Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: E1 Orlik Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

1Wda III Świecie - Wisełka Bydgoszcz-Fordon2016-04-1009:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)3:7
2Victoria Niemcz - Gryf Sicienko2016-04-1013:30PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )12:5
3Unia Solec Kujawski - Wda Świecie2016-04-0914:00Solec Kujawski, Tartaczna 250:16
4GLKS II Anmar Osielsko - Wisełka II Solec Kujawski2016-04-1010:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )16:0
5Victoria Koronowo - GLKS Anmar Osielsko2016-04-1013:00Koronowo, Pomianowskiego 1613:0


Kolejka: 13 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

6Start Pruszcz - Victoria Koronowo2016-04-1713:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)6:1
7GLKS Anmar Osielsko - GLKS II Anmar Osielsko2016-04-1617:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )1:20
8Wisełka II Solec Kujawski - Unia Solec Kujawski2016-04-1613:00MUKS Wisełka Solec Kujawski (Solec Kujawski, Tartaczna 25)4:4
9Wda Świecie - Victoria Niemcz2016-04-1611:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)3:7
10Gryf Sicienko - Wisełka Bydgoszcz-Fordon2016-04-1613:00Orlik w Zielonczynie (Zielonczyn )3:5


Kolejka: 14 w dniach 2016-04-23/2016-05-04

11Wda III Świecie - Gryf Sicienko2016-04-2311:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)0:7
12Wisełka Bydgoszcz-Fordon - Wda Świecie2016-04-2314:30Boisko Orlik (Bydgoszcz, Teodora Duracza 7)0:7
13Victoria Niemcz - Wisełka II Solec Kujawski2016-05-0418:30PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )19:2
14Unia Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko2016-04-2313:00Solec Kujawski, Tartaczna 256:4
15GLKS II Anmar Osielsko - Start Pruszcz2016-04-2617:30GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )3:3


Kolejka: 15 w dniach 2016-04-28/2016-05-01

16Victoria Koronowo - Wda III Świecie2016-05-0117:00Koronowo, Pomianowskiego 1613:0
17Start Pruszcz - Unia Solec Kujawski2016-05-0114:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)13:1
18GLKS Anmar Osielsko - Victoria Niemcz2016-04-3010:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )0:11
19Wisełka II Solec Kujawski - Wisełka Bydgoszcz-Fordon2016-04-2818:00MUKS Wisełka Solec Kujawski (Solec Kujawski, Tartaczna 25)1:15
20Wda Świecie - Gryf Sicienko2016-04-3011:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)11:0


Kolejka: 16 w dniach 2016-05-07/2016-05-12

21Wda III Świecie - Wda Świecie2016-05-0709:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)3:7
22Gryf Sicienko - Wisełka II Solec Kujawski2016-05-1218:00Orlik w Zielonczynie (Zielonczyn )8:1
23Wisełka Bydgoszcz-Fordon - GLKS Anmar Osielsko2016-05-0714:00Boisko Orlik (Bydgoszcz, Teodora Duracza 7)23:0
24Victoria Niemcz - Start Pruszcz2016-05-0710:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )4:4
25GLKS II Anmar Osielsko - Victoria Koronowo2016-05-1018:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )3:6


Kolejka: 17 w dniach 2016-05-13/2016-05-19

26GLKS II Anmar Osielsko - Wda III Świecie2016-05-1412:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )13:2
27Victoria Koronowo - Unia Solec Kujawski2016-05-1512:00Koronowo, Pomianowskiego 168:3
28Start Pruszcz - Wisełka Bydgoszcz-Fordon2016-05-1318:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)9:3
29GLKS Anmar Osielsko - Gryf Sicienko2016-05-1919:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )4:12
30Wisełka II Solec Kujawski - Wda Świecie2016-05-1411:00MUKS Wisełka Solec Kujawski (Solec Kujawski, Tartaczna 25)1:21


Kolejka: 18 w dniach 2016-05-21/2016-06-13

31Wda III Świecie - Wisełka II Solec Kujawski2016-05-2113:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)7:9
32Wda Świecie - GLKS Anmar Osielsko2016-05-2109:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)14:0
33Gryf Sicienko - Start Pruszcz2016-05-2112:00Orlik w Zielonczynie (Zielonczyn )3:5
34Victoria Niemcz - Victoria Koronowo2016-06-1319:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )6:4
35Unia Solec Kujawski - GLKS II Anmar Osielsko2016-05-2113:00Solec Kujawski, Tartaczna 251:15


Kolejka: 19 w dniach 2016-05-28/2016-06-09

36Unia Solec Kujawski - Wda III Świecie2016-05-2811:00Solec Kujawski, Tartaczna 254:2
37GLKS II Anmar Osielsko - Victoria Niemcz2016-06-0919:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )6:2
38Victoria Koronowo - Wisełka Bydgoszcz-Fordon2016-05-2917:00Koronowo, Pomianowskiego 162:5
39Start Pruszcz - Wda Świecie2016-05-2913:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)2:11
40GLKS Anmar Osielsko - Wisełka II Solec Kujawski2016-05-2810:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )0:3


Kolejka: 20 w dniach 2016-06-04

41Wda III Świecie - GLKS Anmar Osielsko2016-06-0409:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)5:5
42Wisełka II Solec Kujawski - Start Pruszcz2016-06-0413:00MUKS Wisełka Solec Kujawski (Solec Kujawski, Tartaczna 25)1:10
43Gryf Sicienko - Victoria Koronowo2016-06-0410:00Orlik w Zielonczynie (Zielonczyn )3:8
44Wisełka Bydgoszcz-Fordon - GLKS II Anmar Osielsko2016-06-0415:30Boisko Orlik (Bydgoszcz, Teodora Duracza 7)11:0
45Victoria Niemcz - Unia Solec Kujawski2016-06-0410:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )20:2


Kolejka: 21 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

46Victoria Niemcz - Wda III Świecie2016-06-1110:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )15:2
47Unia Solec Kujawski - Wisełka Bydgoszcz-Fordon2016-06-1111:00Solec Kujawski, Tartaczna 250:10
48GLKS II Anmar Osielsko - Gryf Sicienko2016-06-1118:00GLKS Osielsko (Żołędowo, Bydgoska )10:1
49Victoria Koronowo - Wda Świecie2016-06-1112:00Koronowo, Pomianowskiego 164:10
50Start Pruszcz - GLKS Anmar Osielsko2016-06-1213:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)16:1


Kolejka: 22 w dniach 2016-05-31/2016-06-18

51Wda III Świecie - Start Pruszcz2016-06-1811:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)2:9
52Wisełka II Solec Kujawski - Victoria Koronowo2016-06-1618:00MUKS Wisełka Solec Kujawski (Solec Kujawski, Tartaczna 25)1:9
53Wda Świecie - GLKS II Anmar Osielsko2016-06-1809:00KS Wda Świecie - orlik (Świecie, Jana Pawła II 8)7:3
54Gryf Sicienko - Unia Solec Kujawski2016-06-1812:00Orlik w Zielonczynie (Zielonczyn )11:1
55Wisełka Bydgoszcz-Fordon - Victoria Niemcz2016-05-3118:45Boisko Orlik (Bydgoszcz, Teodora Duracza 7)3:6