Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Finały wojewódzkie Turnieju o Puchar Tymbarku

Informujemy, że finały wojewódzkie turnieju „Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku odbędą się w dniach 9-10 kwietnia na obiektach KS Wda w Świeciu.

9 kwietnia

 - U-8 chłopcy

 - U-8 dziewczęta

 - U-10 dziewczęta

 - U-12 dziewczęta

10 kwietnia

U-10 chłopcy

U-12 chłopcy

W obu terminach rejestracja zespołów rozpocznie się o godz. 8.30. Planowany czas rozpoczęcia gier godz. 9.30.

Dodatkowe informacje:

Tak jak w zeszłym roku wszystkie drużyny U-8 otrzymują koszulki, a 4 finałowe komplet NIKE – bezzwrotnie.

Każdy trener drużyny musi na godzinę przed turniejem okazać w biurze zawodów:

•    WYDRUKOWANY z systemu formularz zgłoszenia drużyny (wygenerowany najwcześniej na 5 dni przed datą finału wojew. i podpisany przez Dyrektora szkoły lub Prezesa podmiotu) zawierający listą zawodników (ŻADNA drużyna z odręcznymi dokumentami, czy odręcznie dopisany zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry!)

•    Ważne legitymacje szkolne każdego dziecka - legitymacja szkolna jest regulaminowym dokumentem potwierdzającym tożsamość dziecka a nie dowód osobisty

•    Brakujące zgody rodziców (jeżeli drużyna ma braki, zostanie wysłany do trenera e-mail oraz sms). Jeżeli braki nie zostaną uzupełnione – drużyna nie zostanie dopuszczona do rozgrywek.

Drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników.

Jeżeli któryś z zawodników jest kontuzjowany – trener ma możliwość zgłoszenia kontuzjiProsimy o wysłanie takiego zgłoszenia na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  . Każde zgłoszenie musi być poparte zwolnieniem / oświadczeniem lekarskim i każda sprawa będzie osobno rozpatrywana i weryfikowania. Jest to opcja tylko i wyłącznie dla zawodników faktycznie nie mogących wziąć udziału w turnieju ze względu na stan zdrowia. Telefoniczne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version