Victoria Niemcz Osielsko zdobyła Puchar Polski Kobiet na szczeblu K-PZPN!

Piłkarki Victorii Niemcz Osielsko zwyciężyły w finale Pucharu Polski Kobiet K-PZPN z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz 3:2 (2:1). Bramki dla Victorii zdobywały Viktoriya Khuda (9), Natalia Zyś (21) i Anna Lewandowska (70-k), a dla Chemika trafiały Edyta Sobczyk (5) i Anna Fordon (87).
 
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na wyższym szczeblu pucharowym!