W miniony weekend w Unisławiu odbył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w Futsalu.
W unisławskiej hali widowiskowo-sportowej rywalizowało 16 zespołów z całej Polski, wśród których najlepszy okazał się Rekord Bielsko-Biała, pokonując w finale Dreman Exlabesa Opole 7:2. My jednak szczególnie dumni jesteśmy z zawodników Unisław Team Onde, którzy wywalczyli brązowe medale. W meczu o 3. miejsce unisławianie pokonali SPR Ślesin 6:2. Serdecznie gratulujemy!
Turniejowe zmagania z trybun obserwował Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Eugeniusz Nowak, który wziął również udział w ceremonii dekoracji.
Czołówka turnieju:
1. Rekord Bielsko-Biała
2. Dreman Exlabesa Opole
3. Unisław Team ONDE
4. SPR Ślesin
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Łukasz Góral (Rekord Bielsko-Biała)
Najlepszy bramkarz: Maksymilian Stolarczyk (Unisław Team ONDE)
MVP turnieju: Łukasz Góral (Rekord Bielsko-Biała)
bilety egzaminy finał futsal harmonogram IV liga kadra kadra wojewódzka kadry wojewódzkie komunikat kondolencje konferencja konsultacja kurs losowanie Mobilna Akademia Młodych Orłów partner Polska powołania powołanie program Puchar Polski Puchar Tymbark Puchar Tymbarku PZPN R-GOL reprezentacja reprezentacja Polski rozmowa szkolenia szkolenie sędzia sędziowie terminy trener trenerzy turniej UEFA B VEO wideo Wyróżnione wywiad zapisy zgrupowanie zgłoszenia