Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Nasza pasja i motywacja - piłka!

Wyszukaj:

Terminarz spotkań

Udostępnij:
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: IV Liga
Kolejka 1
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:2
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 10.08.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
3:0
Mecz odbył się
Lech Rypin
12:00 10.08.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
0:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
16:00 10.08.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
0:2
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
16:00 10.08.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2
2:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 10.08.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
3:4
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
17:00 10.08.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
0:2
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
17:00 10.08.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
2:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
11:00 11.08.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
0:4
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
17:00 11.09.2019
Kolejka 2
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
0:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
18:00 14.08.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
0:2
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
19:00 14.08.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
0:1
Mecz odbył się
Lech Rypin
11:00 15.08.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
6:1
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
12:00 15.08.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
1:3
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 15.08.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
3:4
Mecz odbył się
Lider Włocławek
13:00 15.08.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
2:1
Mecz odbył się
Legia Chełmża
16:00 15.08.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
1:1
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
16:00 15.08.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
1:3
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
17:00 15.08.2019
Kolejka 3
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
1:3
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 18.08.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
0:0
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 18.08.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
0:1
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
15:00 18.08.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
0:0
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
16:00 18.08.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
1:0
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
16:00 18.08.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
1:4
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
16:00 18.08.2019
Pomorzanin Toruń
Bydgoszcz, Sielska 12
2:0
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
17:00 18.08.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
6:0
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
18:00 18.08.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
5:0
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
18:00 28.08.2019
Kolejka 4
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
2:4
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
11:00 24.08.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
4:4
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
12:00 24.08.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
5:2
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
16:00 24.08.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
2:0
Mecz odbył się
Lider Włocławek
16:00 24.08.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
0:2
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 24.08.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
0:2
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
16:00 24.08.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
5:0
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
16:00 24.08.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
2:0
Mecz odbył się
Legia Chełmża
17:00 24.08.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
1:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
17:00 24.08.2019
Kolejka 5
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
1:3
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
18:00 29.08.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
3:3
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 31.08.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
1:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 31.08.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
0:4
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 31.08.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
2:0
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
13:00 31.08.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
2:2
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
17:00 31.08.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
17:00 31.08.2019
Piast Złotniki Kujawskie
ul. Sielska 12, Bydgoszcz
0:5
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
12:00 01.09.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
2:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
16:00 01.09.2019
Kolejka 6
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
1:2
Mecz odbył się
Lider Włocławek
17:00 04.09.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
4:1
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
11:00 07.09.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
1:4
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
11:00 07.09.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
2:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 07.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
1:0
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
15:00 07.09.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
6:2
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
16:00 07.09.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
4:0
Mecz odbył się
Legia Chełmża
16:00 07.09.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
0:2
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
16:00 08.09.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
2:2
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 08.09.2019
Kolejka 7
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
4:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
17:00 04.09.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
2:0
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
11:00 14.09.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
4:0
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
11:00 14.09.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
3:1
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
15:00 14.09.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
0:2
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
16:00 14.09.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
2:3
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
16:00 14.09.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
1:2
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
16:00 14.09.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
2:1
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
16:00 14.09.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
3:0
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
12:00 15.09.2019
Kolejka 8
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:0
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
18:30 18.09.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
1:3
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
12:30 21.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
0:2
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
15:00 21.09.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
2:4
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
15:00 21.09.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
4:0
Mecz odbył się
Legia Chełmża
16:00 21.09.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
1:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 21.09.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
2:2
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 21.09.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
1:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
16:00 21.09.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
1:0
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
11:00 22.09.2019
Kolejka 9
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
1:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
18:00 27.09.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
1:2
Mecz odbył się
Lider Włocławek
11:00 28.09.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
2:2
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:00 28.09.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
1:2
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
13:00 28.09.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
6:1
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
15:00 28.09.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
4:5
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
16:00 28.09.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Bydgoszcz, Sielska 12
3:0
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
16:00 28.09.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
1:2
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
16:00 28.09.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
4:2
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
15:00 29.09.2019
Kolejka 10
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
2:1
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
12:00 05.10.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
0:2
Mecz odbył się
Lech Rypin
14:00 05.10.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
0:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
14:00 05.10.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
4:0
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 05.10.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
0:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
15:00 05.10.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
0:0
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
15:00 05.10.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
0:0
Mecz odbył się
Legia Chełmża
15:00 05.10.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
2:0
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
15:00 05.10.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
0:2
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
15:30 05.10.2019
Kolejka 11
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
5:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 12.10.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
3:4
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
12:00 12.10.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
1:5
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 12.10.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
2:1
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
15:00 12.10.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
0:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
15:00 12.10.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
0:1
Mecz odbył się
Lider Włocławek
15:00 12.10.2019
Notecianka Pakość
ul. św. Jana 13, Pakość
3:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
15:00 12.10.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
1:2
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
15:00 12.10.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
3:2
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 13.10.2019
Kolejka 12
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
2:1
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
11:00 19.10.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
2:3
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12:00 19.10.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
4:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
14:00 19.10.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
0:3
Mecz odbył się
Legia Chełmża
14:00 19.10.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
3:1
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
15:00 19.10.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
0:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
15:00 19.10.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
0:7
Mecz odbył się
Lech Rypin
15:00 19.10.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
0:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
11:00 20.10.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
2:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
12:00 20.10.2019
Kolejka 13
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 26.10.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
12:00 26.10.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
KS Sportis Łochowo
14:00 26.10.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
14:00 26.10.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
14:00 26.10.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
14:00 26.10.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
14:00 26.10.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
15:00 26.10.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
15:00 26.10.2019
Kolejka 14
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
19:00 30.10.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 02.11.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
12:00 02.11.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 02.11.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Legia Chełmża
13:00 02.11.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
13:30 02.11.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
14:00 02.11.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
14:00 02.11.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
11:00 03.11.2019
Kolejka 15
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
12:00 09.11.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
13:00 09.11.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
13:00 09.11.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 09.11.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
13:00 09.11.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
KS Sportis Łochowo
14:00 09.11.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
14:00 09.11.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
14:00 09.11.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
09.11.2019
Kolejka 16
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
11:00 16.11.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 16.11.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
12:00 16.11.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 16.11.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
13:00 16.11.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
13:00 16.11.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 16.11.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
13:00 16.11.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
13:00 16.11.2019
Kolejka 17
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
KS Sportis Łochowo
11:00 23.11.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
12:00 23.11.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 23.11.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
13:00 23.11.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
Legia Chełmża
13:00 23.11.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 23.11.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
13:00 23.11.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
14:00 23.11.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
23.11.2019

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

 

85-674 Bydgoszcz,

ul Gdańska 163

tel. 52 34113 33, 52 341 31 43

fax 52 341 72 08

 

e-mail: kujawpomorski@zpn.pl, bydgoszcz@kpzpn.pl

 

Konto bankowe: Bank Millenium

69 1160 2202 0000 0001 4188 4663

 

Podokręg Toruń

 

87-100 Toruń,

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1/3

 

tel. 56 622 47 82, fax 56 622 70 33

 

e-mail: torun@kpzpn.pl

 

Podokręg Włocławek

 

87-800 Włocławek,

ul. Królewiecka 27

 

tel./fax 54 232 79 12

 

e-mail: wloclawek@kpzpn.pl

 

Copyright © 2018 - Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Realizacja: GREGSOFT Group

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję