Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych po posiedzeniu w dniu 21 lipca 2025 r.

Komisja ds. Licencji Klubowych K-PZPN w składzie: Janusz Pietrzyk – przewodniczący, Tomasz Rumiński – sekretarz, Dariusz Politowski – członek, Maciej Maciejewski – członek, na swoim kolejnym posiedzeniu  przyznała następujące licencje:

Klasa Okręgowa

Drwęca Golub Dobrzyń

A klasa

Błękitni Podwiesk

MGKS Lubraniec

B klasa

Tytan Mrocza

Lech Dobre

Czarni Lniano