Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Kto z kim w PP

Wylosowano pary półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu
 
I mecze - 11 kwietnia
Cuiavia Inowrocław - Flisak Złotoria
Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz
 
II mecze - 18 kwietnia
Flisak - Cuiavia
Polonia - Lech

Okienko transferowe

Wydział Gier i Ewidencji przypomina, że zmiana przynależności klubowej zawodników do klubów III ligi i niższych klas rozgrywkowych może nastąpić jedynie do dnia rozpoczęcia rozgrywek w rundzie wiosennej klasy rozgrywkowej, w której występuje klub pozyskujący.

W przypadku gdy klub nie gra zawodów w I terminie rundy wiosennej (pauzuje), okres transferowy dla tego klubu nie zostaje wydłużony. Zatem ewentualne transfery należy przeprowadzić do dnia rozgrywania I terminu rundy wiosennej danej klasy rozgrywkowej.
 

Bez zmian w terminarzu wiosennym

W wyniku przeprowadzonych rozmów z naczelnikiem sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy uzgodniono, iż nie ma potrzeby dokonywania żadnych zmian w terminarzu rozgrywek w rundzie wiosennej.

Informujemy zatem kluby, że mecze we wszystkich klasach w rozgrywkach prowadzonych przez K-P ZPN przeprowadzone zostaną we wcześniej podanych terminach.

Rejestracja zawodników

Wszystkim zawodnikom, którzy nie są jeszcze zarejestrowani, powinni skorzystać z możliwości wypełnienia formularzy rejestracyjnych na stronie www.zawodnicy.pzpn.pl.

Na tej stronie swoje konta mogą zakładać również Zawodnicy zarejestrowani już w K-PZPN i posiadający numer identyfikacyjny. PZPN we współpracy ze swoimi partnerami będzie przygotowywał dla tych zawodników specjalne oferty marketingowe (np. zniżki w sklepach). Zarejestrowani zawodnicy będą mieli również w przyszłości dostęp do statystyk i historii swoich występów na piłkarskich boiskach.

Extranet dla Klubów

Wszystkie Kluby mogą korzystać z elektronicznego systemu EXTRANET. W zakładce "Pliki do pobrania" umieszczony jest krótki przewodnik, pozwalający na łatwe wykorzystanie poszczególnych modułów programu.

Więcej artykułów…

  1. Zaczynamy 23 marca!!!

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version