Zawodniczki KKP Bydgoszcz powołane na turniej w Hiszpanii

Selekcjonerka reprezentacji Polski kobiet U-17 Paulina Kawalec ogłosiła nazwiska zawodniczek powołanych na towarzyski turniej MIMA Cup, który odbędzie się w dniach 8-15 lutego 2026 w hiszpańskiej miejscowości San Pedro del Pinatar. Miło nam poinformować, że wśród powołanych znalazły się dwie zawodniczki Kobiecego Klubu Piłkarskiego Bydgoszcz: Maja Wiśniewska i Zuzanna Zakrzewska. Gratulacje!