Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: D1 Młodzik Grupa 6

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-10/2016-09-20

1Noteć II Inowrocław - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie2016-09-1111:00MKP Noteć Inowrocław (Inowrocław, Daniela Rakowicza 93)1:3
2Fregata Polanowice - Kujawianka Strzelno2016-09-1011:00LZS Fregata Polanowice (Polanowice )1:3
3Nasz Dom Racice - Błękitni Inowrocław2016-09-1011:00LZS Kujawiak Sukowy (Sukowy 46)0:4
4Goplania Inowrocław - Piast Kołodziejewo2016-09-2017:00IKS Goplania Inowrocław (Inowrocław, Orłowska 48)2:2
5Unia Janikowo - Gopło Kruszwica2016-09-1217:30KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)1:6


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-07/2016-09-18

6Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Gopło Kruszwica2016-09-1517:30Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie (Jeziora Wielkie 104)1:2
7Piast Kołodziejewo - Unia Janikowo2016-09-1811:00LZS Piast Kołodziejewo (Kołodziejewo, Szkolna 7)1:5
8Błękitni Inowrocław - Goplania Inowrocław2016-09-1814:30Boisko w Gnojnie (Gnojno )3:0
9Kujawianka Strzelno - Nasz Dom Racice2016-09-1811:00MLKS Kujawianka Strzelno (Strzelno, Sportowa 12)3:0 V
10Noteć II Inowrocław - Fregata Polanowice2016-09-0717:30MKP Noteć Inowrocław (Inowrocław, Daniela Rakowicza 93)5:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-24/2016-11-12

11Fregata Polanowice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie2016-09-2411:00LZS Fregata Polanowice (Polanowice )0:6
12Nasz Dom Racice - Noteć II Inowrocław2016-11-1211:00LZS Kujawiak Sukowy (Sukowy 46)3:3
13Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno2016-09-2617:30IKS Goplania Inowrocław (Inowrocław, Orłowska 48)4:4
14Unia Janikowo - Błękitni Inowrocław2016-09-2509:45KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)2:2
15Gopło Kruszwica - Piast Kołodziejewo2016-09-2411:00KP Gopło Kruszwica (Kruszwica, Poznańska 17)16:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-30/2016-10-02

16Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Piast Kołodziejewo2016-10-0111:00Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie (Jeziora Wielkie 104)5:1
17Błękitni Inowrocław - Gopło Kruszwica2016-09-3017:30Boisko w Gnojnie (Gnojno )0:2
18Kujawianka Strzelno - Unia Janikowo2016-10-0111:00MLKS Kujawianka Strzelno (Strzelno, Sportowa 12)1:1
19Noteć II Inowrocław - Goplania Inowrocław2016-10-0211:00MKP Noteć Inowrocław (Inowrocław, Daniela Rakowicza 93)6:2
20Fregata Polanowice - Nasz Dom Racice2016-10-0111:00LZS Fregata Polanowice (Polanowice )0:4


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-08/2016-10-26

21Nasz Dom Racice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie2016-10-2616:30LZS Kujawiak Sukowy (Sukowy 46)1:4
22Goplania Inowrocław - Fregata Polanowice2016-10-1017:15IKS Goplania Inowrocław (Inowrocław, Orłowska 48)2:0
23Unia Janikowo - Noteć II Inowrocław2016-10-1116:30KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)0:2
24Gopło Kruszwica - Kujawianka Strzelno2016-10-0811:00KP Gopło Kruszwica (Kruszwica, Poznańska 17)4:1
25Piast Kołodziejewo - Błękitni Inowrocław2016-10-0911:00LZS Piast Kołodziejewo (Kołodziejewo, Szkolna 7)0:9


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-15/2016-10-20

26Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Błękitni Inowrocław2016-10-1515:00Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie (Jeziora Wielkie 104)1:2
27Kujawianka Strzelno - Piast Kołodziejewo2016-10-1511:00MLKS Kujawianka Strzelno (Strzelno, Sportowa 12)2:0
28Noteć II Inowrocław - Gopło Kruszwica2016-10-1612:00MKP Noteć Inowrocław (Inowrocław, Daniela Rakowicza 93)1:1
29Fregata Polanowice - Unia Janikowo2016-10-2016:30LZS Fregata Polanowice (Polanowice )1:5
30Nasz Dom Racice - Goplania Inowrocław2016-10-1611:00LZS Kujawiak Sukowy (Sukowy 46)3:0 V


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-22/2016-11-02

31Goplania Inowrocław - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie2016-10-2214:00Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4b1:5
32Unia Janikowo - Nasz Dom Racice2016-10-2211:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)3:2
33Gopło Kruszwica - Fregata Polanowice2016-10-2310:00KP Gopło Kruszwica (Kruszwica, Poznańska 17)3:0 V
34Piast Kołodziejewo - Noteć II Inowrocław2016-10-2310:00LZS Piast Kołodziejewo (Kołodziejewo, Szkolna 7)1:5
35Błękitni Inowrocław - Kujawianka Strzelno2016-11-0215:30Strzelno, Sportowa 121:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-26/2016-10-30

36Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Kujawianka Strzelno2016-10-2913:30Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie (Jeziora Wielkie 104)3:4
37Noteć II Inowrocław - Błękitni Inowrocław2016-10-3011:00MKP Noteć Inowrocław (Inowrocław, Daniela Rakowicza 93)3:3
38Fregata Polanowice - Piast Kołodziejewo2016-10-2910:00LZS Fregata Polanowice (Polanowice )7:1
39Nasz Dom Racice - Gopło Kruszwica2016-10-2911:00LZS Kujawiak Sukowy (Sukowy 46)0:6
40Goplania Inowrocław - Unia Janikowo2016-10-2616:00IKS Goplania Inowrocław (Inowrocław, Orłowska 48)1:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-26/2016-11-06

41Unia Janikowo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie2016-11-0612:00KS Unia Janikowo (Janikowo, Główna 40)2:3
42Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław2016-11-0614:00KP Gopło Kruszwica (Kruszwica, Poznańska 17)4:0
43Piast Kołodziejewo - Nasz Dom Racice2016-11-0511:00LZS Piast Kołodziejewo (Kołodziejewo, Szkolna 7)5:1
44Błękitni Inowrocław - Fregata Polanowice2016-10-2616:15Polanowice 7:1
45Kujawianka Strzelno - Noteć II Inowrocław2016-11-0610:00MLKS Kujawianka Strzelno (Strzelno, Sportowa 12)4:1