Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Mistrzostwa Świata - bilety na mecze reprezentacji Polski

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że za naszym pośrednictwem będzie można zakupić bilety na mecze fazy grupowej Mistrzostw Świata 2018 reprezentacji Polski. Do zakupu biletów uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę biletów (20 szt. na każdy mecz) klub zrzeszony w KPZPN może wystąpić o zakup maksymalnie 2 biletów na mecz, działacze, sędziowie, pracownicy mogą wystąpić o zakup 1 imiennego biletu.

Zgłoszenia należy przesyłać na dołączonym formularzu wersji elektronicznej oraz potwierdzonej pieczątka i podpisem Prezesa Klubu. Prawidłowo wypełniony formularz (w obu wersjach) należy przesłać e-mailem na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

druk_Polska-Senegal

druk_Polska-Kolumbia

druk_Japonia-Polska

Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z możliwością zakupu biletu.  W przypadku zamówień przewyższających dostępną pulę biletów Związek zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia losowania. Kluby, działacze, sędziowie, pracownicy wylosowani na konkretny mecz tracą możliwość wzięcia udziału w następnych losowaniach.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 27.12.2017 r. do godziny 24.00 [aktualizacja z dnia 22.12.2017 r.]

Uprzejmie prosimy o przemyślane zgłoszenia, gdyż nie będzie możliwości zmiany danych osobowych na biletach. Bilety będą do odbioru w jednym z FIFA Venue Ticketing Centres zlokalizowanych w miastach gospodarzach na terenie Rosji, po okazaniu tzw. Smartcard, które będą dystrybuowane po 15 maja 2018r.

Wszelka korespondencja odbywać się będzie jedynie drogą mailową na adresy, podane w zamówieniach.

 

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version