Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

X Memoriał A. Brończyka

X Międzynarodowego Turnieju Oldbojów im. Andrzeja Brończyka TRANSAND 2011
o Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
 
Hala Widowiskowa “Łuczniczka” - Bydgoszcz 17-12-2011

Program minutowy:

Eliminacje ( grupowe czas gry 13 min, przerwa między meczami 2min )

lp

Godz.

grupa

Mecz pomiędzy

 

wynik

 

8.00

 

ODPRAWA KIEROWNIKÓW DRUŻYN

 

 

1

8.30

D

ZAWISZA BYDGOSZCZ

SZATKOWSKI TEAM

1-2

 

2

8.45

C

CHEMIK Sklejko-Centrum

ŁKS ŁÓDŹ

1-2

 

3

9:00

B

POLONIA LUXEMBURG

OLDBOYS WDA ŚWIECIE

1-2

 

4

9:15

A

RHINOS HAMBURG

WIJMAR

1-2

 

5

9:30

D

ZINA

ANWIL WŁOCŁAWEK

3-4

 

6

9:45

C

OLDBOYS GRUDZIĄDZ

ORLA WĄSOSZ

3-4

 

7

10:00

B

ZAGŁĘBIE LUBIN

CANAL +

3-4

 

8

10:15

A

OLDBOYS KOSZALIN

INTER WARSZAWA

3-4

 

9

10:30

D

SZATKOWSKI TEAM

ZINA

2-3

 

10

10:45

C

ŁKS ŁÓDŹ

OLDBOYS GRUDZIĄDZ

2-3

 

11

11:00

B

OLDBOYS GRUDZIĄDZ

ZAGŁĘBIE LUBIN

2-3

 

12

11:15

A

WIJMAR

OLDBOYS KOSZALIN

2-3

 

13

11:30

D

ZAWISZA BYDGOSZCZ

ANWIL WŁOCŁAWEK

1-4

 

12.00 Uroczyste otwarcie / Prezentacja zespołów

12.30 Mecz pokazowy ORLIKÓW Zawiszy Bydgoszcz

14

12.45

C

CHEMIK Sklejko-Centrum

ORLA WĄSOSZ

1-4

 

15

13:00

B

POLONIA LUXEMBURG

CANAL +

1-4

 

16

13:15

A

RHINOS HAMBURG

INTER WARSZAWA

1-4

 

17

13:30

D

SZATKOWSWKI TEAM

ANWIL WŁOCŁAWEK

2-4

 

18

13:45

C

ŁKS ŁÓDŹ

ORLA WĄSOSZ

2-4

 

19

14:00

B

OLDBOYS WDA ŚWIECIE

CANAL +

2-4

 

20

14:15

A

INTER WARSZAWA

WIJMAR

2-4

 

21

14:30

D

ZAWISZA BYDGOSZCZ

ZINA

1-3

 

22

14:45

C

CHEMIK Sklejko-Centrum

OLDBOYS GRUDZIĄDZ

1-3

 

23

15:00

B

POLONIA LUXEMBURG

ZAGŁĘBIE LUBIN

1-3

 

24

15:15

A

RHINOS HAMBURG

OLDBOYS KOSZALIN

1-3

 

Ćwierćfinły ( czas gry 15min )

25

15:30

C II

D I

E

 

26

15:47

C I

D II

F

 

27

16:04

A I

B II

G

 

28

16:21

A II

B I

H

 

Półfinały ( czas gry 15min )

29

16:38

E

G

 

 

30

17:55

F

H

 

 

Finały (czas gry 2 x10 min ze zmianą stron boiska- przerwa 3 min)

31

17:15

Mecz pokoleń : WKS ZAWISZA – ZAWISZA SA

 

 

32

17:45

Mecz o III miejsce

 

 

33

18:15

Mecz: GWIAZDY SPORTU - VIPy

 

 

34

19.00

Mecz o I Miejsce / FINAŁ

 

 

35

19:30

Wręczenie nagród / uroczyste zakończenie Turnieju

 

 

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version