Selekcjonerka reprezentacji Polski kobiet U-17 Paulina Kawalec ogłosiła nazwiska zawodniczek powołanych na towarzyski turniej MIMA Cup, który odbędzie się w dniach 8-15 lutego 2026 w hiszpańskiej miejscowości San Pedro del Pinatar. Miło nam poinformować, że wśród powołanych znalazły się dwie zawodniczki Kobiecego Klubu Piłkarskiego Bydgoszcz: Maja Wiśniewska i Zuzanna Zakrzewska. Gratulacje!
baraże bilety egzaminy finał futsal harmonogram IV liga kadra kadra wojewódzka kadry wojewódzkie komunikat kondolencje konferencja konsultacja kurs losowanie Mobilna Akademia Młodych Orłów partner Polska powołania powołanie program Puchar Polski Puchar Tymbark Puchar Tymbarku PZPN reprezentacja reprezentacja Polski rozmowa szkolenia szkolenie sędzia sędziowie terminy trener trenerzy turniej UEFA B VEO wideo Wyróżnione wywiad zapisy zgrupowanie zgłoszenia