Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Wykaz kar przechodzących

Wydział Dyscypliny K-PZPN w Bydgoszczy przedstawia wykaz zawodników z karami  pieniężnymi oraz karami dyskwalifikacji orzeczonymi w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018  przechodzącymi na rundę  wiosenną sezonu 2017/2018.

                                   III Liga

1. KS Energetyk Gryfino – Paweł Marczuk – 100 zł - 3 ż.k

2 .KKS Włókniarz Kalisz – Tomasz Owczarek – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                            Michał Grzesiek – dyskwalifikacja 3 mecze – cz. k

3.MKP Kotwica Kołobrzeg – Mateusz Świechowski -  100 zł – 3 ż.k

4.KS Wierzyca Pelplin – Piotr Wieczorek -  200 zł – 6 ż.k

5.KKS Lech Poznań – Dariusz Dudka – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

6.KS Unia Solec Kujawski – Wojciech Ernest – dyskwalifikacja 1 mecz- cz.k

                                                Dmytro Plakhtyr – 300 zł – 9 ż.k

7.KS Polonia Środa Wielkopolska – Adam Borucki – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

8.KS Wda Świecie – Wojciech Mielcarek – 100 zł – 3 ż.k             

                                   IV Liga

1. Orlęta Aleksandrów Kuj. – Vadym Povolotskyi – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k      

2. Sparta Brodnica – Krystian Janczak – 100 zł - 6 ż.k

                                Szymon Ciechowski – 50 zł - 3 ż.k                                 

3. KP Polonia Bydgoszcz  – Patryk Podolski – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

4. Chełminianka Chełmno – Ihor Trofymenko – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                         Dawid Piasecki – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                          Dawid Orlicki – 50 zł – 3 ż.k                         

5. KS Legia Chełmża – Łukasz Belski – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k                     

                                      Tomasz Rogóż – dyskwalifikacja 1 mecz- 4 ż.k

6. MGKS Kujawianka Izbica Kuj. – Filip Skupiński – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                                 Konrad Czapik – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

7. LKS Naprzód Jabłonowo Pom. – Damian Piernikowski –  50 zł - 3 ż.k

8. RKS Lech Rypin  – Mateusz Szymborski – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                    Radosław Rybka – dyskwalifikacja 1 mecz- 4 ż.k

9. GLZS Start Warlubie – Jakub Dreszler – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

10.Notecianka Pakość – Mikołaj Bednarek – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                    Bartosz Babiarz – 100 zł – 6 ż.k                      

                              Klasa Okręgowa I gr.

1. MKS Drwęca Golub Dobrzyń –  Kacper Piotrowski  – dyskwalifikacja 2 mecze – 12 ż.k

                                              Karol Gołoś – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                               Karol Pagie – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                               Dariusz Niburski – 30 zł – 3 ż.k

                                               Dariusz Gołoś – 60 zł – 6 ż.k

2. LKS Promień Kowalewo Pom. – Daniel Szczodrowski -  dyskwalifikacja 1 mecz - 4 ż.k                                    

3. Victoria Lisewo – Robert Majewski –  30 zł – 3 ż.k

                             Jakub Smolny – 60 zł -  6 ż.k

4. KS Łochowo– Jakub Trepka – 30 zł - 3 ż.k                                 

5. GKS Gryf Sicienko – Arkadiusz Wożniak – 30 zł – 3 ż.k

6.LKS  Pomorzanin Serock – Arkadiusz Górski  – dyskwalifikacja 5 meczy – cz.k

                                       Ireneusz Szczęsny – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

7. KP Wojownik Wabcz – Bartosz Grendzicki –30 zł – 3 ż.k

8. GLKS Tor Laskowice – Bartosz Dąbrowski –60 zł – 6 ż.k

9. LZS Mustang Ostaszewo -  Błażej Wach – 30 zł – 3 ż.k

10.LKS Start Pruszcz – Jakub Ratkowski – kara dyskwalifikacji 1 mecz – 4 ż.k

11.LGKS Radzynianka Radzyń Chełmiński – Jakub Bollin – 30 zł – 3 ż.k

                                                          Konrad Budzicz – 30 zł – 3 ż.k

12.Pomorzanin Toruń – Paweł Kwiatkowski – 30 zł – 3 ż.k                      

                                   Klasa Okręgowa II gr.

1. KSWisła Dobrzyń n/ Wsłą – Bartosz Kleczkowski –dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k + 30 zł – 3 ż.k

Patryk Brząkalski – 30 zł – 3 ż.k

2. GKS Baruchowo – Arkadiusz Górecki – 60 zł – 6 ż.k                              

3. GKS Łokietek Brześć Kuj.– Radosław Popieliński – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k                    

4. Zdrój Ciechocinek – Marcin Modrzejewski - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                           Marcin Majchrzak – dyskwalifikacja 4 mecze / 4 ż.k  + cz.k /

                                      Jarosław Krzyżanowski – 30 zł – 3 ż.k

                                      Arkadiusz Dryps – 60 zł – 6 ż.k

                                      Wojciech Sienkiewicz – dyskwalifikacja 3 mecze – cz.k

5. Włocłavia Włocławek – Łukasz Lewandowski – 30 zł – 3 ż.k                                      

6. Noteć Łabiszyn – Piotr Mucha – dyskwalifikacja 1 mecz + 30 zł – 3 ż.k

                                  Mateusz Gryglewicz – dyskwalifikacja 3 mecze       

7. KP Gopło Kruszwica– Dominik Kostrzak – dyskwalifikacja 1 mecz – 8 ż.k

8.KS Lubienianka Lubień Kuj. – Filip Kalinowski – 30 zł – 3 – ż.k

9.GKS Ziemowit Osięciny – Szymon Gołębiewski – 30 zł – 3 ż.k

                                        Kamil Pyczka – 30 zł – 3 ż.k

10.MLKS Zjednoczeni Piotrków Kuj. – Marcin Kiciński – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

- Łukasz Sowiński – 30 zł – 3 ż.k

11.LKS Szubinianka Szubin – Michał Jaworski – 30 zł – 3 ż.k + dyskwalifikacja 1 mecz - 4 ż.k

Robert Jurek – 60 zł – 6 ż.k

12.GLKS Piast Złotniki Kuj. – Tomasz Kurpyt – 60 zł – 6 ż.k

                                                  Paweł Pietrzak – 60 zł – 6 ż.k

                                                  Szymon Baranowski – 30 zł – 3 ż.k

                                   A Klasa I gr.

1. GLKS Dobrcz – Mikołaj Płotkowski – 20 zł – 3 ż.k                                         

2. MGLKS Victoria Koronowo - Adam Krzyżelewski – 40 zł – 6 ż.k

                                     Paweł Górzyński – dyskwalifikacja 1 mecz- 4 ż.k     

3. LZS Gryf Piaseczno – Sławomir Walaszek – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                        Bartosz Piechocki – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

                                        Michał Heleniak – 40 zł – 6 ż.k

4. LZS Tartak Wudzyn – Paweł Januszkiewicz – 20 zł – 3 ż.k

5. LZS Dąb Potulice – Karol Pierzyński – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k 

                            A Klasa II gr.               

1. KS Brzoza – Oskar Raczkowski- 20 zł - 3 ż.k

           Kamil Koronowski- dyskwalifikacja- 2 mecze- cz.k + 40 zł – 6 ż.k                        

2. IKS Goplania Inowrocław – Arkadiusz Makowiecki – dyskwalifikacja - 1 mecz – 4 ż.k

                                           Krystian Makowiecki – 40 zł – 6 ż.k

3.LZS Czarni Wierzchosławice – Tomasz Fajkowski– 20 zł – 3 ż.k

              - Oskar Kryszak – dyskwalifikacja – 1 mecz – 4 ż.k                               

4. LZS Kujawy Markowice – Kajetan Wegner –  40  zł – 6 ż.k                                 

5. KS Zagłębie Piechcin – Tomasz Kurczewski – dyskwalifikacja do 26.04.2018 r.

6. KS Mikrus Szadłowice – Michał Urbaniak – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                    B Klasa I gr.

1. LKS Kamionka II Kamień Kraj. – Dariusz Spica– dyskwalifikacja 3 mecz –cz.k

2. LZS Victoria Mąkowarsko – Dawid Witkowski – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                            Mariusz Musiał – 20 zł – 3 ż.k

3. Tucholski KP Tuchola– Tomasz Czaja – 20 zł – 3 ż.k

                                    B Klasa II gr.

1. KWTS  Gwiazda Bukowiec – Sławomir Wąsik – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                          Patryk Zieliński – dyskwalifikacja – 1 mecz – 4 ż.k + 20 zł - 3 ż.k

                                          Michał Glazik – 20 zł – 3 ż.k

                                          Bartłomiej Kujawski – 20 zł – 3 ż.k

2. KS Ułani Dragacz– Jakub Kozłowski – 20 zł – 3 ż.k

3. LZS Wisła Gruczno –   Szymon Flinik – 20 zł – 3 ż.k

                                           Michał Kęska – 20 zł – 3 ż.k

                                           Robert Dyjach – 20 zł – 3 ż.k                            

4. LZS Zryw Wielki Lubień – Artur Faleńczyk – 20 zł – 3 ż.k

                                    B klasa III gr.

1. Victoria Kołaczkowo – Bartosz Staśkiewicz– dyskwalifikacja 3 mecze – cz.k + 40 zł - 6 ż.k

                    Jacek Staśkiewicz – dyskwalifikacja 4 mecze – cz.k                           

2. Akademia Futbolu Brzoza – Jarosław Bagrowski – 20 zł – 3 ż.k                                 

3. UKS Zorza Ślesin –Mateusz Katafiasz – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                    Krzysztof Łoboda – 20 zł – 3 ż.k                                       

                                  B Klasa IV gr.

1. LZS Jadowniki –  Radosław Głowski –dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

2. LZS Fala Głogówiec – Paweł Nawrot – 20 zł – 3 ż.k

                          Bartosz Kurant – dyskwalifikacja 1 mecz – 4ż.k                          

3. LZS Kościelec – Daniel Dyrdół- 20 zł – 3 ż.k                                   

4. KP Legia Strzelce – Szymon Kwaśniewski – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                    Przemysław Zieliński – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

                                            B Klasa V gr.

1.MKP Noteć Inowrocław – Kamil Wujkowski – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

2.LKS Iskra Sikorowo – Krzysztof Zwoliński – 20 zł – 3 ż.k

3.LKS Cukrownik Tuczno – Adam Patyk – 20 zł – 3 ż.k

4.LZS  Fregata Polanowice – Dawid Nowak – 20 zł – 3 ż.k

Kamil Rogowski – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

MŁODZIEŻ

                                     Juniorzy  Starsi

1. Gwiazda  Bydgoszcz – Szymon Łoś -   dyskwalifikacja 1 mecz-  4 ż.k

                               Marcel Maluk – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k                         

2. Unia Janikowo – Robert Siemianowski – dyskwalifikacja 1 mecz –4 ż.k

3. Unia Solec Kujawski-  Hubert Mordacz – dyskwalifikacja 1 mecze – 8 ż.k

4. Rawys Raciąż – Gracjan Tomasik – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                   Juniorzy Młodsi

1. Pogoń Mogilno – Wojciech Krzyżaniak – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

                                  Dawid Sadecki – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

                                  Szymon Walas – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k      

2. Notecianka Pakość – Dominik Smaruj – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

3. Pałuczanka Żnin – Jakub Jankowski – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

                                   Kacper Mikoś – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

                                   Jakub Rabuliński – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

                                   Dawid Rymarkiewicz – dyskwalifikacja 4 mecze – cz.k

4. Szubinianka Szubin – Jakub Donarski – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

5. Wisła Nowe – Łukasz Gorczyński – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

6. Noteć Inowrocław – Miłosz Zalesiński – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

7. KS Łochowo – Hubert Szymański – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

8. Unia Solec Kujawski – Przemysław Kujawa – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

9. Gryf Cekcyn – Mikołaj Jakubowski – dyskwalifikacja 3 mecze – cz.k

10.LKS Dabrowa Chełmińska – Bartosz Walkowiak – dyskwalifikacja 2 mecze – cz.k

                                               Trampkarz

1. Gryf Cekcyn – Dawid Patyna – dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

 Przewodniczący

Wydziału Dyscypliny K-PZPN

Tadeusz Pietrzyk

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version