Trzech zawodników reprezentujących kluby z Kujaw i Pomorza zostało powołanych na turnusy Zimowej Akademii Młodych Orłów 2023.
Wśród wyróżnionych zawodników urodzonych w roku 2009 znalazł się Szymon Danielewski z Zawiszy Bydgoszcz, który weźmie udział w zgrupowaniu w Wałbrzychu w dniach 29.01-04.02.2023 r. Z kolei w gronie powołanych z rocznika 2010 znaleźli się Mikołaj Szymański z Fundacji Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Toruń oraz Jan Lazarek z Olimpii Wtelno. Turnus odbędzie się w dniach 5.02-11.02.2023 r. również w Wałbrzychu.
Wszystkim powołanym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!
bilety egzaminy Eugeniusz Nowak finał futsal harmonogram IV liga kadra kadra wojewódzka kadry wojewódzkie komunikat kondolencje konferencja konsultacja kurs losowanie Michał Żurowski Mobilna Akademia Młodych Orłów partner Polska powołania powołanie program Puchar Polski Puchar Tymbark Puchar Tymbarku PZPN reprezentacja reprezentacja Polski rozmowa szkolenia szkolenie sędzia sędziowie terminy trener trenerzy turniej UEFA B wideo Wyróżnione wywiad zapisy zgrupowanie zgłoszenia