Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: E1 Orlik Grupa VI

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2014-09-05/2014-10-08

1Noteć Mały Piłkarz Inowrocław - Piast Kołodziejewo2014-09-0518:00Brak adresu o id:5274010:1
2Unia Gniewkowo - Pauza: Jedenastka Inowrocław____-__-____:__Brak adresu o id:50964:
3Kujawy Markowice - Goplania Inowrocław2014-09-0610:30Strzelno 16 A6:3
4Cuiavia Inowrocław - Piast Złotniki Kujawskie2014-09-0716:00KS Cuiavia Inowrocław - orlik (Inowrocław, Szarych Szeregów 1)3:3
5Gopło Kruszwica - Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław2014-10-0818:0012:0


Kolejka: 2 w dniach 2014-09-10/2014-10-20

6Piast Kołodziejewo - KS Unia Janikowo2014-09-1017:00Janikowo, bp. Michała Kozala 34:9
7Piast Złotniki Kujawskie - Gopło Kruszwica2014-10-2016:30Złotniki Kujawskie 64:6
8Goplania Inowrocław - Cuiavia Inowrocław2014-09-1016:00Inowrocław, Orłowska 481:6
9Pauza: Jedenastka Inowrocław - Kujawy Markowice____-__-____:__Brak adresu o id:51070:
10Noteć Mały Piłkarz Inowrocław - Unia Gniewkowo2014-09-1017:15Brak adresu o id:5600912:2


Kolejka: 3 w dniach 2014-09-12/2014-10-01

11Unia Gniewkowo - Piast Kołodziejewo2014-09-1313:00Brak adresu o id:609427:1
12Kujawy Markowice - Noteć Mały Piłkarz Inowrocław2014-09-1218:00Strzelno 16 A0:13
13Cuiavia Inowrocław - Pauza: Jedenastka Inowrocław____-__-____:__KS Cuiavia Inowrocław - orlik (Inowrocław, Szarych Szeregów 1):
14Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław2014-10-0116:3012:1
15KS Unia Janikowo - Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław2014-09-1411:00Janikowo, bp. Michała Kozala 36:1


Kolejka: 4 w dniach 2014-09-17

16Piast Kołodziejewo - Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław2014-09-1717:00Janikowo, bp. Michała Kozala 33:4
17Piast Złotniki Kujawskie - KS Unia Janikowo2014-09-1717:00Złotniki Kujawskie 62:5
18Pauza: Jedenastka Inowrocław - Gopło Kruszwica____-__-____:__Inowrocław 5:
19Noteć Mały Piłkarz Inowrocław - Cuiavia Inowrocław2014-09-1717:15Brak adresu o id:578324:3
20Unia Gniewkowo - Kujawy Markowice2014-09-1717:00Brak adresu o id:6158312:3


Kolejka: 5 w dniach 2014-09-19/2014-09-23

21Kujawy Markowice - Piast Kołodziejewo2014-09-2011:00Strzelno 16 A5:2
22Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo2014-09-2010:00KS Cuiavia Inowrocław - orlik (Inowrocław, Szarych Szeregów 1)3:4
23Gopło Kruszwica - Noteć Mały Piłkarz Inowrocław2014-09-2318:003:4
24KS Unia Janikowo - Goplania Inowrocław2014-09-2111:00Janikowo, bp. Michała Kozala 312:0
25Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław - Piast Złotniki Kujawskie2014-09-1917:30Inowrocław, Mikołaja Kopernika 188:2


Kolejka: 6 w dniach 2014-09-26/2014-09-27

26Piast Kołodziejewo - Piast Złotniki Kujawskie2014-09-2717:00Janikowo, bp. Michała Kozala 31:7
27Goplania Inowrocław - Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław2014-09-2617:00Inowrocław, Orłowska 481:6
28Pauza: Jedenastka Inowrocław - KS Unia Janikowo____-__-____:__UKS Jedenastka Inowrocław (Inowrocław, Jana III Sobieskiego 5/7):
29Unia Gniewkowo - Gopło Kruszwica2014-09-2713:00Gniewkowo, Toruńska 5:6
30Kujawy Markowice - Cuiavia Inowrocław2014-09-2711:00Strzelno 16 A2:11


Kolejka: 7 w dniach 2014-10-01/2014-10-04

31Cuiavia Inowrocław - Piast Kołodziejewo2014-10-0410:00KS Cuiavia Inowrocław - orlik (Inowrocław, Szarych Szeregów 1)6:1
32Gopło Kruszwica - Kujawy Markowice2014-10-0317:1518:0
33KS Unia Janikowo - Noteć Mały Piłkarz Inowrocław2014-10-0119:00Janikowo, bp. Michała Kozala 34:5
34Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław - Pauza: Jedenastka Inowrocław____-__-____:__:
35Piast Złotniki Kujawskie - Goplania Inowrocław2014-10-0412:30Złotniki Kujawskie 66:5


Kolejka: 8 w dniach 2014-10-03/2014-10-12

36Piast Kołodziejewo - Goplania Inowrocław2014-10-1211:00Janikowo, bp. Michała Kozala 33:3
37Pauza: Jedenastka Inowrocław - Piast Złotniki Kujawskie____-__-____:__UKS Jedenastka Inowrocław (Inowrocław, Jana III Sobieskiego 5/7):
38Noteć Mały Piłkarz Inowrocław - Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław2014-10-0319:00Inowrocław, Stanisława Kiełbasiewicza 710:0
39Unia Gniewkowo - KS Unia Janikowo2014-10-1112:00MLKS Unia Gniewkowo - orlik (Gniewkowo, Toruńska 40)6:6
40Cuiavia Inowrocław - Gopło Kruszwica2014-10-1110:00KS Cuiavia Inowrocław - orlik (Inowrocław, Szarych Szeregów 1)1:10


Kolejka: 9 w dniach 2014-10-08/2014-10-19

41Gopło Kruszwica - Piast Kołodziejewo2014-10-1517:0012:1
42KS Unia Janikowo - Kujawy Markowice2014-10-1816:00Janikowo, bp. Michała Kozala 34:1
43Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław - Unia Gniewkowo2014-10-1913:00Inowrocław, Mikołaja Kopernika 184:13
44Piast Złotniki Kujawskie - Noteć Mały Piłkarz Inowrocław2014-10-0817:00Złotniki Kujawskie 61:6
45Goplania Inowrocław - Pauza: Jedenastka Inowrocław____-__-____:__Inowrocław, Orłowska 48:


Kolejka: 10 w dniach 2014-10-10/2014-10-26

46Piast Kołodziejewo - Pauza: Jedenastka Inowrocław____-__-____:__Janikowo, bp. Michała Kozala 3:
47Noteć Mały Piłkarz Inowrocław - Goplania Inowrocław2014-10-1719:00Inowrocław, Stanisława Kiełbasiewicza 718:0
48Unia Gniewkowo - Piast Złotniki Kujawskie2014-10-2416:30MLKS Unia Gniewkowo - orlik (Gniewkowo, Toruńska 40)13:3
49Kujawy Markowice - Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław2014-10-1017:30LZS Kujawy Markowice - orlik (Strzelno, Topolowa )3:11
50Cuiavia Inowrocław - KS Unia Janikowo2014-10-2613:00KS Cuiavia Inowrocław - orlik (Inowrocław, Szarych Szeregów 1)3:1


Kolejka: 11 w dniach 2014-10-15/2014-11-08

51KS Unia Janikowo - Gopło Kruszwica2014-10-3018:00Janikowo, bp. Michała Kozala 33:8
52Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław - Cuiavia Inowrocław2014-10-2917:00MKP Noteć Inowrocław - orlik (Inowrocław, Stanisława Kiełbasiewicza 7)4:6
53Piast Złotniki Kujawskie - Kujawy Markowice2014-10-1516:30Złotniki Kujawskie 66:5
54Goplania Inowrocław - Unia Gniewkowo2014-11-0814:30Inowrocław, Orłowska 481:8
55Pauza: Jedenastka Inowrocław - Noteć Mały Piłkarz Inowrocław____-__-____:__UKS Jedenastka Inowrocław (Inowrocław, Jana III Sobieskiego 5/7):