Mistrzostwa Polski

    Agata Stępień: Pasja do futbolu nie ma wieku

    Wróćmy jeszcze na moment do ubiegłotygodniowych Mistrzostw Polski 35+, które odbyły się w Nowej Rudzie. Przypomnijmy, że kadra K-PZPN wywalczyła na Dolnym Śląsku brązowe krążki. Działo się tak wiele, że warto to podsumować, a nikt nie zrobi tego lepiej Czytaj więcej

    Czytaj Więcej

    Reprezentantki K-PZPN brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski 35+!

    Reprezentacja Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej 35+ powtórzyła osiągnięcie z 2023 roku i wraca do domów z brązowymi medalami Mistrzostw Polski! Jesteśmy z Was dumni, wielkie gratulacje!

    Pierwszego dnia Mistrzostw reprezentacja K-PZPN w pięciu spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa, 1 remis Czytaj więcej

    Czytaj Więcej

    Reprezentacja K-PZPN jedzie na Mistrzostwa Polski Kobiet 35+

    W dniach 8-10 maja 2026 r. w Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku odbędą się V Mistrzostwa Polski Kobiet 35+. Po raz czwarty w turnieju weźmie udział reprezentacja Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Znamy już listę powołanych.

    W Mistrzostwach Polski reprezentacja Czytaj więcej

    Czytaj Więcej

    Piłkarki UKS Tęcza SISU Bydgoszcz brązowymi medalistkami MMP U15 w futsalu

    W miniony weekend w Głogówku na Opolszczyźnie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U15 w futsalu. W świetnych nastrojach z turnieju wróciły piłkarki UKS Tęcza SISU Bydgoszcz, które wywalczyły brązowe medale. Najlepszą strzelczynią zmagań została piłkarka Tęczy – Wiktoria Walukiewicz. Czytaj więcej

    Czytaj Więcej