Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Nasza pasja i motywacja - piłka!

Wyszukaj:

Terminarz spotkań

Udostępnij:
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2023/2024 Wybrana liga: IV Liga
Kolejka 1
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego ( Chełmno )
2:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
18:30 04.08.2023
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski ( Brześć Kujawski, Traugutta 29 )
5:2
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
11:00 05.08.2023
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
1:3
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
11:00 05.08.2023
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
0:5
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
11:00 05.08.2023
Start Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
1:1
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
11:00 05.08.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski ( Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8 )
4:1
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
13:00 05.08.2023
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
1:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
17:00 05.08.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
0:3
Mecz odbył się
Wda Świecie
17:00 05.08.2023
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
LKS Pomorzanin Serock (Serock, Wyzwolenia )
3:2
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
18:00 29.08.2023
Kolejka 2
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
2:2
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
11:00 12.08.2023
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
2:0
Mecz odbył się
Lech Rypin
12:00 12.08.2023
Wda Świecie
KS Wda Świecie ( Świecie, Sienkiewicza 18 )
5:0
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 12.08.2023
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
LKS Pomorzanin Serock ( Serock, Wyzwolenia )
4:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 12.08.2023
Tłuchowia Tłuchowo
Stadion Miejski w Lipnie ul Sportowa 13 (Lipno, Sportowa 13)
5:0
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
13:00 12.08.2023
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
4:0
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
15:00 12.08.2023
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
3:5
Mecz odbył się
Start Pruszcz
16:00 12.08.2023
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
1:2
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
16:00 12.08.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:4
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
16:00 12.08.2023
Kolejka 3
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski ( Brześć Kujawski, Traugutta 29 )
0:0
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
11:00 15.08.2023
Polonia Bydgoszcz
Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ( Bydgoszcz, Sportowa 2 )
1:3
Mecz odbył się
Wda Świecie
11:00 15.08.2023
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
2:1
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
11:00 15.08.2023
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
1:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 15.08.2023
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
0:0
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
12:00 15.08.2023
Noteć Łabiszyn
MLKS Noteć Łabiszyn (Łabiszyn, Sportowa )
2:4
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
12:00 15.08.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski ( Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8 )
1:2
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
13:00 15.08.2023
Start Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
1:0
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
17:00 15.08.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
0:0
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
17:00 15.08.2023
Kolejka 4
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
7:0
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 19.08.2023
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
4:1
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
12:00 19.08.2023
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
LKS Pomorzanin Serock (Serock, Wyzwolenia )
1:1
Mecz odbył się
Start Pruszcz
13:00 19.08.2023
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
2:1
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
15:00 19.08.2023
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
3:0
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
16:00 19.08.2023
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
3:1
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
16:00 19.08.2023
Lech Rypin
RKS LECH (Rypin, Sportowa 41)
2:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
16:00 19.08.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:5
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
17:00 19.08.2023
Tłuchowia Tłuchowo
Stadion Miejski w Lipnie ul Sportowa 13 ( Lipno, Sportowa 13 )
1:1
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
17:00 20.08.2023
Kolejka 5
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski (Brześć Kujawski, Traugutta 29)
1:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
18:00 25.08.2023
Start Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
6:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
18:00 25.08.2023
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
0:2
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
12:00 26.08.2023
Noteć Łabiszyn
MLKS Noteć Łabiszyn (Łabiszyn, Sportowa )
0:4
Mecz odbył się
Wda Świecie
14:00 26.08.2023
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
3:1
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
16:00 26.08.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski ( Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8 )
1:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 26.08.2023
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
3:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
16:00 26.08.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
0:0
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
17:00 26.08.2023
Polonia Bydgoszcz
Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Bydgoszcz, Sportowa 2)
2:2
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
15:00 27.08.2023
Kolejka 6
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Sportowa 2, Świekatowo
3:0
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
11:00 02.09.2023
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
0:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
11:00 02.09.2023
Tłuchowia Tłuchowo
MOSiR Sierpc ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
1:0
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
11:00 02.09.2023
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
4:0
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 02.09.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:11
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 02.09.2023
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
1:2
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
15:00 02.09.2023
Wda Świecie
KS Wda Świecie ( Świecie, Sienkiewicza 18 )
4:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
15:00 02.09.2023
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
1:1
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
16:00 02.09.2023
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
0:3
Mecz odbył się
Start Pruszcz
16:00 02.09.2023
Kolejka 7
Start Pruszcz
SLKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)
6:0
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
17:00 08.09.2023
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
0:5
Mecz odbył się
Lech Rypin
17:30 08.09.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski ( Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8 )
2:2
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
12:00 09.09.2023
Noteć Łabiszyn
MLKS Noteć Łabiszyn (Łabiszyn, Sportowa )
2:4
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
13:30 09.09.2023
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
3:2
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
15:00 09.09.2023
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
1:2
Mecz odbył się
Wda Świecie
16:00 09.09.2023
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski ( Brześć Kujawski, Traugutta 29 )
1:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
17:00 09.09.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
3:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
17:00 09.09.2023
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
0:1
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
15:30 10.09.2023
Kolejka 8
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
2:3
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
11:00 16.09.2023
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
0:1
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
12:00 16.09.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
0:5
Mecz odbył się
Wda Świecie
12:00 16.09.2023
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
3:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
15:00 16.09.2023
Start Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
3:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
15:00 16.09.2023
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa 13 , 87-600 Lipno
4:2
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
16:00 16.09.2023
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
1:2
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
17:30 16.09.2023
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
5:0
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
12:00 17.09.2023
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
3:0
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
12:00 17.09.2023
Kolejka 9
Wda Świecie
KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)
2:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
17:15 21.09.2023
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
9:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
11:00 23.09.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
2:1
Mecz odbył się
Start Pruszcz
11:00 23.09.2023
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
3:1
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
12:00 23.09.2023
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski ( Brześć Kujawski, Traugutta 29 )
1:1
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
15:00 23.09.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
2:1
Mecz odbył się
Lech Rypin
15:00 23.09.2023
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5, Brodnica
2:2
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
15:00 23.09.2023
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
1:2
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
16:00 23.09.2023
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
1:2
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
13:00 24.09.2023
Kolejka 10
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
1:3
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
11:00 30.09.2023
Start Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
2:1
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
11:00 30.09.2023
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
0:2
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
12:00 30.09.2023
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
1:0
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
12:00 30.09.2023
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
1:1
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 30.09.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
4:0
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12:00 30.09.2023
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
1:0
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
14:00 30.09.2023
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
1:2
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
16:00 30.09.2023
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
0:2
Mecz odbył się
Wda Świecie
14:00 01.10.2023
Kolejka 11
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportowa 1 , 87-865 Izbica Kujawska
1:4
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
14:00 07.10.2023
Noteć Łabiszyn
MLKS Noteć Łabiszyn (Łabiszyn, Sportowa )
4:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
14:00 07.10.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
3:3
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
14:00 07.10.2023
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
0:1
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
14:30 07.10.2023
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski ( Brześć Kujawski, Traugutta 29 )
2:4
Mecz odbył się
Lech Rypin
15:00 07.10.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
2:0
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
15:00 07.10.2023
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
0:4
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
15:30 07.10.2023
Wda Świecie
KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)
0:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 08.10.2023
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
2:1
Mecz odbył się
Start Pruszcz
15:30 08.10.2023
Kolejka 12
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
0:3
Walkower
Sparta Brodnica
11:00 14.10.2023
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
1:3
Mecz odbył się
Wda Świecie
12:00 14.10.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
0:6
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
12:00 14.10.2023
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
2:1
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
13:00 14.10.2023
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
2:2
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
14:00 14.10.2023
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
3:0
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
14:00 14.10.2023
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
1:3
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 14.10.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
1:2
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
15:00 14.10.2023
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
2:3
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12:00 15.10.2023
Kolejka 13
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski ( Brześć Kujawski, Traugutta 29 )
3:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
11:00 21.10.2023
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
0:1
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
11:00 21.10.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
12:30 21.10.2023
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
0:4
Mecz odbył się
Start Pruszcz
13:00 21.10.2023
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
2:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
13:00 21.10.2023
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportowa 1 , 87-865 Izbica Kujawska
0:3
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
14:00 21.10.2023
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
3:2
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
15:00 21.10.2023
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
9:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
15:30 21.10.2023
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
1:2
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 22.10.2023
Kolejka 14
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
5:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 28.10.2023
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
1:4
Mecz odbył się
Wda Świecie
11:00 28.10.2023
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
1:0
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
12:00 28.10.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
1:5
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 28.10.2023
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
5:3
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
12:00 28.10.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
4:0
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
12:30 28.10.2023
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
5:1
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 28.10.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
1:2
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
14:00 28.10.2023
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
0:2
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
12:00 29.10.2023
Kolejka 15
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski ( Brześć Kujawski, Traugutta 29 )
1:3
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
11:00 04.11.2023
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
5:0
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
11:00 04.11.2023
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
1:1
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
13:00 04.11.2023
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
4:2
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 04.11.2023
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
0:3
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
13:00 04.11.2023
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
7:2
Mecz odbył się
Start Pruszcz
13:00 04.11.2023
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
3:0
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
13:00 04.11.2023
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
5:0
Mecz odbył się
Lech Rypin
13:00 04.11.2023
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
0:1
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
13:00 05.11.2023
Kolejka 16
Pomorzanin Toruń
KS POMORZANIN TORUŃ ( Toruń, Szosa Chełmińska 75 )
0:0
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
11:00 11.11.2023
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
0:3
Walkower
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:00 11.11.2023
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
1:3
Mecz odbył się
Wda Świecie
12:00 11.11.2023
Unia Wąbrzeźno
MKS Un ia Wąbrzeźno ( Wąbrzeźno, Tysiąclecia 3 )
1:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
12:00 11.11.2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
1:1
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
12:30 11.11.2023
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
3:6
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
13:00 11.11.2023
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
3:0
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
13:00 11.11.2023
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
1:3
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 11.11.2023
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
4:4
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
14:00 12.11.2023
Kolejka 17
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
1:1
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
12:00 18.11.2023
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportowa 1 , 87-865 Izbica Kujawska
4:2
Mecz odbył się
Start Pruszcz
12:00 18.11.2023
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
2:0
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 18.11.2023
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
6:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 18.11.2023
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
1:4
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
13:00 18.11.2023
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
1:3
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
13:00 18.11.2023
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
5:0
Mecz odbył się
Lech Rypin
13:00 18.11.2023
Łokietek Brześć Kujawski
Chopina 8, Włocławek
6:2
Mecz odbył się
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
13:00 19.11.2023
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
1:3
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
15:30 27.03.2024
Kolejka 18
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
3:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
12:00 09.03.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
2:1
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
12:00 09.03.2024
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
3:1
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
12:00 09.03.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
1:0
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
13:00 09.03.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Świętokrzyska 26 , 09-200 Sierpc
6:0
Mecz odbył się
Start Pruszcz
14:00 09.03.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
2:0
Mecz odbył się
Lech Rypin
15:00 09.03.2024
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
1:1
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
15:00 09.03.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
6:0
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
15:30 09.03.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
09.03.2024
Kolejka 19
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
1:4
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
11:00 16.03.2024
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
0:1
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:00 16.03.2024
Polonia Bydgoszcz
Słowiańska 7 , 85-163 Bydgoszcz
5:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
12:15 16.03.2024
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
1:3
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
13:00 16.03.2024
Noteć Łabiszyn
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
13:00 16.03.2024
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
2:6
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
14:00 16.03.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
0:1
Mecz odbył się
Wda Świecie
14:00 16.03.2024
Start Pruszcz
Sienkiewicza 18 , 86-120 Świecie
3:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
14:00 16.03.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
2:0
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
15:00 16.03.2024
Kolejka 20
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
0:1
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
11:00 23.03.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
2:0
Mecz odbył się
Start Pruszcz
12:00 23.03.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
3:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 23.03.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportowa 1 , 87-865 Izbica Kujawska
3:3
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
13:00 23.03.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
1:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
14:00 23.03.2024
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
3:1
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
14:00 23.03.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
5:3
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
15:30 23.03.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Świętokrzyska 26 , 09-200 Sierpc
7:1
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
17:00 23.03.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Pomorzanin Toruń
23.03.2024
Kolejka 21
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
2:4
Mecz odbył się
Wda Świecie
11:00 30.03.2024
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
1:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
11:00 30.03.2024
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
1:7
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:00 30.03.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
1:5
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
12:00 30.03.2024
Polonia Bydgoszcz
Słowiańska 7 , 85-163 Bydgoszcz
3:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12:30 30.03.2024
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
3:0
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
13:00 30.03.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
2:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 30.03.2024
Sparta Brodnica
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
15:00 30.03.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
0:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 30.03.2024
Kolejka 22
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
0:3
Mecz odbył się
Start Pruszcz
11:00 06.04.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
2:0
Mecz odbył się
Unia Wąbrzeźno
12:00 06.04.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
0:2
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 06.04.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportowa 1 , 87-865 Izbica Kujawska
2:0
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
14:00 06.04.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
3:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
14:00 06.04.2024
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
1:1
Mecz odbył się
Noteć Łabiszyn
14:00 06.04.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
2:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
17:00 06.04.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Lech Rypin
06.04.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
7:1
Mecz odbył się
Polonia Bydgoszcz
15:00 07.04.2024
Kolejka 23
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
2:4
Mecz odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
11:00 13.04.2024
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
1:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
13:00 13.04.2024
Chełminianka Chełmno
Chełmno , 86-200 Chełmno
2:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
14:00 13.04.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
0:0
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
15:00 13.04.2024
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
0:1
Mecz odbył się
Wda Świecie
15:00 13.04.2024
Pogoń Mogilno
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
16:00 13.04.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
3:1
Mecz odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
17:00 13.04.2024
Polonia Bydgoszcz
Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Bydgoszcz, Sportowa 2)
1:1
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
17:30 13.04.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
5:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12:00 14.04.2024
Kolejka 24
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Wąbrzeźno
11:00 20.04.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Polonia Bydgoszcz
12:00 20.04.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
12:00 20.04.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportowa 1 , 87-865 Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
14:00 20.04.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
14:00 20.04.2024
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
16:00 20.04.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
-:-
Mecz nie odbył się
Noteć Łabiszyn
16:00 20.04.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Start Pruszcz
20.04.2024
Wda Świecie
Sienkiewicza 18 , 86-100 Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 21.04.2024
Kolejka 25
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
11:00 27.04.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 27.04.2024
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno)
-:-
Mecz nie odbył się
Start Pruszcz
14:00 27.04.2024
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
-:-
Mecz nie odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
15:00 27.04.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
gen. Władysława Sikorskiego 8 , 87-700 Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
17:00 27.04.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
17:00 27.04.2024
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
17:00 27.04.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
17:00 27.04.2024
Wda Świecie
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
27.04.2024
Kolejka 26
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
-:-
Mecz nie odbył się
Polonia Bydgoszcz
11:00 01.05.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Noteć Łabiszyn
12:00 01.05.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
12:00 01.05.2024
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Wąbrzeźno
13:00 01.05.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
14:00 01.05.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportowa 1 , 87-865 Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
15:00 01.05.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
15:00 01.05.2024
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
17:00 01.05.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Chełminianka Chełmno
01.05.2024
Kolejka 27
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 04.05.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
17:00 04.05.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
04.05.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
-:-
Mecz nie odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
04.05.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Start Pruszcz
04.05.2024
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
04.05.2024
Wda Świecie
Jana Pawła II 8 , 86-100 Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
04.05.2024
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
11:00 05.05.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 05.05.2024
Kolejka 28
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
-:-
Mecz nie odbył się
Noteć Łabiszyn
11:00 11.05.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 11.05.2024
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Polonia Bydgoszcz
13:00 11.05.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
14:00 11.05.2024
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
16:00 11.05.2024
Chełminianka Chełmno
3 Maja , Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
11.05.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
11.05.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Unia Wąbrzeźno
11.05.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11.05.2024
Kolejka 29
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Start Pruszcz
16:00 18.05.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
-:-
Mecz nie odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
17:00 18.05.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
18.05.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
18.05.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Wąbrzeźno
18.05.2024
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
18.05.2024
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
18.05.2024
Tłuchowia Tłuchowo
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
18.05.2024
Wda Świecie
Jana Pawła II 8 , 86-100 Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
18.05.2024
Kolejka 30
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
11:00 25.05.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12:00 25.05.2024
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Noteć Łabiszyn
13:00 25.05.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
14:00 25.05.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
-:-
Mecz nie odbył się
Polonia Bydgoszcz
17:00 25.05.2024
Chełminianka Chełmno
3 Maja , Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
25.05.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
-:-
Mecz nie odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
25.05.2024
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
25.05.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Orlęta Aleksandrów Kujawski
25.05.2024
Kolejka 31
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Wąbrzeźno
11:00 30.05.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
17:00 30.05.2024
Cuiavia Inowrocław
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
30.05.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
30.05.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
30.05.2024
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
30.05.2024
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
-:-
Mecz nie odbył się
Start Pruszcz
30.05.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
30.05.2024
Wda Świecie
Jana Pawła II 8 , 86-100 Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
30.05.2024
Kolejka 32
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 02.06.2024
Start Pruszcz
Sportowa 8 , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
11:00 02.06.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
Glinki 79 , 85-861 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 02.06.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
14:00 02.06.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
-:-
Mecz nie odbył się
Noteć Łabiszyn
17:00 02.06.2024
Chełminianka Chełmno
3 Maja , Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
02.06.2024
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
02.06.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Polonia Bydgoszcz
02.06.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
02.06.2024
Kolejka 33
Łokietek Brześć Kujawski
Traugutta 29 , 87-880 Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Polonia Bydgoszcz
11:00 08.06.2024
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Walkower
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
12:00 08.06.2024
Pogoń Mogilno
Adama Mickiewicza 42 , 88-300 Mogilno
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
17:00 08.06.2024
Cuiavia Inowrocław
Macieja Wierzbińskiego 2 , 88-100 Inowrocław
-:-
Mecz nie odbył się
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
08.06.2024
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
08.06.2024
Noteć Łabiszyn
Sportowa , 89-210 Łabiszyn
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
08.06.2024
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Wąbrzeźno
08.06.2024
Tłuchowia Tłuchowo
Sportowa , 87-605 Tłuchowo
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
08.06.2024
Wda Świecie
Jana Pawła II 8 , 86-100 Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Start Pruszcz
08.06.2024
Kolejka 34
Pomorzanin Toruń
Szosa Chełmińska 75 , 87-100 TORUŃ
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
11:00 15.06.2024
Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wyzwolenia , 86-120 Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
14:00 15.06.2024
Unia Wąbrzeźno
Tysiąclecia 3 , 87-200 Wąbrzeźno
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
17:00 15.06.2024
Chełminianka Chełmno
3 Maja , Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
15.06.2024
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
-:-
Mecz nie odbył się
Tłuchowia Tłuchowo
15.06.2024
Lider Włocławek - drużyna wycofana, walkower
0:3
Walkower
Łokietek Brześć Kujawski
15.06.2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
15.06.2024
Polonia Bydgoszcz
Sportowa 2 , 85-091 Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Noteć Łabiszyn
15.06.2024
Start Pruszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
15.06.2024

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

 

85-674 Bydgoszcz,

ul Gdańska 163

tel. 52 34113 33, 52 341 31 43

 

e-mail: kujawpomorski@zpn.pl, bydgoszcz@kpzpn.pl

 

Konto bankowe: Bank Millenium

69 1160 2202 0000 0001 4188 4663

 

Podokręg Toruń

 

87-100 Toruń,

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1/3

 

tel. 56 622 47 82

 

e-mail: torun@kpzpn.pl

 

Podokręg Włocławek

 

87-800 Włocławek,

ul. Królewiecka 27

 

tel. 54 232 79 12

 

e-mail: wloclawek@kpzpn.pl

 

Copyright © 2018 - Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Realizacja: GREGSOFT Group

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję