Kolejny sukces na arenie ogólnopolskiej odnieśli zawodnicy Unisław Team Onde. Tym razem podopieczni trenera Jerzego Siemienieckiego wywalczyli brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15. Wielkie gratulacje!
W turnieju finałowym rozegranym w miniony weekend ekipa z Unisławia rozegrała 6 meczów, w których odniosła 5 wygranych i zanotowała 1 porażkę. Zmagania w pomorskim Bojanie Unisław Team Onde zakończył z bilansem bramkowym 43:13.
Skład brązowych medalistów MMP U-15:
Damian Kempa
Tadeusz Zawitowski
Bartosz Poraj
Michał Melkowski
Marceli Wilma
Błażej Wilma
Jakub Kobus
Daniel Wiśniewski
Franciszek Wandowicz
Mikołaj Modrzejewski
Denis Jaśniewski
Trener: Jerzy Siemieniecki
bilety egzaminy finał futsal harmonogram IV liga kadra kadra wojewódzka kadry wojewódzkie Kolegium Sędziów komunikat kondolencje konferencja konsultacja kurs losowanie Mobilna Akademia Młodych Orłów partner podokręg Włocławek Polska powołania powołanie program Puchar Polski Puchar Tymbark Puchar Tymbarku PZPN reprezentacja reprezentacja Polski rozmowa szkolenia szkolenie sędzia sędziowie terminy trener trenerzy turniej UEFA B wideo Wyróżnione wywiad zapisy zgrupowanie zgłoszenia