Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Kary przechodzące - Podokręg Włocławek

Wydział Dyscypliny K-PZPN Podokręg Włocławek przedstawia wykaz zawodników z karami  pieniężnymi oraz karami dyskwalifikacji orzeczonymi w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018  przechodzącymi na rundę wiosenną sezonu 2017/2018.

                                A Klasa I gr.

1.      KS Kujawy Kozy – Dawid Grzelak – dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k + 20 zł – 3 ż.k

                               - Krzysztof Kasiorek – 20 zł – 3 ż.k.

                           - Mateusz Krzyżański - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k + 20 zł – 3 ż.k

                           - Gracjan Wojtasik – dyskwalifikacja 5 meczów – cz.k.

                           - Kamil Zieliński - 20 zł – 3 ż.k.

2.      MGKS Lubraniec – Krzysztof Kosiński - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

3.      GKS Sadownik Waganiec – Tomasz Krajewski - dyskwalifikacja 5 meczów - cz.k.

4.      GKS Start Stawki – Jakub Oczki – dyskwalifikacja do 28.03.2018 r. - cz.k.

                                - Arkadiusz Szreiber - 20 zł – 3 ż.k.

5.      KS Unia Leszcze  - Włodzimierz Radkowski – dyskwalifikacja do 28.03.2018 r. - cz.k.

6.      RKS Wzgórze Raciążek – Leszek Jeliński - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

7.      MGLKS Zgoda Chodecz – Tomasz Dekrewicz - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                         - Szymon Giętkowski - 20 zł – 3 ż.k.

                                         - Piotr Zagórski - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                A Klasa II gr.

1.      TS Orion Popowo – Arkadiusz Domagalski - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

                                - Damian Milewski - 20 zł – 3 ż.k.

      2.   LZS Wiślanin Bobrowniki – Konrad Strużyna - 20 zł – 3 ż.k.

                                                - Michał Szarpatowski - dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k

Młodzież

                        Juniorzy starsi

1.      MGKS Lech Dobre – Dominik Kościński - dyskwalifikacja 5 meczów – cz.k.

2.      LTP Lubanie – Kacper Kokowicz - dyskwalifikacja 3 mecze – cz.k.

              Juniorzy Młodsi

1.      GLKS Skrwa Skrwilno – Kamil Gencel - dyskwalifikacja 1 mecz – cz.k.

2.      GKS Start Stawki – Filip Dwojak - dyskwalifikacja 1 mecz – 4 ż.k

3.      CKS Zdrój Ciechocinek – Filip Oczachowski - dyskwalifikacja 5 meczów– cz.k.

                                          - Piotr Sztejna - dyskwalifikacja 5 meczów – cz.k.

                  Młodzik

1.      KS Lider Włocławek – Bartosz Wróblewski -  dyskwalifikacja 5 meczów – cz.k.

2.      ASPN Viking Aleksandrów Kuj. – Igor Ostapowycz - dyskwalifikacja 5 meczów – cz.k.         

     Przewodniczący

Wydziału Dyscypliny K-PZPN

Podokręg Włocławek

Bogusław Nitecki

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version