Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Nasza pasja i motywacja - piłka!

Wyszukaj:

Terminarz spotkań

Udostępnij:
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2021/2022 Wybrana liga: IV Liga
Kolejka 1
Wda Świecie
KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)
4:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
18:00 06.08.2021
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
5:1
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
11:00 07.08.2021
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK (Bydgoszcz, Glinki 79)
2:1
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
12:00 07.08.2021
Lech Rypin
RKS LECH (Rypin, Sportowa 41)
0:1
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
14:00 07.08.2021
Sportis SFC Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO ( Łochowo, Dębowa 17 D )
2:0
Mecz odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
16:00 07.08.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo ( Gniewkowo, Parkowa 2B )
4:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
16:00 07.08.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
3:1
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
17:00 07.08.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
0:1
Mecz odbył się
Unia Solec Kujawski
16:00 08.08.2021
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:45 22.09.2021
Kolejka 2
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
0:2
Mecz odbył się
Wda Świecie
18:00 13.08.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz ( Bydgoszcz, Sielska 12 )
1:2
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:00 14.08.2021
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
0:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
12:00 14.08.2021
Unia Solec Kujawski
Stadion główny OSiR ( Solec Kujawski, Sportowa 1 )
4:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
13:00 14.08.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
3:0
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
16:00 14.08.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
0:0
Mecz odbył się
Sportis SFC Łochowo
17:00 14.08.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
1:1
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
17:00 14.08.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
0:0
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 15.08.2021
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
1:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
15:00 15.08.2021
Kolejka 3
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo (Gniewkowo, Parkowa 2B)
0:2
Mecz odbył się
Unia Solec Kujawski
17:45 20.08.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
4:1
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
11:00 21.08.2021
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
5:0
Mecz odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
12:00 21.08.2021
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego ( Chełmno )
0:1
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
13:00 21.08.2021
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
0:0
Mecz odbył się
Lider Włocławek
14:00 21.08.2021
Sportis SFC Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO ( Łochowo, Dębowa 17 D )
6:0
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
14:00 21.08.2021
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
5:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
16:00 21.08.2021
Wda Świecie
KS Wda Świecie ( Świecie, Sienkiewicza 18 )
2:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 21.08.2021
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek ( Włocławek, Leśna 53a )
0:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
16:00 21.08.2021
Kolejka 4
Sportis SFC Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
1:2
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
17:30 27.08.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:1
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
20:00 27.08.2021
Unia Solec Kujawski
Stadion główny OSiR ( Solec Kujawski, Sportowa 1 )
3:2
Mecz odbył się
Wda Świecie
12:00 28.08.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz ( Bydgoszcz, Sielska 12 )
1:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
13:00 28.08.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)
4:5
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 28.08.2021
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
0:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
15:00 28.08.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
0:2
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 28.08.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
2:3
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
16:00 28.08.2021
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
0:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
16:00 28.08.2021
Kolejka 5
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
0:2
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
14:00 04.09.2021
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
2:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
15:00 04.09.2021
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego ( Chełmno )
0:3
Mecz odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
16:00 04.09.2021
Lech Rypin
Sportowa 41 , 87-500 Rypin
2:4
Mecz odbył się
Unia Solec Kujawski
16:00 04.09.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo ( Gniewkowo, Parkowa 2B )
3:2
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
16:00 04.09.2021
Wda Świecie
KS Wda Świecie ( Świecie, Sienkiewicza 18 )
8:0
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
16:00 04.09.2021
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek ( Włocławek, Leśna 53a )
4:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
17:00 04.09.2021
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
2:3
Mecz odbył się
Sportis SFC Łochowo
18:00 04.09.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
5:0
Mecz odbył się
Lider Włocławek
15:00 05.09.2021
Kolejka 6
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
1:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
17:30 10.09.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
3:3
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
18:00 10.09.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
4:1
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
11:00 11.09.2021
Unia Solec Kujawski
Stadion główny OSiR ( Solec Kujawski, Sportowa 1 )
0:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
11:30 11.09.2021
Sportis SFC Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO ( Łochowo, Dębowa 17 D )
2:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 11.09.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz ( Bydgoszcz, Sielska 12 )
0:6
Mecz odbył się
Wda Świecie
14:00 11.09.2021
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
3:1
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
14:00 11.09.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
4:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 11.09.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
1:2
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
16:30 11.09.2021
Kolejka 7
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 18.09.2021
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 18.09.2021
Wda Świecie
KS Wda Świecie ( Świecie, Sienkiewicza 18 )
-:-
Mecz nie odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
12:00 18.09.2021
Sparta Brodnica
Królowej Jadwigi 5 , 87-300 Brodnica
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Solec Kujawski
15:00 18.09.2021
Chełminianka Chełmno
Orlik-KS"Chełminianka" ( Chełmno, 3 Maja )
-:-
Mecz nie odbył się
Sportis SFC Łochowo
16:00 18.09.2021
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
16:00 18.09.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo ( Gniewkowo, Parkowa 2B )
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
12:00 19.09.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
14:00 19.09.2021
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
14:00 19.09.2021
Kolejka 8
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
11:00 25.09.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
11:00 25.09.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz ( Bydgoszcz, Sielska 12 )
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
12:00 25.09.2021
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 25.09.2021
Unia Solec Kujawski
Stadion główny OSiR (Solec Kujawski, Sportowa 1)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 25.09.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
16:00 25.09.2021
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 25.09.2021
Sportis SFC Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO ( Łochowo, Dębowa 17 D )
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
16:00 25.09.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
17:00 25.09.2021
Kolejka 9
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
14:00 02.10.2021
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego ( Chełmno )
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
15:00 02.10.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Solec Kujawski
15:00 02.10.2021
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
15:00 02.10.2021
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
15:00 02.10.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo ( Gniewkowo, Parkowa 2B )
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
15:00 02.10.2021
Wda Świecie
KS Wda Świecie ( Świecie, Sienkiewicza 18 )
-:-
Mecz nie odbył się
Sportis SFC Łochowo
15:00 02.10.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
15:30 02.10.2021
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
02.10.2021
Kolejka 10
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
18:30 08.10.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
11:00 09.10.2021
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
12:00 09.10.2021
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska ( Izbica Kujawska, Sportowa 1 )
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
14:00 09.10.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
15:00 09.10.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
15:00 09.10.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
09.10.2021
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Solec Kujawski
09.10.2021
Sportis SFC Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
09.10.2021
Kolejka 11
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
-:-
Mecz nie odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
13:00 16.10.2021
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
14:00 16.10.2021
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego ( Chełmno )
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
15:00 16.10.2021
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
15:00 16.10.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo ( Gniewkowo, Parkowa 2B )
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
15:00 16.10.2021
Unia Solec Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
16.10.2021
Wda Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
16.10.2021
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Sportis SFC Łochowo
16.10.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
11:00 17.10.2021
Kolejka 12
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
12:00 23.10.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
14:00 23.10.2021
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego ( Chełmno )
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
14:30 23.10.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
15:00 23.10.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
17:00 23.10.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Solec Kujawski
23.10.2021
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
23.10.2021
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
23.10.2021
Sportis SFC Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
23.10.2021
Kolejka 13
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
-:-
Mecz nie odbył się
Sportis SFC Łochowo
13:00 30.10.2021
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
13:00 30.10.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
14:00 30.10.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
14:00 30.10.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo ( Gniewkowo, Parkowa 2B )
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
14:00 30.10.2021
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
15:00 30.10.2021
Unia Solec Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
30.10.2021
Wda Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
30.10.2021
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
30.10.2021
Kolejka 14
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK ( Bydgoszcz, Glinki 79 )
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
12:00 06.11.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
13:00 06.11.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo ( Gniewkowo, Parkowa 2B )
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
13:30 06.11.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek ( Włocławek, Chopina 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Solec Kujawski
17:00 06.11.2021
Chełminianka Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
06.11.2021
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
06.11.2021
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
06.11.2021
Sportis SFC Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
06.11.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno ( Mogilno, Adama Mickiewicza 42 )
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
13:00 07.11.2021
Kolejka 15
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
11:00 11.11.2021
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 11.11.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
13:00 11.11.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
13:00 11.11.2021
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
14:00 11.11.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
11.11.2021
Unia Solec Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Sportis SFC Łochowo
11.11.2021
Wda Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
11.11.2021
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
11.11.2021
Kolejka 16
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS CHEMIK (Bydgoszcz, Glinki 79)
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 14.11.2021
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
12:00 14.11.2021
Unia Gniewkowo
MLKS Unia Gniewkowo (Gniewkowo, Parkowa 2B)
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
13:00 14.11.2021
Chełminianka Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
14.11.2021
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Solec Kujawski
14.11.2021
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
14.11.2021
Orlęta Aleksandrów Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Start Eco-Pol Pruszcz
14.11.2021
Sportis SFC Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
14.11.2021
Wda Świecie
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
14.11.2021
Kolejka 17
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica ( Brodnica, Królowej Jadwigi 5 )
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
12:00 20.11.2021
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław ( Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2 )
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
13:00 20.11.2021
Lech Rypin
RKS LECH ( Rypin, Sportowa 41 )
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
13:00 20.11.2021
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość ( Pakość, św. Jana 13 )
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
13:00 20.11.2021
Start Eco-Pol Pruszcz
SLKS Start Pruszcz ( Pruszcz, Sportowa 8 )
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
13:00 20.11.2021
Budowlany KS Bydgoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Sportis SFC Łochowo
20.11.2021
Unia Solec Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
20.11.2021
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Wda Świecie
20.11.2021
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń ( Toruń, gen. Józefa Bema 23/29 )
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
11:00 21.11.2021

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

 

85-674 Bydgoszcz,

ul Gdańska 163

tel. 52 34113 33, 52 341 31 43

fax 52 341 72 08

 

e-mail: kujawpomorski@zpn.pl, bydgoszcz@kpzpn.pl

 

Konto bankowe: Bank Millenium

69 1160 2202 0000 0001 4188 4663

 

Podokręg Toruń

 

87-100 Toruń,

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1/3

 

tel. 56 622 47 82, fax 56 622 70 33

 

e-mail: torun@kpzpn.pl

 

Podokręg Włocławek

 

87-800 Włocławek,

ul. Królewiecka 27

 

tel./fax 54 232 79 12

 

e-mail: wloclawek@kpzpn.pl

 

Copyright © 2018 - Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Realizacja: GREGSOFT Group

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję