Terminarz rozgrywek ligi: B1 Junior Młodszy

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20/2016-09-14

1Unia Wąbrzeźno - Victoria Koronowo2016-08-2111:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)2:4
2Budowlany KS Bydgoszcz - Wda Świecie2016-08-2110:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)1:3
3Włókniarz Toruń - Elana Toruń2016-08-2418:00Toruń, Przy Skarpie 30:2
4Cuiavia Inowrocław - Unia Janikowo2016-08-2115:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)3:1
5Olimpia Grudziądz  - Chemik Bydgoszcz2016-09-1415:30Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)0:4
6Pogoń Mogilno - CWZS Bydgoszcz2016-08-2010:00KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)1:3
7Gwiazda Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek2016-08-2010:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)2:1
8Sparta Brodnica - Lider Włocławek2016-08-2011:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)7:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-27/2016-09-14

9Victoria Koronowo - Lider Włocławek2016-08-2710:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)3:0
10UKS SMS Włocławek - Sparta Brodnica2016-08-2710:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)1:3
11CWZS Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz2016-08-2712:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)0:0
12Chemik Bydgoszcz - Pogoń Mogilno2016-08-2811:006:0
13Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 2016-08-2812:15KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)0:2
14Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław2016-09-1419:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)0:1
15Wda Świecie - Włókniarz Toruń2016-08-2810:00KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)5:0
16Unia Wąbrzeźno - Budowlany KS Bydgoszcz2016-08-2811:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-30/2016-08-31

17Budowlany KS Bydgoszcz - Victoria Koronowo2016-08-3111:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)1:1
18Włókniarz Toruń - Unia Wąbrzeźno2016-08-3117:00Toruń, Przy Skarpie 31:3
19Cuiavia Inowrocław - Wda Świecie2016-08-3112:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:6
20Olimpia Grudziądz  - Elana Toruń2016-08-3118:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)1:2
21Pogoń Mogilno - Unia Janikowo2016-08-3015:00KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)0:1
22Gwiazda Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz2016-08-3111:000:0
23Sparta Brodnica - CWZS Bydgoszcz2016-08-3116:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)1:2
24Lider Włocławek - UKS SMS Włocławek2016-08-3116:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 1:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

25Victoria Koronowo - UKS SMS Włocławek2016-09-0310:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)4:0
26CWZS Bydgoszcz - Lider Włocławek2016-09-0313:00Bydgoszcz, Gdańska 1635:1
27Chemik Bydgoszcz - Sparta Brodnica2016-09-0414:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)7:1
28Unia Janikowo - Gwiazda Bydgoszcz2016-09-0315:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)0:4
29Elana Toruń - Pogoń Mogilno2016-09-0312:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)1:1
30Wda Świecie - Olimpia Grudziądz 2016-09-0417:00KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)4:1
31Unia Wąbrzeźno - Cuiavia Inowrocław2016-09-0411:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)3:0
32Budowlany KS Bydgoszcz - Włókniarz Toruń2016-09-0410:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)0:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-09/2016-09-11

33Włókniarz Toruń - Victoria Koronowo2016-09-1011:00Toruń, Przy Skarpie 31:0
34Cuiavia Inowrocław - Budowlany KS Bydgoszcz2016-09-1114:00Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)1:3
35Olimpia Grudziądz  - Unia Wąbrzeźno2016-09-0916:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)0:1
36Pogoń Mogilno - Wda Świecie2016-09-1013:00KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)1:5
37Gwiazda Bydgoszcz - Elana Toruń2016-09-1010:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)0:1
38Sparta Brodnica - Unia Janikowo2016-09-1110:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)8:1
39Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz2016-09-1110:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 0:2
40UKS SMS Włocławek - CWZS Bydgoszcz2016-09-1012:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)0:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

41Victoria Koronowo - CWZS Bydgoszcz2016-09-1816:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)2:3
42Chemik Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek2016-09-1814:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)5:0
43Unia Janikowo - Lider Włocławek2016-09-1810:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)0:5
44Elana Toruń - Sparta Brodnica2016-09-1712:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)2:2
45Wda Świecie - Gwiazda Bydgoszcz2016-09-1714:00KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)3:1
46Unia Wąbrzeźno - Pogoń Mogilno2016-09-1811:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)3:2
47Budowlany KS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2016-09-1810:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)2:2
48Włókniarz Toruń - Cuiavia Inowrocław2016-09-1714:00MKS Włókniarz Toruń (Toruń, Przy Skarpie 4)6:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-09-24/2016-10-12

49Cuiavia Inowrocław - Victoria Koronowo2016-09-2513:30Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)1:7
50Olimpia Grudziądz  - Włókniarz Toruń2016-09-2512:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)3:1
51Pogoń Mogilno - Budowlany KS Bydgoszcz2016-10-1216:00Dąbrówka, Modrakowa 12:3
52Gwiazda Bydgoszcz - Unia Wąbrzeźno2016-09-2410:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)3:1
53Sparta Brodnica - Wda Świecie2016-09-2410:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)4:4
54Lider Włocławek - Elana Toruń2016-09-2510:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 5:1
55UKS SMS Włocławek - Unia Janikowo2016-09-2412:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)1:2
56CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz2016-09-2410:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

57Victoria Koronowo - Chemik Bydgoszcz2016-10-0116:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)0:3
58Unia Janikowo - CWZS Bydgoszcz2016-10-0210:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)1:5
59Elana Toruń - UKS SMS Włocławek2016-10-0110:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)1:0
60Wda Świecie - Lider Włocławek2016-10-0216:00KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)4:0
61Unia Wąbrzeźno - Sparta Brodnica2016-10-0211:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)5:1
62Budowlany KS Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz2016-10-0210:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)1:2
63Włókniarz Toruń - Pogoń Mogilno2016-10-0111:00MKS Włókniarz Toruń (Toruń, Przy Skarpie 4)3:0
64Cuiavia Inowrocław - Olimpia Grudziądz 2016-10-0213:30Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

65Olimpia Grudziądz  - Victoria Koronowo2016-10-0812:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)1:3
66Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław2016-10-0810:00Dąbrówka, Modrakowa 12:1
67Gwiazda Bydgoszcz - Włókniarz Toruń2016-10-0810:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)1:2
68Sparta Brodnica - Budowlany KS Bydgoszcz2016-10-0814:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)3:0
69Lider Włocławek - Unia Wąbrzeźno2016-10-0912:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 2:0
70UKS SMS Włocławek - Wda Świecie2016-10-0812:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)0:1
71CWZS Bydgoszcz - Elana Toruń2016-10-0913:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)1:0
72Chemik Bydgoszcz - Unia Janikowo2016-10-0914:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)3:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-15/2016-11-02

73Victoria Koronowo - Unia Janikowo2016-10-1615:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)6:0
74Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz2016-11-0218:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)0:6
75Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz2016-10-1610:00KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)0:0
76Unia Wąbrzeźno - UKS SMS Włocławek2016-10-1611:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)5:2
77Budowlany KS Bydgoszcz - Lider Włocławek2016-10-1610:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)1:3
78Włókniarz Toruń - Sparta Brodnica2016-10-1511:00MKS Włókniarz Toruń (Toruń, Przy Skarpie 4)1:0
79Cuiavia Inowrocław - Gwiazda Bydgoszcz2016-10-1612:30Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:6
80Olimpia Grudziądz  - Pogoń Mogilno2016-10-1512:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)6:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

81Pogoń Mogilno - Victoria Koronowo2016-10-2210:00Dąbrówka, Modrakowa 12:3
82Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2016-10-2210:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)3:0
83Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław2016-10-2214:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)10:0
84Lider Włocławek - Włókniarz Toruń2016-10-2310:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 0:0
85UKS SMS Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz2016-10-2212:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)3:0
86CWZS Bydgoszcz - Unia Wąbrzeźno2016-10-2214:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)1:0
87Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie2016-10-2314:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)1:1
88Unia Janikowo - Elana Toruń2016-10-2314:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)0:3


Kolejka: 12 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

89Victoria Koronowo - Elana Toruń2016-10-2913:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)2:0
90Wda Świecie - Unia Janikowo2016-10-3014:00KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)10:0
91Unia Wąbrzeźno - Chemik Bydgoszcz2016-10-2914:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)1:0
92Budowlany KS Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz2016-10-3010:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)1:2
93Włókniarz Toruń - UKS SMS Włocławek2016-10-2912:00MKS Włókniarz Toruń (Toruń, Przy Skarpie 4)0:4
94Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek2016-10-3011:30Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:6
95Olimpia Grudziądz  - Sparta Brodnica2016-10-3016:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)2:3
96Pogoń Mogilno - Gwiazda Bydgoszcz2016-10-2911:00Dąbrówka, Modrakowa 10:1


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

97Gwiazda Bydgoszcz - Victoria Koronowo2016-11-0510:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)2:0
98Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno2016-11-0510:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)5:3
99Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz 2016-11-0610:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 2:1
100UKS SMS Włocławek - Cuiavia Inowrocław2016-11-0512:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)3:1
101CWZS Bydgoszcz - Włókniarz Toruń2016-11-0615:30CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)3:0
102Chemik Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz2016-11-0614:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)2:1
103Unia Janikowo - Unia Wąbrzeźno2016-11-0614:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)1:1
104Elana Toruń - Wda Świecie2016-11-0510:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)0:6


Kolejka: 14 w dniach 2016-11-12/2016-11-13

105Victoria Koronowo - Wda Świecie2016-11-1213:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)1:1
106Unia Wąbrzeźno - Elana Toruń2016-11-1214:00MKS Un ia Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3)2:1
107Budowlany KS Bydgoszcz - Unia Janikowo2016-11-1310:00BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)10:0
108Włókniarz Toruń - Chemik Bydgoszcz2016-11-1314:30MKS Włókniarz Toruń (Toruń, Przy Skarpie 4)0:0
109Cuiavia Inowrocław - CWZS Bydgoszcz2016-11-1310:30Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)0:7
110Olimpia Grudziądz  - UKS SMS Włocławek2016-11-1212:00Stadion Centralny im. Bronisława Malinowskiego (Grudziądz, marsz. Józefa Piłsudskiego 14)2:3
111Pogoń Mogilno - Lider Włocławek2016-11-1313:00Dąbrówka, Modrakowa 11:0
112Gwiazda Bydgoszcz - Sparta Brodnica2016-11-1210:00KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)1:1


Kolejka: 15 w dniach 2016-11-19/2016-11-20

113Sparta Brodnica - Victoria Koronowo2016-11-1910:00BKS Sparta Brodnica Sztuczna Płyta (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)4:2
114Lider Włocławek - Gwiazda Bydgoszcz2016-11-1910:00Włocławek, Kazimierza Górskiego 3:0 V
115UKS SMS Włocławek - Pogoń Mogilno2016-11-1912:00UKS SMS Włocławek (Włocławek, Chopina 8)3:0
116CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2016-11-1912:00CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)5:0
117Chemik Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław2016-11-2014:00BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)7:0
118Unia Janikowo - Włókniarz Toruń2016-11-2010:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)0:2
119Elana Toruń - Budowlany KS Bydgoszcz2016-11-1910:00TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47)2:3
120Wda Świecie - Unia Wąbrzeźno2016-11-2014:30KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)3:0