Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Bilety na mecze reprezentacji Polski na Euro 2012

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości nabycia biletów w drodze losowania na mecze reprezentacji Polski na Euro 2012


Zainteresowane kluby uczestniczące w rozgrywkach K-PZPN-u prosimy o przesłanie informacji o chęci wzięcia udziału w losowaniu zestawów dwubiletowych:
- e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
- wydrukowany e-mail potwierdzony przez prezesa klubu - faxem do dnia 19.02.2012.
na dokumencie należy podać adres e-mail, na który po wylosowaniu zostaną przesłane dalsze informacje.

UWAGA! Ze względu na krótki termin wyznaczony przez UEFA, informujemy, że zgłoszenia przychodzące po 19.02.2012 nie będą brały udziału w losowaniu!

W celu przyspieszenia i uproszczenia obowiązujących nas procedur, kluby przesyłające aplikacje do losowania biletów proszone są o podanie następujących danych osób ubiegających sie o bilety: imię i nazwisko,dane adresowe, adres e-mail, nr pesel, nr i rodzaj dowodu tożsamości oraz nr telefonu kontaktowego.

Kluby, które przesłały już aplikacje proszone są o ich uzupełnienie o wyżej wymagane dane.

Losowanie dotyczy klubów III ligi i niższych klas rozgrywkowych, natomiast kluby Ekstraklasy, I i II ligi otrzymają przydział biletów bezpośrednio z PZPN-u.

Jednocześnie prosimy o bieżące odwiedzanie naszej strony www.kpzpn.pl, gdzie będą zamieszczane dalsze informacje

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version