W zapowiedzi Ogólnopolskiego Finału Mistrzostw Polski Szóstek zapewnialiśmy o trzymaniu kciuków za naszego reprezentanta w turnieju – Wisłę Fordon. Jak się okazało robiliśmy to skutecznie, bo Wisła wróciła z Jarocina ze srebrnymi medalami! W wielkim finale wiślacy musieli uznać wyższość Lecha Poznań, ulegając mu 0:3. Całej ekipie srebrnych medalistów serdecznie gratulujemy!
fot. Wisła Fordon
bilety egzaminy finał futsal harmonogram IV liga kadra kadra wojewódzka kadry wojewódzkie Kolegium Sędziów komunikat kondolencje konferencja konsultacja kurs losowanie Mobilna Akademia Młodych Orłów partner podokręg Włocławek Polska powołania powołanie program Puchar Polski Puchar Tymbark Puchar Tymbarku PZPN reprezentacja reprezentacja Polski rozmowa szkolenia szkolenie sędzia sędziowie terminy trener trenerzy turniej UEFA B wideo Wyróżnione wywiad zapisy zgrupowanie zgłoszenia