Zawodniczki KS Nowy Świt Górzno zdobyły w niedzielę Mistrzostwo Polski w Futsalu Kobiet!
W ostatnim meczu sezonu podopieczne trenera Grzegorza Bały pokonały na wyjeździe Rekord Bielsko-Biała 4:1. Piłkarki z Górzna rozgrywki zakończyły z dorobkiem 61 punktów. W 22 meczach zdobyły 171 bramek, tracąc 33.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wielka duma!
fot. Paweł Mruczek
bilety egzaminy finał futsal harmonogram IV liga kadra kadra wojewódzka kadry wojewódzkie Kolegium Sędziów komunikat kondolencje konferencja konsultacja kurs losowanie Mobilna Akademia Młodych Orłów partner podokręg Włocławek Polska powołania powołanie program Puchar Polski Puchar Tymbark Puchar Tymbarku PZPN reprezentacja reprezentacja Polski rozmowa szkolenia szkolenie sędzia sędziowie terminy trener trenerzy turniej UEFA B wideo Wyróżnione wywiad zapisy zgrupowanie zgłoszenia