech Dobre; Unia     Wąbrzeźno

3/ do I  ligi B 1 junior młodszy – Olimpia Grudziądz; Elana Toruń

4/ do II ligi B 1 junior młodszy – Gopło Kruszwica; Wda II Świecie; Zamek Bierzgłowski; Lider II   Włocławek

5/ do I ligi C 1 trampkarz – Gol Brodnica; CWZS II Bydgoszcz

6/ do II ligi C 1 trampkarz – Tucholanka Tuchola; Unia Janikowo; Polonia Bydgoszcz; Gwiazda Toruń; Lech Rypin (na wiosnę II liga liczyć będzie 9 zespołów, z której spadnie 5 drużyn)

7/ do I ligi D 1 młodzik 2005 r – Zawisza Bydgoszcz; Orzeł Służewo

8/ do II ligi D 1 młodzik 2005 r – Lech Rypin; Gwiazda Bydgoszcz; Piłkarz Golub Dobrzyń; MKS   Łochowo

9/ do I ligi D 2 młodzik 2006 r – Elana Toruń; Olimpia Grudziądz

10/ do II ligi D 2 młodzik 2006 r – Gwiazda Bydgoszcz; Wisełka Solec Kujawski; JSS Marrow II Toruń; Kikolanka Kikół

Wydział Gier i Ewidencji zawiadamia, że po rundzie jesiennej 2017/2018 z  IV ligi okręgowej   Bydgoszcz (rozgrywek młodzieżowych) status drużyny awansującej otrzymują:

1/ do III ligi B 1 junior młodszy gr 1 – MUKS Bielice

2/ do III ligi B 1 junior młodszy gr 2 – Start Warlubie; Unia Solec Kujawski; Spójnia Białe Błota

3/ do III ligi C 1 trampkarz gr 1 – Victoria Śliwice

4/ do III ligi C 1 trampkarz gr 2 – Kujawianka Strzelno; Notecianka Pakość

5/ do III ligi C 1 trampkarz gr 3 – Chemik II Bydgoszcz; Grom Więcbork

6/ do III ligi D 1 młodzik gr 1/ 2005 r – Grom Więcbork

7/ do III ligi D 1 młodzik gr 2/2005 r – Polonia II Bydgoszcz; KS Brzoza

8/ do III ligi D 1 młodzik gr 3/2005 r – Piast Kołodziejewo; Unia Janikowo

9/ do III ligi D 1 młodzik gr 4/2005 r – Grom Osie

10/ do III ligi D 2 młodzik  gr 1/2006 r – Czarni Lniano

11/ do III ligi D 2 młodzik gr 2/2006 r – Sparta Janowiec Wielkopolski

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version