Zapisz się na darmowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Nożnej, chcąc pomóc Klubom prawidłowo wypełnić licencyjny obowiązek medycznego zabezpieczenia każdego meczu, organizuje dla przedstawicieli Klubów IV ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz Klubów biorących udział jedynie w rozgrywkach młodzieżowych (zrzeszonych w K-PZPN), kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kurs odbędzie się 1 marca 2025 r. Zajęcia odbywać się będą w Bydgoszczy, jednak w przypadku większej ilości zgłoszeń klubów z podokręgów Toruń lub Włocławek kurs odbędzie się w jednym z tych miast.

Zajęcia odbywać się będą w zespołach 15–to osobowych, oprócz wykładów zawierać będą ćwiczenia praktyczne. Szkolenie trwa 8 godzin dydaktycznych. Po szkoleniu uczestnicy uzyskają zaświadczenie uprawniające do świadczenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 20 lutego 2025 r. (tylko z Klubów) wyłącznie na załączonym poniżej druku, na adres mailowy Związku kujawpomorski@zpn.pl.

W temacie maila prosimy wpisać „pomoc przedmedyczna”. Koszt kursu w całości ponosi K-PZPN. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Limit uczestników z jednego klubu  – 2 osoby.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY