Przedstawiamy wykaz klubów uczestniczących w programie rozliczania delegacji sędziowskich przez K-PZPN w sezonie rozgrywkowym 2018/2019.
Lista zaktualizowana dnia 29.08.2018 r.
1 |
AF BRZOZA |
2 |
AMP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE |
3 |
AP MŁODE TALENTY TORUŃ |
4 |
AZS WŁOCŁAWEK |
5 |
BACH BRĄCHNOWO |
6 |
BŁĘKITNI INOWROCŁAW |
7 |
BOSIR BARCIN |
8 |
BRZÓZKI BRZOZOWO |
9 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
10 |
Chemik Bydgoszcz |
11 |
Cis Cekcyn |
12 |
Cukrownik Tuczno |
13 |
CWZS BYDGOSZCZ |
14 |
Cyklon Kończewice |
15 |
Czarni Lniano |
16 |
Czarni Nakło |
17 |
Czarni Wierzchosławice |
18 |
Dąb Potulice |
19 |
Drwęca Golub-Dobrzyń |
20 |
Fala Świekatowo |
21 |
Feniks Mrocza |
22 |
Flisak Złotoria |
23 |
FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ |
24 |
FOOTBALL ACADEMY TORUŃ |
25 |
Fregata Polanowice |
26 |
GKS Błękitni Podwiesk |
27 |
GKS Fabianki |
28 |
GKS POGROM ZBÓJNO |
29 |
GLKS Dobrcz |
30 |
GLZS Sadki |
31 |
GOL Brodnica |
32 |
GOL CHEŁMŻA |
33 |
GOLDEN GOAL BYDGOSZCZ |
34 |
Goplania Inowrocław |
35 |
Gopło Kruszwica |
36 |
Grom Więcbork |
37 |
Grot Kowalki |
38 |
GRYF CEKCYN |
39 |
GRYF PIASECZNO/KS SKARPA |
40 |
Gryf Sicienko |
41 |
Gwiazda Bukowiec |
42 |
GWIAZDA BYDGOSZCZ |
43 |
Gwiazda Starogród |
44 |
GWIAZDA TORUŃ |
45 |
IKKP NOTEĆ INOWROCŁAW |
46 |
ISKRA CIECHOCIN |
47 |
Iskra Sikorowo |
48 |
JACADEMY BYDGOSZCZ |
49 |
Jedynka Aleksandrów Kujawski |
50 |
JSS Toruń |
51 |
Kamionka Kamień Krajeński |
52 |
Kania Toruń |
53 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
54 |
Kobiecy KP Bydgoszcz |
55 |
KOBIECY KP CHEŁMŻA |
56 |
Krajna Sępólno Krajeńskie |
57 |
KS Brzoza |
58 |
KS Łochowo |
59 |
Kujawiak Kowal |
60 |
Kujawiak Kruszyn |
61 |
Kujawiak Sukowy |
62 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
63 |
KUJAWSKIE POGRANICZE JEZIORA WIELKIE |
64 |
Kujawy Kozy |
65 |
Kujawy Markowice |
66 |
Lech Dobre |
67 |
Lech Rypin |
68 |
Legia Chełmża |
69 |
LEGIA OSIEK |
70 |
LEGIA STRZELCE |
71 |
Lider Włocławek |
72 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
73 |
LKS KĘSOWO |
74 |
LZS Grochowiska Księże |
75 |
LZS Kościelec |
76 |
LZS Steklin |
77 |
LZS Świedziebnia |
78 |
LZS WAŁDOWO |
79 |
Łokietek Brześć Kujawski |
80 |
Łokietek Wierzchucin Królewski |
81 |
MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW |
82 |
AMATOR BYDGOSZCZ |
83 |
MGKS Lubraniec |
84 |
Mień Lipno |
85 |
MIKRUS SZADŁOWICE |
86 |
MKS ŁOCHOWO |
87 |
Mustang Ostaszewo |
88 |
MUSTANG WIELGIE |
89 |
Myśliwiec Gostycyn |
90 |
NASZ DOM RACICE |
91 |
Noteć Łabiszyn |
92 |
OLIMP JEŻEWO |
93 |
OLIMP STRZELNO |
94 |
Olimpia Dąbrowa |
95 |
Olimpia Grudziądz SA |
96 |
OLIMPIA WTELNO |
97 |
Opatrunki Toruń |
98 |
Orion Popowo |
99 |
Orkan Zławieś Wielka |
100 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
101 |
Orłowianka Orłowo |
102 |
ORZEŁ GŁOGOWO |
103 |
Orzeł Kcynia |
104 |
ORZEŁ PRZYŁĘKI |
105 |
Pałuczanka Żnin |
106 |
PELIKAN SZUBIN |
107 |
Piaski Bydgoszcz |
108 |
Piast Bądkowo |
109 |
Piast Kołodziejewo |
110 |
Piast Łasin |
111 |
Piast Złotniki Kujawskie |
112 |
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ |
113 |
Polonia Bydgoszcz |
114 |
Pomorzanin Serock |
115 |
Pomorzanin Toruń |
116 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
117 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
118 |
Rawys Raciąż |
119 |
Saturn Ostrowite |
120 |
SKOMPENSIS SKĘPE |
121 |
Skra Paterek |
122 |
Skrwa Skrwilno |
123 |
SOKÓŁ NOWY DWÓR |
124 |
Sokół Radomin |
125 |
Sparta Janowiec Wielkopolski |
126 |
Sparta Łubianka |
127 |
Sparta Przysiersk |
128 |
Spójnia Białe Błota |
129 |
Start Pruszcz |
130 |
Start Stawki |
131 |
Start Toruń |
132 |
Start Warlubie |
133 |
STRUGA DRZYCIM |
134 |
Szubinianka Szubin |
135 |
TARANT WÓJCIN |
136 |
Tarpan Mrocza |
137 |
Tartak Klamry |
138 |
TAXUS KOMIEROWO |
139 |
Tęcza Topólka |
140 |
TKP Elana SA Toruń |
141 |
Tłuchowia Tłuchowo |
142 |
TORUŃSKA AKADEMIA FUTSALU TORUŃ |
143 |
TRÓJKA GÓRSK |
144 |
Tucholski KP Tuchola |
145 |
TYGRYSY SULNOWO |
146 |
UKS Fala Świekatowo |
147 |
UKS LIPNO |
148 |
UKS Skrwa Skrwilno |
149 |
UKS Szkółka Piłkarska Chełmno |
150 |
UŁANI DRAGACZ |
151 |
Unia Choceń |
152 |
Unia Gniewkowo |
153 |
Unislavia Unisław |
154 |
Victoria Czernikowo |
155 |
Victoria Kołaczkowo |
156 |
Victoria Koronowo |
157 |
VICTORIA NIEMCZ |
158 |
Victoria Smólnik |
159 |
Victoria Śliwice |
160 |
Węgrowianka Węgrowo |
161 |
Wicher Wielgie |
162 |
WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON |
163 |
Wisła Dobrzyń n/Wisłą |
164 |
WISŁA FORDON |
165 |
Wisła Gruczno |
166 |
WISŁA GRUDZIĄDZ |
167 |
Wisła Nowe |
168 |
WISŁA STRZELCE GÓRNE |
169 |
WISŁA TORUŃ |
170 |
Wiślanin Bobrowniki |
171 |
Włocłavia Włocławek |
172 |
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK |
173 |
Włókniarz Toruń |
174 |
WOJOWNIK WABCZ |
175 |
WOLEJ TUCHOLA |
176 |
Wzgórze Raciążek |
177 |
Zagłębie Piechcin |
178 |
Zamek Bierzgłowski |
179 |
ZAWISZA BYDGOSZCZ |
180 |
Zieloni Zalesie |
181 |
Znicz Rojewo |
182 |
Zorza Ślesin |
183 |
Zryw Książki |
184 |
Zryw Wielki Lubień |
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej
85-674 Bydgoszcz,
ul Gdańska 163
tel. 52 34113 33, 52 341 31 43
e-mail: kujawpomorski@zpn.pl, bydgoszcz@kpzpn.pl
Konto bankowe: Bank Millenium
69 1160 2202 0000 0001 4188 4663
Podokręg Toruń
87-100 Toruń,
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1/3
tel. 56 622 47 82
e-mail: torun@kpzpn.pl
Podokręg Włocławek
87-800 Włocławek,
ul. Królewiecka 27
tel. 54 232 79 12
e-mail: wloclawek@kpzpn.pl
Copyright © 2018 - Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej
Polityka Prywatności
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję