Terminarz rozgrywek ligi: A1 Junior

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20/2016-10-05

1Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - Spójnia Białe Błota____-__-____:__Stadion Miejski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8):
2Budowlany KS Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz2016-08-2113:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)VO
3Pomorzanin Toruń - Elana Toruń2016-08-2014:00KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75)0:1
4Cuiavia Inowrocław - Unia Janikowo2016-08-2117:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)1:2
5Olimpia Grudziądz  - Chemik Bydgoszcz2016-09-1417:30Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)5:1
6Pogoń Mogilno - CWZS Bydgoszcz2016-08-2117:00KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)0:5
7Gwiazda Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek2016-08-2012:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)0:8
8Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek2016-10-0517:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)2:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-27/2016-09-14

9Spójnia Białe Błota - Lider Włocławek2016-08-2711:00GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)8:0
10UKS SMS Włocławek - Włocłavia Włocławek2016-09-0717:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)3:1
11CWZS Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz2016-08-2710:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)4:0
12Chemik Bydgoszcz - Pogoń Mogilno2016-08-2813:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)2:0
13Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 2016-08-2810:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)1:1
14Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław2016-09-1417:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)0:1
15Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń2016-08-2711:00KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)5:1
16Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - Budowlany KS Bydgoszcz____-__-____:__Stadion Miejski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8):


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-30/2016-08-31

17Budowlany KS Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota2016-08-3114:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)0:0
18Pomorzanin Toruń - Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski____-__-____:__KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75):
19Cuiavia Inowrocław - Polonia Bydgoszcz2016-08-3114:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)4:2
20Olimpia Grudziądz  - Elana Toruń2016-08-3116:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)5:1
21Pogoń Mogilno - Unia Janikowo2016-08-3017:30KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)3:2
22Gwiazda Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz2016-08-3113:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)0:5
23Włocłavia Włocławek - CWZS Bydgoszcz2016-08-3114:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)0:4
24Lider Włocławek - UKS SMS Włocławek2016-08-3114:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 0:3


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

25Spójnia Białe Błota - UKS SMS Włocławek2016-09-0416:00GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)2:2
26CWZS Bydgoszcz - Lider Włocławek2016-09-0311:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)5:1
27Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek2016-09-0416:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)2:2
28Unia Janikowo - Gwiazda Bydgoszcz2016-09-0317:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)3:1
29Elana Toruń - Pogoń Mogilno2016-09-0310:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)9:0
30Polonia Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2016-09-0313:00KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)2:2
31Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław____-__-____:__:
32Budowlany KS Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń2016-09-0413:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)0:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

33Pomorzanin Toruń - Spójnia Białe Błota2016-09-1110:00KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75)0:2
34Cuiavia Inowrocław - Budowlany KS Bydgoszcz2016-09-1116:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:3 V
35Olimpia Grudziądz  - Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski____-__-____:__Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14):
36Pogoń Mogilno - Polonia Bydgoszcz2016-09-1111:00KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)1:5
37Gwiazda Bydgoszcz - Elana Toruń2016-09-1012:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)0:6
38Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo2016-09-1112:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)1:1
39Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz2016-09-1112:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 0:2
40UKS SMS Włocławek - CWZS Bydgoszcz2016-09-1010:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)2:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-14/2016-09-18

41Spójnia Białe Błota - CWZS Bydgoszcz2016-09-1416:30GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)1:5
42Chemik Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek2016-09-1816:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)3:4
43Unia Janikowo - Lider Włocławek2016-09-1812:15KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)3:0
44Elana Toruń - Włocłavia Włocławek2016-09-1710:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)2:1
45Polonia Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz2016-09-1716:30KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)0:3 V
46Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno____-__-____:__:
47Budowlany KS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2016-09-1813:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)1:8
48Pomorzanin Toruń - Cuiavia Inowrocław2016-09-1713:30KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75)2:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

49Cuiavia Inowrocław - Spójnia Białe Błota2016-09-2516:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:3 V
50Olimpia Grudziądz  - Pomorzanin Toruń2016-09-2514:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)2:1
51Pogoń Mogilno - Budowlany KS Bydgoszcz2016-09-2511:00KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)0:3 V
52Gwiazda Bydgoszcz - Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski____-__-____:__:
53Włocłavia Włocławek - Polonia Bydgoszcz2016-09-2512:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)VO
54Lider Włocławek - Elana Toruń2016-09-2512:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 1:3
55UKS SMS Włocławek - Unia Janikowo2016-09-2410:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)10:0
56CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz2016-09-2412:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)0:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

57Spójnia Białe Błota - Chemik Bydgoszcz2016-10-0115:15GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)1:2
58Unia Janikowo - CWZS Bydgoszcz2016-10-0212:15KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)0:12
59Elana Toruń - UKS SMS Włocławek2016-10-0110:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)2:4
60Polonia Bydgoszcz - Lider Włocławek2016-10-0116:00KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)2:0
61Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek____-__-____:__:
62Budowlany KS Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz2016-10-0213:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)2:2
63Pomorzanin Toruń - Pogoń Mogilno2016-10-0113:30KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75)1:0
64Cuiavia Inowrocław - Olimpia Grudziądz 2016-10-0216:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:3 V


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-08/2016-10-11

65Olimpia Grudziądz  - Spójnia Białe Błota2016-10-0810:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)1:2
66Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław2016-10-1116:00Dąbrówka, Modrakowa 12:3
67Gwiazda Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń2016-10-0812:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)6:5
68Włocłavia Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz2016-10-0910:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)9:0
69Lider Włocławek - Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski____-__-____:__Włocławek, Kazimierza Górskiego :
70UKS SMS Włocławek - Polonia Bydgoszcz2016-10-0810:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)4:3
71CWZS Bydgoszcz - Elana Toruń2016-10-0911:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)2:0
72Chemik Bydgoszcz - Unia Janikowo2016-10-0916:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)3:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

73Spójnia Białe Błota - Unia Janikowo2016-10-1514:00GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)3:4
74Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz2016-10-1510:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)6:1
75Polonia Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz2016-10-1515:00KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)0:3
76Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - UKS SMS Włocławek____-__-____:__:
77Budowlany KS Bydgoszcz - Lider Włocławek2016-10-1613:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)4:0
78Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek2016-10-1513:30KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75)2:6
79Cuiavia Inowrocław - Gwiazda Bydgoszcz2016-10-1615:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:3 V
80Olimpia Grudziądz  - Pogoń Mogilno2016-10-1510:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)6:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

81Pogoń Mogilno - Spójnia Białe Błota2016-10-2311:00Dąbrówka, Modrakowa 10:5 V
82Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2016-10-2212:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)0:5
83Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław2016-10-2316:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)2:1
84Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń2016-10-2312:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 3:1
85UKS SMS Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz2016-10-2210:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)3:0 V
86CWZS Bydgoszcz - Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski____-__-____:__:
87Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz2016-10-2316:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)3:2
88Unia Janikowo - Elana Toruń2016-10-2312:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)3:0 V


Kolejka: 12 w dniach 2016-10-29/2016-11-16

89Spójnia Białe Błota - Elana Toruń2016-10-2912:30GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)1:3
90Polonia Bydgoszcz - Unia Janikowo2016-11-1616:00KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)1:2
91Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - Chemik Bydgoszcz____-__-____:__:
92Budowlany KS Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz2016-10-3013:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)0:3
93Pomorzanin Toruń - UKS SMS Włocławek2016-10-3010:00KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75)0:6
94Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek2016-10-3014:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)5:3
95Olimpia Grudziądz  - Włocłavia Włocławek2016-10-3014:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)0:2
96Pogoń Mogilno - Gwiazda Bydgoszcz2016-10-3011:00Dąbrówka, Modrakowa 10:3 V


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-05/2016-11-26

97Gwiazda Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota2016-11-0512:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)1:3
98Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno2016-11-0612:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)3:0
99Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz 2016-11-0612:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 0:5
100UKS SMS Włocławek - Cuiavia Inowrocław2016-11-2600:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)3:0 V
101CWZS Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń2016-11-0515:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)3:0 V
102Chemik Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz2016-11-0616:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)0:3 V
103Unia Janikowo - Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski____-__-____:__KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40):
104Elana Toruń - Polonia Bydgoszcz2016-11-0510:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)4:0


Kolejka: 14 w dniach 2016-11-12/2016-11-13

105Spójnia Białe Błota - Polonia Bydgoszcz2016-11-1211:00GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)1:2
106Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski - Elana Toruń____-__-____:__:
107Budowlany KS Bydgoszcz - Unia Janikowo2016-11-1313:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)0:3 V
108Pomorzanin Toruń - Chemik Bydgoszcz2016-11-1310:00KS Pomorzanin Toruń (Toruń, Chełmińska 75)0:4
109Cuiavia Inowrocław - CWZS Bydgoszcz2016-11-1313:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:5
110Olimpia Grudziądz  - UKS SMS Włocławek2016-11-1210:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)1:1
111Pogoń Mogilno - Lider Włocławek2016-11-1311:00Dąbrówka, Modrakowa 10:3 V
112Gwiazda Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek2016-11-1212:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)3:2


Kolejka: 15 w dniach 2016-11-19/2016-11-20

113Włocłavia Włocławek - Spójnia Białe Błota2016-11-2012:00WKS Włocłavia Włocławek (Włocławek, Leśna 53)0:1
114Lider Włocławek - Gwiazda Bydgoszcz2016-11-1912:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 1:5
115UKS SMS Włocławek - Pogoń Mogilno2016-11-1910:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)3:1
116CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2016-11-1914:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)5:2
117Chemik Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław2016-11-2016:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)3:1
118Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń2016-11-1910:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)1:3
119Elana Toruń - Budowlany KS Bydgoszcz2016-11-1910:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)1:0
120Polonia Bydgoszcz - Pauza: Jedynka AK Aleksandrów Kujawski____-__-____:__: