Przed nami II turniej kadr wojewódzkich U-15 dziewcząt. Mecze odbędą się w Białych Błotach i Łochowie

W nadchodzący weekend na stadionach w Białych Błotach i Łochowie odbędzie się II Turniej Kadr Wojewódzkich Dziewcząt U-15 im. Ireny Półtorak. Rywalami kadry K-PZPN prowadzonej przez trenera Macieja Stefańskiego będą: Podlaski ZPN, Warmińsko-Mazurski ZPN i Pomorski ZPN.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

POWOŁANIA