Znamy nazwiska zawodników powołanych do kadry K-PZPN 42+!

Nasi oldboje zaczynają marsz w stronę Mistrzostw Polski! W dniach 15-16.05.2026 kadra K-PZPN 42+ mężczyzn rozegra Turniej Makroregionalny Oldbojów w Szczecinku. Zagramy z Pomorskim ZPN, Wielkopolskim ZPN i Zachodniopomorskim ZPN. Stawką będzie awans do Mistrzostw Polski Oldbojów, które organizować będzie K-PZPN w dniach 25-28.06.2026.

Selekcjoner Wiesław Borończyk powołał do składu 20 zawodników z naszego regionu, których doskonale znacie z występów na kujawsko-pomorskich boiskach:

  • KAŹMIERCZAK DAMIAN
  • WANECKI ADAM
  • SZEREMET MICHAŁ
  • PRUSS ARKADIUSZ
  • BOLDT PRZEMYSŁAW
  • LEGUTKO PRZEMYSŁAW
  • GABRUŚ MARIUSZ
  • TRZASKOWSKI GRZEGORZ
  • DZIENIESIEWICZ TOMASZ
  • REISE ADAM
  • MAŃKA JAROSŁAW
  • MARCISZ PIOTR
  • MRÓZ RADOSŁAW
  • ROGÓŻ TOMASZ
  • ABBOTT BILLY
  • MAZIARZ SZYMON
  • NADOLSKI MICHAŁ (II Trener)
  • PORBES DARIUSZ
  • STASIAK ŁUKASZ
  • DĄBROWSKI JAROSŁAW

Kierownikiem zespołu będzie Maciej Walkowiak.

Panowie, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!