Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Nasza pasja i motywacja - piłka!

Wyszukaj:

Trwają zapisy na organizowane przez K-PZPN kursy trenerskie UEFA A, UEFA B i UEFA C

Kursy trenerskie cieszą się sporym zainteresowaniem. Wpływa na to kilka kwestii. Poprawiliśmy informowanie o kursach za pomocą social mediów, za pośrednictwem których docieramy do zainteresowanych. Trenerzy Edukatorzy dbają o przyjazne środowisko, które pozwala na dobry rozwój kursantów.

 

Na zakończenie kursów trenerskich uczestnicy wypełniają anonimowe ankiety, gdzie oceniają każdego Trenera Edukatora i mają możliwość napisania komentarza do spraw organizacyjnych. Feedback traktujemy poważnie i w miarę możliwości wprowadzamy ewaluacje na kolejnych kursach trenerskich organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.

 

Wydział Szkolenia K-PZPN informuje, że prowadzi rekrutację na kurs trenera UEFA A, UEFA B i UEFA C. Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez platformę PZPN24. 

 

Niezależnie od rodzaju kursu, kandydaci na trenerów muszą posiadać średnie wykształcenie i być osobami niekaranymi. Niezbędne jest również ukończenie kursu pierwszej pomocy.

 

Do wniosku dołączone powinny być:


- skan świadectwa ukończenia szkoły średniej;
- skan dyplomu ukończenia kursu trenerskiego - gdy jest to wymagane do zapisanie się na dany kurs:
- skan zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego - ważne 6 miesięcy od daty wystawienia;
- skan oświadczenia o braku lub wszczęciu/trwaniu postępowania dyscyplinarnego za przewinienie korupcji w sporcie oraz o karach dyscyplinarnych, w tym w szczególności za przewinienia dyscyplinarne określone w art. 79 Regulaminu Dyscyplinarnego (do pobrania w trakcie aplikacji na kurs);
- skan zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań medycznych do podjęcia zajęć praktycznych na kursie trenerskim;
- skan zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy.

 

Wszystkie niezbędne dokumenty muszą być załączone na dzień aplikacji.

 

Zapisy na wszystkie kursy organizowane przez Kujawsko-Pomorski ZPN przyjmowane są poprzez platformę PZPN24 -> Trener – po założeniu konta oraz dodaniu funkcji trener (numeru licencji nie trzeba wpisywać) –  w zakładce: „wydarzenia / kursy, licencje i konferencje / organizacje – wybrać K-PZPN / rodzaj – kursy trenerskie”  musi aplikować na odpowiedni kurs.

 

Koszt kursu:

  • UEFA C: 1000 zł
  • UEFA B: 2500 zł
  • UEFA A: 4000 zł

 

Szczegółowe zasady aplikowania na kurs znajdują się w Uchwale  Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie Organizacji Kursów Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej, która dostępna jest TUTAJ.

 

Dodatkowych informacji udziela Koordynator Kształceni i Licencjonowania Trenerów K-PZPN Michał Żurowski - tel.: 516 034 194 lub 513 485 446, e-mail: michal.zurowski@pzpn.pl.Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

 

85-674 Bydgoszcz,

ul Gdańska 163

tel. 52 34113 33, 52 341 31 43

 

e-mail: kujawpomorski@zpn.pl, bydgoszcz@kpzpn.pl

 

Konto bankowe: Bank Millenium

69 1160 2202 0000 0001 4188 4663

 

Podokręg Toruń

 

87-100 Toruń,

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1/3

 

tel. 56 622 47 82

 

e-mail: torun@kpzpn.pl

 

Podokręg Włocławek

 

87-800 Włocławek,

ul. Królewiecka 27

 

tel. 54 232 79 12

 

e-mail: wloclawek@kpzpn.pl

 

Copyright © 2018 - Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Realizacja: GREGSOFT Group

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję