KS Górzno Nowy Świt z Pucharem Polski!

Kolejny sukces futsalistek KS Górzno Nowy Świt! Podopieczne trenera Grzegorza Bały w drugim meczu finałowym Pucharu Polski pokonały we własnej hali KS Uniwersytet Jagielloński Kraków 10:2. Pierwszy mecz również na swoją korzyść rozstrzygnęła ekipa z Górzna (8:2) i tym Czytaj więcej

Czytaj Więcej

Złote Górzno!

Zrobiły to! Zawodniczki KS Górzno Nowy Świt obroniły tytuł Mistrzyń Polski w Futsalu Kobiet! Podopieczne trenera Grzegorza Bały po złote medale sięgnęły na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, pokonując wczoraj we własnej hali KS AZS UJD Częstochowa 10:0. Serdeczne Czytaj więcej

Czytaj Więcej

Piłkarki UKS Tęcza SISU Bydgoszcz brązowymi medalistkami MMP U15 w futsalu

W miniony weekend w Głogówku na Opolszczyźnie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U15 w futsalu. W świetnych nastrojach z turnieju wróciły piłkarki UKS Tęcza SISU Bydgoszcz, które wywalczyły brązowe medale. Najlepszą strzelczynią zmagań została piłkarka Tęczy – Wiktoria Walukiewicz. Czytaj więcej

Czytaj Więcej

Zgłoś drużynę do futsalowego Pucharu Polski na szczeblu K-PZPN

Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej K-PZPN informuje, że przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu K-PZPN kobiet i mężczyzn.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są poprzez ankietę zgłoszeniową dostępną TUTAJ. Ankietę w formie skanu w formacie Czytaj więcej

Czytaj Więcej

Futsaliści Unisław Team Onde brązowymi medalistami Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15!

Kolejny sukces na arenie ogólnopolskiej odnieśli zawodnicy Unisław Team Onde. Tym razem podopieczni trenera Jerzego Siemienieckiego wywalczyli brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15. Wielkie gratulacje!

W turnieju finałowym rozegranym w miniony weekend ekipa z Unisławia rozegrała 6 meczów, w Czytaj więcej

Czytaj Więcej

„Tęczówki” ponownie najlepsze w Polsce!

Piłkarki UKS Tęcza SISU Bydgoszcz dokonały wczoraj czegoś wyjątkowego! Po raz trzeci z rzędu zdobyły tytuł Młodzieżowych Mistrzyń Polski w Futsalu Kobiet do lat 17! 

Z tego miejsca pragniemy pogratulować wszystkim zawodniczkom oraz całemu sztabowi szkoleniowemu tego Czytaj więcej

Czytaj Więcej

W Unisławiu odbyły się warsztaty szkoleniowe dedykowane futsalowi

18 października 2025 roku w Unisławiu odbyły się Warsztaty dla Trenerów Futsalu organizowane przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Warsztaty dla trenerów pracujących w futsalu zostały przeprowadzone przez Łukasza Żebrowskiego, który posiada licencję UEFA Futsal B, wieloletniego trenera reprezentacji Polski Czytaj więcej

Czytaj Więcej

15 października mija termin zgłoszeń do rozgrywek futsalowych

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej K-PZPN przypomina, że 15 października 2025 r. mija termin zgłoszeń do rozgrywek futsalowych prowadzonych przez K-PZPN. Zgłoszenia odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie K-PZPN.

 W nadchodzącym sezonie będą prowadzone następujące Czytaj więcej

Czytaj Więcej

Weź udział w warsztatach dla trenerów futsalu!

Zachęcamy do udziału w warsztatach dla trenerów, które dedykowane będą futsalowi. Na warsztaty można już zapisywać się poprzez platformę PZPN24.

Termin: 18.10.2025 (sobota)Miejsce: Unisław

Prowadzący:

  • Łukasz Żebrowski – Trener UEFA Futsal B/UEFA B, Trener reprezentacji U19 – Czytaj więcej
Czytaj Więcej

Zgłoś zespół do futsalowego Pucharu Polski na szczeblu K-PZPN

Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej K-PZPN informuje, że przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu K-PZPN kobiet i mężczyzn na sezon 2025/2026. Zgłoszenia drużyny dokonać należy drogą mailową na adres: futsal@kpzpn.pl. Przy zgłoszeniu prosimy o Czytaj więcej

Czytaj Więcej

Za nami finały futsalowych MMP U-19 w Świeciu

W miniony weekend w Świeciu odbyły się finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w Futsalu.

W ceremonii wręczania nagród wzięli udział: Prezes K-PZPN Eugeniusz Nowak, Wiceprezes Michał Dołożenko i Członek Prezydium Michał Żurowski.

Mistrzem Polski został Constract Lubawa, któremu serdecznie Czytaj więcej

Czytaj Więcej

Unisław Team Onde brązowym medalistą MMP U-15!

W miniony weekend w Unisławiu odbył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w Futsalu.

W unisławskiej hali widowiskowo-sportowej rywalizowało 16 zespołów z całej Polski, wśród których najlepszy okazał się Rekord Bielsko-Biała, pokonując w finale Dreman Exlabesa Opole 7:2. Czytaj więcej

Czytaj Więcej